برگزیده های پرشین تولز

کاهش شدید درآمد یکتانت

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
بله درسته من با همه این سایتها کار کردم
بهترین کانگورو بود که دیگه نیس بعدش هم همین مدیا اد و یکتانت
متاسفانه این شرکت یکتانت کارمندان زیادی داره در صورتی که مدیا اد خیلی کمتره
این باعث شده درامد کمی به وبمستر بده تا هزینه کارمندانش تامین بشه
من خودم با مدیا اد کار میکنم کلیک کمتری داره اما قیمت هر کلیک خوبه اینجوری بازدید کننده کمتری از سایت خارج میشه
من توی دو هفته که سایتم رو زدم نزدیک 2 هزار بازدید دارم که یکتانت من رو رد کرد گفتن باید 10 هزار بازدید داشته باشی البته من هدفم تبلیغات بنریشون هست! برای بنریشون پول خوبی میده
مدیا ادد من گذاشتم خیلی پول خوبی برای هر کلیک میده اما نمیدونم چرا اینقدر کم میشماره حدودا اگه یکتانت 100 تا کلیک میشماره مدیا شاید 10 تا 20 تا میشماره ولی خب چند برابر یکتا پول میده

p.m.e.c

Registered User
لایک‌ها
180
مدیا ادد من گذاشتم خیلی پول خوبی برای هر کلیک میده اما نمیدونم چرا اینقدر کم میشماره حدودا اگه یکتانت 100 تا کلیک میشماره مدیا شاید 10 تا 20 تا میشماره ولی خب چند برابر یکتا پول میده
تبلیغات یکتانت جذابتره کلیکش بیشتره
برای خودم درامد این دو تا سایت نزدیک بهم هست از مدیا اد استفاده میکنم چون اینجوری بازدید کننده بیشتر در سایت خودم می مونه
حالا دیگه هر وبمستری سیاست های خودشو داره! شما میتونید با هر کدوم کار کنید

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
درآمد خیلی کم شده.
دوستان کسی صباویژن کار میکنه بنری؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
دوستان چ کنیم؟؟؟؟
من روزی 700 تا کلیک میدم
بهم 60 تومن هم نمیده:(

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
حدود 60 تومن؟
بی انصاف به من 25 تومن میده برای 700 کلیک :confused:
من قرداد انحصاری بستم 70 درصد مال منه .
بنرهای یکتانت بیشتره قیمت کلیکش ولی همسانش کم میده بی مروت
میگم همسان مدیا اد خیلی بیشتر میوفته

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
اونم کم شمارش میکنه ولی خوب میده
از اونورم پول گرفتن ازشون داستانی داره

یکتانت با همه قرارداد انحصاری میبنده؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
اونم کم شمارش میکنه ولی خوب میده
از اونورم پول گرفتن ازشون داستانی داره

یکتانت با همه قرارداد انحصاری میبنده؟
بازدید بالا باشه قرداد میبنده ولی نباید سیستم دیگه ای بذاری همسان و بنری

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
با این اقتصاد شخمی دیگه نت ایران فایده نداره مخصوصا اگر بخوای از تبلیغ کلیکی پول در بیاری

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
هر روز درآمد بدتر از دیروز :|

حمید.

Registered User
لایک‌ها
17
از یکتانت راضی بودیم واقعا به خوبی داشت کار می‌کرد ولی متاسفانه همونطور که دوستان نیز اشاره کردند درآمدها کاهشی شده اما خوب بود که برای این مورد تدبیری می اندیشیدند چون به هرحال شاید طرف روی درآمد اون برای همون دوره 15 یا یک ماهه فکری داشته اگر میومدن میگفتن که آقا مثلا قراره از هفته آینده درآمدها کم بشه به خاطر نبود کمپین و اینا خیلی بهتر بود تا اینکه یکدفعه شخص با این اوضاع مواجه بشه

mostafa_f

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام آدرس سایتتون رو می فرستید لطفا
چقدر بازدید دارید که کلیک خورتون اینقدره؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
سلام آدرس سایتتون رو می فرستید لطفا
چقدر بازدید دارید که کلیک خورتون اینقدره؟
خودم سایت ندارم. واسه یکی نویسندگی میکنم و کارهاشو انجام میدم براش.
و آدرسشو اجازه ندارم بذارم

inspiron1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
همینجوری دست رو دست نزارید و بنالید، به مدیران و این مجموعه هایی که از سود شما می زنند و برای خود و شرکتشون سود سرشاری کسب می کنند اعتراض کنید

