برگزیده های پرشین تولز

کاهش شدید درآمد یکتانت

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
1656171178329.png

این درآمد دیروز من هست. 2 هزار تومن برای یک بنر در هدر که 21 هزار بار نمایش داده شده و 5 تا کلیک فقط شمرده شده!!!!!

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
جسارت نشه به کسی... ولی متاسفانه تو هر صنفی که دانشجوها و دانش آموزان فعالیت اقتصادی می کنند، چون معمولاً حاضر میشن با قیمت کم، کار انجام بدن، معمولاً رسیدن به درآمد مناسب، تو اون صنف آسون نیست.
یه زمان هاستینگ های فصلی بود. طرف امتحانات خرداد میشد پشتیبانی رو کلا تعطیل میکرد میرفت هدیه های آسمانی امتحان بده. همینجا هم یوزر داشت قبلا
الان هم دست زیاد شده. طرف 10 سالشه ویدیو تولید میکنه و میذاره یا سرازیر شدن توی وب
همچنین دوران کرونا هم تقریبا تموم شده و یوزر ها وارد دنیای واقعی شدند.
از اون طرف هزینه های پست ها گرون شده
---------------------------------------
این ها همش به کنار
هیچ رقیب جدی ای برای این شبکه وجود نداره. همش یدونه رقیب داره که اونم آش دهن سوزی نیست و بدتر از خود این شبکه هستش. به همین دلیل هر طور که میخواد قیمت را کم و زیاد میکنه و تعداد کلیک میاره پایین
خیلی هم پیگیر بشی میگه سایتت بازدهی نداره
آخرش هم میگه ناراحتی میتونی قطع همکاری کنی
---------------------------------
من که چک میکنم این شبکه کمبود کمپین هم نداره و همیشه بنرهای مختلف و کلیک خور نمایش داده میشه
اما میاد به من روزی 2 هزار تومن میده بابت بنر هدر که چند میلیون هزینه اجاره اش هست در ماه

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
@amir7310
واقعاً آدم نمیدونه چی بگه... کاملاً درست می فرمایید. درحال حاضر، متوسط درآمد افراد در خارج از نت، اصلاً قابل مقایسه با متوسط درآمد از نت نیست. درآمد نت فکر کنم، جوابگوی نیازهای بچه مدرسه ای هام هم نباشه.

upir

Registered User
لایک‌ها
183
یه زمانی کلی فروم بود با کلی آموزش و سوال و جواب که معدنهایی بود برای خودش
از مجید آنلاین و فرومهای قدیمی که از شیر مرغ تا جون آدمیزاد رو توش یاد میگرفتی و به اشتراک میگذاشتی
اونروزها تموم شد و فرومها برچیده شدن و سایتها شروع کردن به راستچین کردن فارسی کردن و پلاگین فروختن
سوال داری کسی نیست دیگه جواب بده باید بری پشتیبانی بخری
بعد اینستاگرام اومد و کل نسل رو تغییر داد توی تولید ویدئو و ژانگولر بازی و محتوای فان و زرد
یکی لخت میشد . یکی اوا خواهر حرف میزد . یکی هم از هر عضو بدنش استفاده میکرد برای فالور گیری
یه سری وب مستر قدیمی موندن که در مقابل تغییر مقاومت کردند و الان دارن باج میدن به مدیا اد و یکتانت و صباویژن
اگر هم باج ندن دیگه نیرو و توان 10 سال پیش رو ندارن برای تغییر .
این شده وب ومسترهای قدیمی که با اسنپ کار میکنن و سایتشون هم در گروه یکتانت مونده
یادمه یه فرومی بود به نام phals یه همچین اسمی . اونزمان کلی سوال اتومبیل و موارد فنی رو اونجا میپرسیدیم جواب میگرفتیم به اشتراک میذاشتیم
اون دنیا به کلی تعطیل شد و مرد
دنیای جدید شده بیای جلو دوربین کلیشه ای دستهاتو تکون بدی اخرش هم بگی زنگوله رو بزن
نمیدونم چه زمانی هست بگیم : واستا اینترنت ، من میخوام پیاده شم ...

