برگزیده های پرشین تولز

کاملترین آموزش بدنسازی دنیا با نام BeachBody P90X2

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeed_yakooza

Registered User
لایک‌ها
38

ورزش بدنسازی یکی از ورزش هایی می باشد که در دنیای امروزه طرفداران زیادی را پیدا کرده است و اشخاص بسیاری آن را دنبال می کنند. ولی انجام حرفه ای و اصولی این ورزش همواره مشکلی بزرگ بوده و اقلیت از آن اطلاع دارند. سری دوم مجموعه آموزشی P90X که با نام P90X2 WORKOUT عرضه شده است ، یک آموزش بدنسازی روتین و معمولی نیست ! بلکه فراتر از آن و حرفه ای تر از همیشه ! این مجموعه حاصل ۲ سال تلاش تیمی متشکل از معتبرترین متخصصان عرضه فیتنس (تناسب اندام) می باشد. این مجموعه به قدری تاثیرگذار و کاربردی می باشد که خود شما به عینه تاثیرات آن را خواهید دید. مجموعه آموزشی P90X بر روی انقباض عضلات تمرکز دارد – تا در یک دوره آموزشی ۳۰ روزه شما را به نتایج دلخواه برساند. اما مجموعه ای که در پیش رو دارید یعنی P90X2 به نواحی اطراف عضلات می پردازد تا با تکنیکی بهبود یافته توسط متخصصین ورزش های بدن سازی به برترین نتایج در این زمینه دست پیدا کنید. در مجموعه آموزشی P90X2 شما با ۱۲ تمرین تاثیر گذار روبرو خواهید شد که بر روی تکه تکه شدن بدن شما درحالیکه تعادل ، چالاکی ، قدرت مرکزی و ورزشگرایی شما را حفظ می کند تمرکز دارد. اگر به دنبال تمرین و آموزش هستید ، هیچ چیزی فراتر و معتبرتر از این مجموعه برای شما کاربرد نخواهد داشت چرا که زیر نظر برترین متخصصین بدن سازی تهیه شده است. ۱۲ تمرینی که در این مجموعه قرار داده شده عبارتند از: X2 Core , Plyocide , X2 Recovery + Mobility , X2 Total Body , X2 Yoga , Balance + Power , Chest + Back + Balance , X2 Shoulders + Arms , Base + Back , P.A.P. Lower , P.A.P. Upper , X2 Ab Ripper , V Sculpt , X2 Chest + Shoulders + Tris

saeed_yakooza

Registered User
لایک‌ها
38
بالاااااااااااااا

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
انگلیسی؟!
فارسی؟!
زیرنویس؟!

iCelestia

Registered User
لایک‌ها
176
من با rev abs که یه جورایی داداش اینه 45 روز کار کردم(نصف یه دوره).عالیه.تازه این کامل تر و طولانی تره

saeed_yakooza

Registered User
لایک‌ها
38
بله اونم موجوم هستش این بیشتر برای شکل دهی عضلات استفاده می شه کمپانی beach body محصولاش فوق العاده هستش

انگلیسی؟!
فارسی؟!
زیرنویس؟!

زبانش انگلیسی هستش ولی در این نوع آموزش ها تصاویر اونقدر گویا هستش که اصلا زبان انگلیسی هیچ تاثیری در اون نداره

Last edited:

Si30KhaN

Registered User
لایک‌ها
116
میتونی یه اسکرین شات بگیری ازش کیفیتشو ببینم؟ 15 دی وی دی شده 2 تا ببینم چی از آب در اومده ×!

majid cg

Registered User
لایک‌ها
116
تمرینات جی کاتلر رو داری؟

saeed_yakooza

Registered User
لایک‌ها
38
دوستان قیمت فروشگاه 6تومن هستش اما برای دوستان پرشین تولز 5تومن حساب می کنم

yasharhi

Registered User