شما که نمیدونید صاحب تبلیغات کلیکی چند میده، و اونا چطوری حساب میکنند و 50 تومن 60 تومن برای هر کلیک بهتون میدهد، بهتره برید بعنوان تبلیغ دهنده در سایت یکتانت ثبت نام کنید و برید کمپینگ بسازید، سایت خودتون رو انتخاب کنید میبینید باید برای هر کلیک کم کم باید 300 تومان پرداخت کنید، اما همون هزینه ای که میگیرند نهایت به شما 50 تا 75 تومان می دهد یعنی یک به شش / یک به پنج و این حق ناشر نیست، اعتراض کنید و حتی اگر سودتون کم میشه به سایت های رقیب ملحق بشید

به همه دوستان و همکاراتون اطلاع بدید و از اینکه این حق خوری ها میشود اطلاع رسانی کنید، مجبور کنید هر شرکتی باشه پاسخ بدهد و اعلام کنه سیاست اش اشتباهه بوده یا هر چیزی ...

دوباره میگم برید بعنوان تبلیغ دهنده در سایت یکتانت ثبت نام کنید ببینید چقدر هزینه می گیرند برای تبلیغات و چقد به شما می دهد / لطفا نتایج رو همین جا اطلاع رسانی کنید با عکس، تبلیغات ریتارگتینگ و ای پی ها منحصر موبایلی و منطقه زمانی که امتحان کنید ببینید کلیکی چقد میشه و چقدر به شما ها می دهند

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
همینجوری دست رو دست نزارید و بنالید، به مدیران و این مجموعه هایی که از سود شما می زنند و برای خود و شرکتشون سود سرشاری کسب می کنند اعتراض کنید

شما که نمیدونید صاحب تبلیغات کلیکی چند میده، و اونا چطوری حساب میکنند و 50 تومن 60 تومن برای هر کلیک بهتون میدهد، بهتره برید بعنوان تبلیغ دهنده در سایت یکتانت ثبت نام کنید و برید کمپینگ بسازید، سایت خودتون رو انتخاب کنید میبینید باید برای هر کلیک کم کم باید 300 تومان پرداخت کنید، اما همون هزینه ای که میگیرند نهایت به شما 50 تا 75 تومان می دهد یعنی یک به شش / یک به پنج و این حق ناشر نیست، اعتراض کنید و حتی اگر سودتون کم میشه به سایت های رقیب ملحق بشید

به همه دوستان و همکاراتون اطلاع بدید و از اینکه این حق خوری ها میشود اطلاع رسانی کنید، مجبور کنید هر شرکتی باشه پاسخ بدهد و اعلام کنه سیاست اش اشتباهه بوده یا هر چیزی ...

دوباره میگم برید بعنوان تبلیغ دهنده در سایت یکتانت ثبت نام کنید ببینید چقدر هزینه می گیرند برای تبلیغات و چقد به شما می دهد / لطفا نتایج رو همین جا اطلاع رسانی کنید با عکس، تبلیغات ریتارگتینگ و ای پی ها منحصر موبایلی و منطقه زمانی که امتحان کنید ببینید کلیکی چقد میشه و چقدر به شما ها می دهند
باید همه بیان با هم بشیم تبلیغاتشون رو برداریم یه مدت
یا اینکه خودمون یه سیستم تبلیغاتی راه بندازیم بدون واسطه تبلیغ بگیریم

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
بله درامد یکتا نت میشه گفت نصف شده ..یهو اینطوری شد

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
اینترنت موبایل چند شهر وصل نکردن و درآمد خیلی بدتر شده