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
من کدهای تمام تبلیغات چی ها رو برداشتم.
نه ارزش کند شدن و مزاحمت برای کاربر داره نه پولی میدن اخر ماه. فعلا با همین شرایط ادامه میدم انجمن هامو تا بببینم چیزی تغییر میکنه یا نه.
اما سمت این سیستم های غیرشفاف دیگه نمیرم صباویژن و یکتانت.

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
این درآمد دیروز من هست. 2 هزار تومن برای یک بنر در هدر که 21 هزار بار نمایش داده شده و 5 تا کلیک فقط شمرده شده!!!!!
همین بازدید اگه روی استوری اینستاگرام بود، آگهی دهنده باید حدود 65 هزار تومان هزینه پرداخت می کرد و حتی اگه شما با واسطه هم آگهی جذب کرده بودید، دستکم 40 هزار تومان نصیب شما میشد ولی شما میگید که فقط 2 هزار تومان بابت این آگهی کسب کردید.

تازه بازدهی تبلیغات استوری اینستاگرام، بسیار پایینه و در واقع تبلیغات در اینستاگرام، برای آگهی دهنده، بسیار پرهزینه درمیاد.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
همین بازدید اگه روی استوری اینستاگرام بود، آگهی دهنده باید حدود 65 هزار تومان هزینه پرداخت می کرد و حتی اگه شما با واسطه هم آگهی جذب کرده بودید، دستکم 40 هزار تومان نصیب شما میشد ولی شما میگید که فقط 2 هزار تومان بابت این آگهی کسب کردید.

تازه بازدهی تبلیغات استوری اینستاگرام، بسیار پایینه و در واقع تبلیغات در اینستاگرام، برای آگهی دهنده، بسیار پرهزینه درمیاد.
برای طرف 10000 ای پی پاپ آپ یوزر دانلودی اندروید باز کردم
میگه ماهی یک میلیون :LOL:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
این که یکتانت مالیده در وبمستر
باعث شده که سایر شبکه ها هم حساب کار دستشون بیاد و اونا هم بزنن توی سر مال
طرف اومده میگه بنر جای یکتانت مال من
هرچی یکتانت بهت میده رو من 30 درصد بیشتر میدم

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
متاسفانه به جای این مورد ظلم واقع شده ها (وبمسترها) باهم هماهنگ اعتراض کنن نسبت به کاهش درآمد،
بالعکس شبکه‌های تبلیغاتی باهم متحد شدند و هر کدومشون به یه طور کارشکنی میکنن و درآمد کاهش میدن

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
طرف اومده میگه بنر جای یکتانت مال من
هرچی یکتانت بهت میده رو من 30 درصد بیشتر میدم
عجب فکری... پس الآن وقتشه که اگه تبلیغی داریم، تو سایت ها با همین شیوه و با قیمت پایین بریم انجام بدیم! 🤣

