برگزیده های پرشین تولز

کاهش شدید درآمد یکتانت

inspiron1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
شبکه درآمدزایی یکتانت دو ماهه است به شدت کاهش درآمد داشته به نحوی که اغلب سایت ها در حال کناره گیری از همکاری با این برند هستند، افت 40 - 80 درصدی درامد و کاهش تبلیغات رو این سامانه به نظر این شرکت را با مشکل زیادی مواجه کرده است

وبمسترانی که با این سایت همکاری می کنند لطفا نکته نظرات و تجربیات خودشون رو در دو ماه اخیر بفرمائید، اگر از مدیا اد یا هر نوع سیستم دیگری هم استفاده میکنید تجربه این دوماه اخیر با این شرکتا رو نیز بیان کنید

gharibe68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام
متاسفانه ما هم با 50 تا 60 درصد افت درآمد مواجه شدیم البته این افت از حدود 2 هفته پیش شروع شده نه دو ماه! به نظر میرسه کم شدن کمپین های تبلیغاتی باعث افت درآمد وبمسترها شده، اینطور که گفتن به زودی با جذب کمپین های جدید تبلیغاتی این مشکل حل میشه، با وجود اینکه چند ساله با یکتانت کار می کنیم اما قطعا با ادامه این روند و عدم حل مشکل ما هم مجبور به کوچ از این سیستم و همکاری با سیستم جدیدی برای کسب درآمد هستیم.

M.B.N

Registered User
لایک‌ها
203
چند ماه پیش هم برای هفته ای قیمت ها افت داشتند و دوباره به روال عادی برگشت
دلیلی که به بنده گفته بودند همون چیزی بود که شما گفتند
به دلیل کاهش قیمت تبلیغات و کم بودن کمپین ها !
احتمالا دوباره به روال عادی بر میگرده

D34tH

Registered User
لایک‌ها
3,892
اخه کم هم تقلب نمیکنه
ما که تبلیغ دادیم زمانیکه بازه نمایش نبوده خودش با خودش کلیک محاسبه میکرد

به تازگی هم 10 هزار کلیک رو یک ساعته نهایت انجام میده! چیزی که قبلا داخل تمام روز انجام نمیشد

p.m.e.c

Registered User
لایک‌ها
180
یکتانت 50 درصد درامد رو تصاحب میکنه! چه خبره مگه سرگردنه هست

باید درامد بیشتری رو به ناشر پرداخت کنه باید 75 درصد درامد رو به ناشر پرداخت کنه

دو ساله اومده پروبازی در میاره خاک تو سرش

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
تبلیغ خارجی سراغ ندارین که هم تبلیغاتش مجاز باشه هم با ایران کار کنه؟

inspiron1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تجربه ها با سیستم های دیگر کلیکی چون مدیا اد و سنجاق چطوره ؟ ما دیگر از هفته قبل همکاریمون رو با یکتانت قطع کردیم، هیچکش ازشون راضی نیست

inspiron1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من این افت قیمت را که میگم از مهر ماه شروع شده بود، افت قیمت خیلی محسوس

p.m.e.c

Registered User
لایک‌ها
180
مدیا اد قیمت خوبی پرداخت میکنه

p.m.e.c

Registered User
لایک‌ها
180
تجربه ها با سیستم های دیگر کلیکی چون مدیا اد و سنجاق چطوره ؟ ما دیگر از هفته قبل همکاریمون رو با یکتانت قطع کردیم، هیچکش ازشون راضی نیست
برای بنری به شما چقدر میده؟
برای همسان چقدر؟

کمتر از صد تومن برای هر کلیک میده؟

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
یکتانت و مدیااد رو کار کردم. هر دو شون کلیک های غیرواقعی میفرستن برای آگهی دهنده...!!
اگر هم ادعا کردن این مساله واقعیت نداره، فقط بخاطر پوله.
کار کردن با این سیستم ها چه به عنوان آگهی دهنده و چه ناشر اشتباهه. چون در دو حالت سیستم داره کلاه سر شما میگذاره و کاری از شما بر نمیاد برای ثابت کردن. پولی پس داده نمیشه

ojen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
من هم با مدیا کار کردم و هم با یکتا . باز بین این دوتا یکتا رو ترجیح میدم چون وضعیتش بهتر هست. مشکل مدیا این هست که خیلی وقتا آگهی باز نمیشه مخصوصا برای موبایل. البته تازگی یکتا هم به این مشکل دچار شده من درآمد در روز خیلی متغییر شده یعنی ساعتهایی که تبلیغات زیاد هست درآمد واقعا خوبی دارم و ساعتهایی از روز که تبلیغات کم هست و جایگاه ها خالی میمونه و درآمد خیلی کم میشه.
به خودشون گفتم میگن دلیلش نحوه انتخاب ساعت پخش آگهی های آگهی دهنده هست و یک مشکل هم کم بودن تعداد آگهی ها هست.

