• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کالاهای تله شاپینگ که سایتهای تی وی شاپ دارن رو از کجا میشه عمده خرید؟

feri23

Registered User
لایک‌ها
193
سلام دوستان عزیز پی تی
ترچیحا تهران باشه و لطفا بگین کدوم سمتا دقیق..بازاربزرگ مثلا...گمرک...یا هر جای دیگه
اگه شهرهای دیگه هم هست بگین..بانه یا...
خیلی ممنون

#God Of War#

Registered User
لایک‌ها
73
اینا خودشون از Aliexpress و tinydeal و ... عمده سفارش میدن, با هزینه حمل رایگان!.
بعد که بارشون به ایران رسید, اگه بسته بندی و جعبه داشته باشه که هیچ
اگه نداشته باشه میدن واسشون تهیه کنن و چند برابر قیمتش میفروشن !...
نمونه اش همین لاک ناخنی که جدیدا اومده و با دما رنگش تغییر میکنه ...
توی این سایت های چینی دونه ای کمتر از 1 دلار هست ولی اینا 5تاشو 50تومان میفروشن!...
پس بهتره همون خودت سفارش بدی ,اینجوری دیگه واسطه ای درکار نیست و سودت زیادتر میشه...
سفارشش هم خیلی راحته...

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
اینا خودشون از Aliexpress و tinydeal و ... عمده سفارش میدن, با هزینه حمل رایگان!.
بعد که بارشون به ایران رسید, اگه بسته بندی و جعبه داشته باشه که هیچ
اگه نداشته باشه میدن واسشون تهیه کنن و چند برابر قیمتش میفروشن !...
نمونه اش همین لاک ناخنی که جدیدا اومده و با دما رنگش تغییر میکنه ...
توی این سایت های چینی دونه ای کمتر از 1 دلار هست ولی اینا 5تاشو 50تومان میفروشن!...
پس بهتره همون خودت سفارش بدی ,اینجوری دیگه واسطه ای درکار نیست و سودت زیادتر میشه...
سفارشش هم خیلی راحته...
داداش شوخی می کنی؟؟؟؟عمده فروش میاد از علی اکسپرس می خره؟؟!!! اصلا اکثر این کالاها به صورت عمده قاچاق وارد میشه .می دونی همون لاک را اگر خواستی عمده قانونی وارد کنی باید نمونه ببری استاندارد و بهداشت دارو و......100تا سازمان دیگه تا تازه تایید بگیری بعد هم کلی گمرکی بدی تا اجازه واردات بدهند .حالا لاک را نبین سبکه ارسالش ارزونه شما مثلا طی چرخشی برای من از علی اکسپرس بخر تا برسه دستت حداقل 3برابر قیمت بازار ایران پا خودت در میاد !!!

feri23

Registered User
لایک‌ها
193
خوب من فعلا کارم در اون حدی نیست که از aliexpress و اینا خرید کنم..فعلا دنبال خرید از عمده فروش تو ایرانم
منتظر راهنمایی دوستان هستم

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
تهران بازار بزرگ شنیدم از این چیزها داره اما بانه ،گناوه،جوانرود هست باید یک بار سفر کنی فروشنده را پیدا کردی دفعه بعدی برات تلفنی می فرسته دیگه نگران گرفتن جنس تو راه هم نیستی خودشون برات می فرستند

feri23

Registered User
لایک‌ها
193
دوستان بازار بزرگ تهران کسی رفته ببینه ازین اجناس دارن؟

pedram-19

Registered User
لایک‌ها
15
خود تهران جنسو موجود دارین؟
من حضوری جنسو قراره ببینم و بگیرم...تنوع محصول درخواستی که بالاست..باید کیفیت جنسو ببینم بعد بگیرم
بازاربزرگی شما؟
بله تهران موجوده
مشکلی نداره میتونین حضوری بیاید
فقط نوع اجناسی که میخواین رو بگین من موجودی رو چک کنم
تو بازار نیستم و اینکه تو بازار این اجناس رو پیدا نمیکنید

feri23

Registered User
لایک‌ها
193
بله تهران موجوده
مشکلی نداره میتونین حضوری بیاید
فقط نوع اجناسی که میخواین رو بگین من موجودی رو چک کنم
تو بازار نیستم و اینکه تو بازار این اجناس رو پیدا نمیکنید
خیلی ممنون
حالا در صورتی که ما قصد تهران اومدن داشتیم بهتون اطلاع میدم
شما یه لیست از موجودیتون به ما بدین خیلی خوب میشه
چون ما قصد داشتیم بچرخیم و جنس های مورد نظرمون رو پیدا کنیم