FARID2XF

Registered User
لایک‌ها
89
متاسفانه به جای این مورد ظلم واقع شده ها (وبمسترها) باهم هماهنگ اعتراض کنن نسبت به کاهش درآمد،
بالعکس شبکه‌های تبلیغاتی باهم متحد شدند و هر کدومشون به یه طور کارشکنی میکنن و درآمد کاهش میدن
تا سایت های بزرگ (+50 هزار ایپی در روز) دارن با این سیستم ها همکاری میکنن وضعیت درست نمیشه. این شبکه ها هم میدونن چطور دهن این سایت هارو ببندن که قطع همکاری نکنن.
البته شرایط هم سخت هست برای اگهی دهنده در این بازار فعلی و نرخی که از اگهی دهنده میگیرن بنظرم اوکیه و بنده معتقدم این واسطه است که سود اصلی رو میبره.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
تا سایت های بزرگ (+50 هزار ایپی در روز) دارن با این سیستم ها همکاری میکنن وضعیت درست نمیشه. این شبکه ها هم میدونن چطور دهن این سایت هارو ببندن که قطع همکاری نکنن.
البته شرایط هم سخت هست برای اگهی دهنده در این بازار فعلی و نرخی که از اگهی دهنده میگیرن بنظرم اوکیه و بنده معتقدم این واسطه است که سود اصلی رو میبره.
بله
هرچی سایت قدرتش بیشتر باشه واسه مدیر سایت تعظیم میکنن
اما سایت های کوچیکتر را له و تخریب میکنن
یک درصد فکر کنید جرات دارن درآمد ورزش سه را کم کنن
یا یک ساعت پولشو دیر واریز کنن

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
دقیقا یکتانتی ها چ غلطی میکنن؟
ugly_confused2.gif

درامد رو چرا به این طرز فجیع کاهش دادن؟

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
دقیقا یکتانتی ها چ غلطی میکنن؟
ugly_confused2.gif

درامد رو چرا به این طرز فجیع کاهش دادن؟
دوست عزیز سایت زدن با هدف درامد از یکتانت و غیره کاملا اشتباه هست الان سایت های زیادی هستن که امارشون یک دهم شماست ولی درامد قابل توجه دارن چرا چون با خود کاربر طرفن و کالا و خدماتی رو به مشتریشون دارن می فروشن

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
در نظر بگیرین خود یکتا نت هم دنبال درآمده و الان یک مقدار آگهی دهنده و سفارش آگهی مخصوصا در بستر نت کم شده
از اونور شیت لر فکنها باعث شده خیلی از آی پی ها شمارش نمیشه
خلاصه :
اصن یه وضعیه

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,481
این درآمد ما طبیعیه
283d.gif

بازدید و کلیک فیکم نمیزنم یعنی اصلا ارزش :poop: نداره که بخوام بزنم

Capture.JPG

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,071
این درآمد ما طبیعیه
283d.gif

مشاهده پیوست 1329283

تقریبا سال 1394-1395 بود فکر کنم .با 3 هزار بازدید روزانه و حدود 60 تا کلیک . 12 هزار تومن یکتانت درآمد مینداخت برای من . 218 تا کاربر بفرستی 15 تومن بگیری ؟
حالا بعد از این همه سال و این همه تورم برای شما زده ماهی 30 تا 15 تومن میشه 450 تومن . آخه پول یک کیلو گوشت هم نمیشه که آدم بگه باز یک کیلو گوشت برای 6500 تا کلیک بهم دادن .
این همه تبلیغ آت و آشغال هم وسط سایت . به صرفه نیست

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
این درآمد ما طبیعیه
283d.gif

مشاهده پیوست 1329283

تقریبا سال 1394-1395 بود فکر کنم .با 3 هزار بازدید روزانه و حدود 60 تا کلیک . 12 هزار تومن یکتانت درآمد مینداخت برای من . 218 تا کاربر بفرستی 15 تومن بگیری ؟
حالا بعد از این همه سال و این همه تورم برای شما زده ماهی 30 تا 15 تومن میشه 450 تومن . آخه پول یک کیلو گوشت هم نمیشه که آدم بگه باز یک کیلو گوشت برای 6500 تا کلیک بهم دادن .
این همه تبلیغ آت و آشغال هم وسط سایت . به صرفه نیست

من قبول دارم درآمد یکتانت پهن فاکینگ شت هست.
ولی از نظر یکتانت سایت های عمومی و موزیک درامدش نسبت به تخصصی ها پایینتره
شما الان بیا برو سایت مرتبط با ارز دیجیتال بزن. قیمت هر کلیک چند برابر سایت عمومی هست
در هر صورت :poop: تو یکتانت

بالا