حالا با این اوصاف یکتا پیشنهاد همکاری ثابت داده و گفته اختصاصی با این شرکت کار کنیم و اونها هم درصد مشارکت رو 70 درصد میکنن. از دوستان کسی هست به من بگه آیا این قضیه به سود هست یا به ضرر ؟ یعنی اینکه من نتونم از شرکت دیگه ای تبلیغات بزارم ولی به جاش درصد بیشتری از کلیک ها دریافت کنم؟
و آیا کسی هست که مثل ما باشه ولی درصد مشارکت بالاتری گرفته باشه؟

inspiron1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من هم با مدیا کار کردم و هم با یکتا . باز بین این دوتا یکتا رو ترجیح میدم چون وضعیتش بهتر هست. مشکل مدیا این هست که خیلی وقتا آگهی باز نمیشه مخصوصا برای موبایل. البته تازگی یکتا هم به این مشکل دچار شده من درآمد در روز خیلی متغییر شده یعنی ساعتهایی که تبلیغات زیاد هست درآمد واقعا خوبی دارم و ساعتهایی از روز که تبلیغات کم هست و جایگاه ها خالی میمونه و درآمد خیلی کم میشه.
به خودشون گفتم میگن دلیلش نحوه انتخاب ساعت پخش آگهی های آگهی دهنده هست و یک مشکل هم کم بودن تعداد آگهی ها هست.

حالا با این اوصاف یکتا پیشنهاد همکاری ثابت داده و گفته اختصاصی با این شرکت کار کنیم و اونها هم درصد مشارکت رو 70 درصد میکنن. از دوستان کسی هست به من بگه آیا این قضیه به سود هست یا به ضرر ؟ یعنی اینکه من نتونم از شرکت دیگه ای تبلیغات بزارم ولی به جاش درصد بیشتری از کلیک ها دریافت کنم؟
و آیا کسی هست که مثل ما باشه ولی درصد مشارکت بالاتری گرفته باشه؟
به هیچ عنوان تو دام نیفت، اون زمان دیگه حتی تبلیغات هم نباشه باید کنار بیای: یعنی الان میگه 70 درصد در نهایت سر 10 درصد سرت شیریه میمالونه، بعدا برخی ساعات و روزهای تبلیغات نباشه تو عملا هیچ درامدی نداری:

persian.sajjad

Registered User
لایک‌ها
65
درود. تقریبا از اول مهر این افت درآمد شروع شده و برای ما نصف شده. به احتمال زیاد چون کمپین ها کاهش داشته، بیشترین نمایش رو میذارن برای سایت های پربازدید.برای ما در حالت دسکتاپ بدون مشکل نمایش داده میشه ولی در موبایل بیشتر ساعات بلاک میکنن و چون 90 درصد بازدیدکننده ها از موبایل هست افت درآمد شدید بوده. یکتانت سیستم خوبی هست تایید میکنم. ان شالله مشکل کمپین ها حل بشه.

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
برای من مدیا کلیک کمی حساب میکنه اما قیمت هر کلیک خوب میده
یکتانت کلیک زیادی حساب میکنه ولی خب درامد کمی میده مثلا برای 750 کلیک حدودا 25 تومن میده کم نمیده؟

p.m.e.c

Registered User
لایک‌ها
180
به این سایت در قبال 7 هزار کلیک ...روزانه یک میلیون میده!احتمالا امار یکی از سایتهای خبری هست
ولی من که قبلا باهاشون بودم در قبال 4 هزار کلیک ... صد و خورده ای پول میداد
1573206482055.png

p.m.e.c

Registered User
لایک‌ها
180
برای من مدیا کلیک کمی حساب میکنه اما قیمت هر کلیک خوب میده
یکتانت کلیک زیادی حساب میکنه ولی خب درامد کمی میده مثلا برای 750 کلیک حدودا 25 تومن میده کم نمیده؟
بهتون پول خوبی میده ادمو یاد سرگردنه میندازه

p.m.e.c

Registered User
لایک‌ها
180
چاره ای نیست سایت بهتری نداریم فکر کنم
بله درسته من با همه این سایتها کار کردم
بهترین کانگورو بود که دیگه نیس بعدش هم همین مدیا اد و یکتانت
متاسفانه این شرکت یکتانت کارمندان زیادی داره در صورتی که مدیا اد خیلی کمتره
این باعث شده درامد کمی به وبمستر بده تا هزینه کارمندانش تامین بشه
من خودم با مدیا اد کار میکنم کلیک کمتری داره اما قیمت هر کلیک خوبه اینجوری بازدید کننده کمتری از سایت خارج میشه
من توی دو هفته که سایتم رو زدم نزدیک 2 هزار بازدید دارم که یکتانت من رو رد کرد گفتن باید 10 هزار بازدید داشته باشی البته من هدفم تبلیغات بنریشون هست! برای بنریشون پول خوبی میده

بالا