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
سلام دوستان عزیز پی تی
ترچیحا تهران باشه و لطفا بگین کدوم سمتا دقیق..بازاربزرگ مثلا...گمرک...یا هر جای دیگه
اگه شهرهای دیگه هم هست بگین..بانه یا...
خیلی ممنون
سلام میشه گفت 85 تا 90 درصد کالاهی وارد شده به کشور به صورت قاچاقی وارد میشود.اگر میخواهید کالایی را به قیمت ارزان و دست اول از خوده چتر باز یا قاچاق چی خریداری کنید یا از بازاریاب های متصل به خوده چتر باز باید برید بندر گناوه یا بانه و اون جا با هاشون صحبت کنید و بار را هر کجای ایران هم به خواهید به شما تحویل میدهند .این که بعضی ها میگویند از این سایت و اون سایت عمده بخرید ارزان تمام میشود به این دلیل هست که اطلاعی از روند ورود این کالا ها به کشور ندارند و حتی از قیمت ها.و از همه مهمتر هم فکر میکنند که چتر باز یه فرد معمولی هست در صورتی که این افراد میلیاردر قدرتمند و با نفوذ هستند
اگر کالایی بخواهد با برگه سبز گمرگی و کلا قانونی وارد کشور بشود از همان اول باید دست به جیب بشید متعصفانه تا زمان ترخیص کالا.حتی به مسئول یه قسمت ساده مثله انبار داری و کارگر ها هم باید از بند ش.ی یا چ.ی استفاده کنید دیگه استاندارد و بهداشت و......100تا سازمان دیگه جای خود دارد و حرف شما هم در اون مورد که میفرمایید بسیار درست هست برای واردات یک پیچ ساده هزار یک جور باید هزینه کنید تا اجازه ورود به صورت قانونی را بدند دیگه کالاهی دیگه که جای خود داره
ما چند ساله پیش با پسر داییمان یک دستگاه از روسیه برای یکی از کارخانه ها وارد کردیم از در ورودی به گمرگ هزینه شد تا در خروجی دیگه به بینید تو گمرگ ها چه خبره.اون روز چند میلیونی فقط خرج شد تا اجازه خروج بار را بدهند تازه کالایی که استاندارد های جهانی و بین المللی داشت حالا بماند که چه قدر مسئول استاندارد گمرک و بقیه جاهاش چه قدر اذیت کردند یه کارگر سادش تو کمرگ ازت توقع داره و تا روی خوش بهش نشون ندی کارت را انجام نمیده بقیه که ....
من میتونم شما را معرفی کنم به این افراد اما تا چه قدر میخواهید هزینه کنید مهم هست چون این افرادی که ما میشناسیم فقط سنگین کار میکنند

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
دوستان بازار بزرگ تهران کسی رفته ببینه ازین اجناس دارن؟
تو بازار هم 90 درصد افراد و حجره دار ها واسطه هستند و بازایاب های چتر باز ها براشون کالا ها را میارند و پخش میکنند البته از همان حجره دار ها بپرسی به دروغ میگن خودمون وارد کننده ایم اما اگر شما قیمت ها را به قیمت واردات بدانید متوجه میشید که نمیتونن به اون قیمت بدند چون واسطه هستند تک و توک تو بازار وارد کننده پیدا میکنی و باید چندین سال تو اون کار باشی تا بتوانی طرف را پیدا کنی اصل کاری ها معمولا لبه مرزها هستند

babak13633

Registered User
لایک‌ها
728
این نوع محصول و محصولات آرایشی رو راحت میتونید از شهر بانه خرید کنید
قیمت واقعا مناسب هستش
فقط برای بردن به هر شهری باید مبلغی رو بپردازید تا جنس رو تحویل شما بدن

بالا