برگزیده های پرشین تولز

کامپیوتر کی قدرتمند تره؟

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
روی یه سیستم لگن اگه
رم رو از 512 بکنیش 1 به نظرتون تغییر خوبی حاصل میشه یا بیخودیه در کل؟ :)

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
ما هم بعد از سالها رفتیم یدونه کیس توپول جمع کردیم که خرید قطعاتش تو بازار ایران نزدیک 7 ساعت طول کشید

همه چیز سیستم یه طرف گرافیکش یه طرف :D

Amd 955 Black Edition

Ram : 2x2 Adata Gaming 1333 Cl 8

Hard 32 Mb WD 500

MotherBoard : ASUS M4A87TD EVO

Vga : Sapphire 5870 1 Gig DDR 5

Monitor : 2333 Sw Plus

Power : 750 Active Real

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
ما هم بعد از سالها رفتیم یدونه کیس توپول جمع کردیم که خرید قطعاتش تو بازار ایران نزدیک 7 ساعت طول کشید

همه چیز سیستم یه طرف گرافیکش یه طرف :D

Amd 955 Black Edition

Ram : 2x2 Adata Gaming 1333 Cl 8

Hard 32 Mb WD 500

MotherBoard : ASUS M4A87TD EVO

Vga : Sapphire 5870 1 Gig DDR 5

Monitor : 2333 Sw Plus

Power : 750 Active Real
مبارکه عمو :happy:
بده یه عکس باهاش بندازیم
i327694_Mehra628PT52.gif
:دی

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
مبارکه عمو :happy:
بده یه عکس باهاش بندازیم
i327694_Mehra628PT52.gif

من نوکرتم عمو مران ... یدونه ای ... متعلق به خودته ... جون عمو 7 سالی میشد دست به کامپیوتر نزده بودم

یدفعه قاطی کردم گفتم برم یه چیز تپل بگیرم ... البته در مقابل کیس 13 تومنی شما که هیچه

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
من نوکرتم عمو مران ... یدونه ای ... متعلق به خودته ... جون عمو 7 سالی میشد دست به کامپیوتر نزده بودم

یدفعه قاطی کردم گفتم برم یه چیز تپل بگیرم ... البته در مقابل کیس 13 تومنی شما که هیچه
خیلی کوچیکتم عمو
i327828_Mehra628PT368.gif

کیس من چیز میخوره که بخواد از کیس شما بهتر باشه عمو

پ.ن : عمو بزن تو خط Game ! واسه شروع هم مافیا 2 رو نصب کن .. تا چند ماه دیگه call of duty Black Ops هم میاد ( فکر کنم تو نوامبر )

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
خیلی کوچیکتم عمو

کیس من چیز میخوره که بخواد از کیس شما بهتر باشه عمو

پ.ن : عمو بزن تو خط Game ! واسه شروع هم مافیا 2 رو نصب کن .. تا چند ماه دیگه call of duty Black Ops هم میاد ( فکر کنم تو نوامبر )

عمو میخوامت ... عمو کیس ما کلا شد 200 هزار تومن ... کیس شما 13 میلیونه ... ما باید با کامیون بیایم بوق

بزنیم :happy:

عمو 4 سال بود گیم خوب نزده بودم ... کلا گیم نزده بودم ... این سری رفتم 8 تا بازی روز گرافیک دار گرفتم

Battle Field 2 رو هم تمومش کردم ... عجب گرافیک خوف ی داره ... از Call Of Duty 6 که دیشب گرفتم

خیلی بهتر بود ... بازیشم قشنگ تر بود ... با مافیا حال نمیکنم چون قدیمیه ... سبک بازی قدیمی دوست ندارم

اما همه میگن 2 ش عالیه ... اگه یه خورده دیگه تعریف بشنوم میرم میگیرم

کلا سیستم رو سعی کردم هم تو قدرت هم بازی قوی جمع کنم تا چند سال دیگه نرم عوض کنم

Assiss ... Saw ... Call of Duty 6 ... Gta ... Most Wanted ... Command & Conquer ... 15 Days

Kane & Leanch رو گرفتم ... بازی خوب دیگه چی پیشنهاد میکنی ؟

ولی بازی روی مانیتور 23 واید خیلی حال میده ... تا 2 هفته پیش 17 Crt داشتم چشمام داشت کور میشد عمو :wacko:

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
عمو میخوامت ... عمو کیس ما کلا شد 200 هزار تومن ... کیس شما 13 میلیونه ... ما باید با کامیون بیایم بوق

بزنیم :happy:

عمو 4 سال بود گیم خوب نزده بودم ... کلا گیم نزده بودم ... این سری رفتم 8 تا بازی روز گرافیک دار گرفتم

Battle Field 2 رو هم تمومش کردم ... عجب گرافیک خوف ی داره ... از Call Of Duty 6 که دیشب گرفتم

خیلی بهتر بود ... بازیشم قشنگ تر بود ... با مافیا حال نمیکنم چون قدیمیه ... سبک بازی قدیمی دوست ندارم

اما همه میگن 2 ش عالیه ... اگه یه خورده دیگه تعریف بشنوم میرم میگیرم

کلا سیستم رو سعی کردم هم تو قدرت هم بازی قوی جمع کنم تا چند سال دیگه نرم عوض کنم

Assiss ... Saw ... Call of Duty 6 ... Gta ... Most Wanted ... Command & Conquer ... 15 Days

Kane & Leanch رو گرفتم ... بازی خوب دیگه چی پیشنهاد میکنی ؟

ولی بازی روی مانیتور 23 واید خیلی حال میده ... تا 2 هفته پیش 17 Crt داشتم چشمام داشت کور میشد عمو :wacko:
عمو بحث قیمت نیست .. بحث سر عظمته که کیس من پشم کیس شما هم نمیشه :lol:

عمو مافیا 2 بازی خیلی شاخی هست .
تا 2 ماه دیگه call of duty Black ops میاد که از خدایان بازی ها هست ! حداقل طبق مدارک و شنیده ها :دی

kane and leanch هم 2ش رو بگیر یعنی dog days
Assassins Creed 2 هم من با گیم پلی ای خیلی حال کردم اما با گرافیکش اونقدر ها حال نکرم !
Crysis رو هم حتمآ حتمآ بازی کن ... بهترین گرافیک رو داره .. ! محشره ... ایشالا ورژن بعدیش هم 6 - 7 ماه دیگه میاد البته برای کنسول هم میاد اما پی سی با AA کجا و این پیت حلبی ها کجا عمو :lol:

این آدرس هم تو دست و بالت باشه و بهش سر بزن :
http://www.gamespot.com/pc/index.html?navclk=pc&tag=nav-top;pc

اخبار بازی ها رو دنبال کن . چیز های خوفی تو راهه !

بالا