برگزیده های پرشین تولز

کانکت شدن یوزرها با سرعت پایین

!!mohammad

Guest
لایک‌ها
0
من یه روتر Cisco 2620 و مودم NM16A دارم.
به تازگی یوزرها با سرعت 21 و گاهاً پایین تر وصل میشن. در صورتی که مدتی قبل هیچ مشکلی وجود نداشت و همه با 6/33 وصل می شدن.
به نظر شما مشکل می تونه از چی باشه؟
در ضمن این مشکل چند هفته قبل هم به همین شکل پیش اومد ولی بعد از چند روز خود به خود درست شد.
کمکم کنید.

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا خونت رو كشيف نكنن. خودش خوب ميشه. ايدز كه نگرفته

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
محمد آقا اگه از اول اين مشكل داشتي نسخه ات رو كوروش جان پيچوند. ولي اگه تازگي ها اينجوري شده شايد جديدا مخابرات كابل برگردون داشته و مشكلات خطوط آنالوگ يه تماسي باهاشون بگير و سوال كن.
كوروش جون. من پيشنهادم Update كردن Firmware براي ماجول nm-16am هست

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
شما استادی :)
من هم با نظرت موافقم. هم Firmware و هم IOS ;)

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
استاد خودتي

sdsl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به به به..

آقا رضا آريا گوهر.. ميبينم كه خشخاش مي ذاري كنار اسمت..

دوست عزيزي كه سوال رو مطرح كردين. اول از همه خودتون از محل مخابرات خودتون به شبكه متصل شين. ببينيد 33.6 متصل ميشيد يا كمتر.

در ثاني براي چك كردون نويز خط اون رو به يك تلفن معمولي متصل كنيد ببينيد صداي خش خش مي شنويد..نويز خط تلفن بيشتر از كندي سرعت روي DC شدن تاثير ميذاره..

موفق باشيد

!!mohammad

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از sdsl :
به به به..

آقا رضا آريا گوهر.. ميبينم كه خشخاش مي ذاري كنار اسمت..

دوست عزيزي كه سوال رو مطرح كردين. اول از همه خودتون از محل مخابرات خودتون به شبكه متصل شين. ببينيد 33.6 متصل ميشيد يا كمتر.

در ثاني براي چك كردون نويز خط اون رو به يك تلفن معمولي متصل كنيد ببينيد صداي خش خش مي شنويد..نويز خط تلفن بيشتر از كندي سرعت روي DC شدن تاثير ميذاره..

موفق باشيد

می دونید مشکل اینجاست که دو تا از پورت های ماجول هیچ مشکلی ندارن. یعنی با همون 6/33 وصل می شن. حالا تفاوتی هم نمی کنه که چه خطی بهشون وصل باشه.
من همه خطوط رو روی اون پورتها امتحان کردم. یوزرهایی که به اون دو پورت وصل میشن با سرعت 6/33 متصل میشن.
احتمالا ماجول خراب شده. :( شما چی فکر می کنید؟

pardazeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا منم همين بد بختي رو دارم با همين شرايط شما . تا حالا چند بار IOS رو آپ ديت كردم درست نشد كه نشد . كسي راه حلي نداره؟؟؟

pardazeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رفع اين مشكل خيلي خيلي ساده است . فقط بايد روتر رو درست و حسابيground كنيد . بدنه روتر رو به يك Earth واقعي ( لوله آب اصلا فكر خوبي نيست ) وصل كنيد كار تمام است . به همين سادگي .

بالا