برگزیده های پرشین تولز

کاهش شدید درآمد یکتانت

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
به نظرم جا داره که محتوا به سمت غیررایگان شدن پیش بره.
واقعا دل آدم نمیاد برای محتوا هزینه دریافت کنه، ولی به نظرم حق با شماست، در وب ایران که این وضعیت هست درامد، باید محتوا رو پولی کرد.

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
سایتی هست که 200k بازدید در روز داره و درآمدش سه رقمی هست. البته نه از یکتانت
اینقدر قدرتمند و برند هست که برای تبلیغاتش توی نوبت باشن
اما رسید به این مقدار بازدید نیازمند زمان چند ساله، تیم قوی و امکانات حرفه ای هستش
نه این که یک نفری سایت را هندل کنی.
من سایت خودم 100k پیج ویو داره. 3 نفر به صورت مستقیم و چند نفر غیر مستقیم مشغول به کار هستن. درامد به هیچ وجه رضایت بخش نیست. قبلا نزدیک 30 میلیون بود، ولی همه بازدیدکننده ها ناراضی بودن. الان درامدمون با کاهش 5 تا بنر شده 12 میلیون (یکتانت + تبلیغات ویدیویی + ریپورتاژ)، دلمون نمیاد تبلیغات رو بیشتر کنیم مثل قبل، ولی چاره ای نیست، دارم پول نویسنده ها رو این روزا از جیب می دم.

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
من سایت خودم 100k پیج ویو داره. 3 نفر به صورت مستقیم و چند نفر غیر مستقیم مشغول به کار هستن. درامد به هیچ وجه رضایت بخش نیست. قبلا نزدیک 30 میلیون بود، ولی همه بازدیدکننده ها ناراضی بودن. الان درامدمون با کاهش 5 تا بنر شده 12 میلیون (یکتانت + تبلیغات ویدیویی + ریپورتاژ)، دلمون نمیاد تبلیغات رو بیشتر کنیم مثل قبل، ولی چاره ای نیست، دارم پول نویسنده ها رو این روزا از جیب می دم.
سایت ها بسته به موضوع و حوزه فعالیتی که دارند بازدهی تبلیغاتی متفاوتی دارند.
منم روزی حدوداً 50k پیج ویو دارم و تقریبا درآمدم در سال جدید 1/3 شده.
البته من تنها کار میکنم. صبح ساعت 9 میام سرکار، پشت سیستم، الانم که ساعت 1 هست میخوام خاموش کنم بخوابم:D البته من 10 سالی هست که وبمستر هستم. و سرعت عملم توی یک روز کار به اندازه 3 تا نویسنده تازه کار هستش

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
واقعا دل آدم نمیاد برای محتوا هزینه دریافت کنه، ولی به نظرم حق با شماست، در وب ایران که این وضعیت هست درامد، باید محتوا رو پولی کرد.
وقتی چندتا سایت بزرگ انجام دادن، قضیه جا میفته. مثلاً یه زمانی فروشگاه ها همگی پرداخت درب منزل داشتند و به ندرت فروشگاهی، پرداخت نقدی داشت ولی الآن اوضاع برعکس شده و اکثراً پرداخت نقدی دارند.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
وقتی چندتا سایت بزرگ انجام دادن، قضیه جا میفته. مثلاً یه زمانی فروشگاه ها همگی پرداخت درب منزل داشتند و به ندرت فروشگاهی، پرداخت نقدی داشت ولی الآن اوضاع برعکس شده و اکثراً پرداخت نقدی دارند.
منم با vip موافقم اینطوری فضای رقابتی داغ تر میشه و کیفیت محتوا نیز بالاتر میره از طرف دیگر تبلیغات زرد و بی کیفیت نیز در سایت کم میشه
------------
یک سایت با 2000 کاربر vip ارزشش بیشتر از سایت با 30کا بازدید کننده رهگذری هست که بیان کامنت فحش ارسال کنند یا از مدیر سایت بابت محتوای رایگان طلبکار باشن

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163
یکتانت دزده .🤣🤣

دو ساعت تبلغاتشو گذاشتم کلیکی 25 تومن میده . میگم چرا اینقدر کم . میگه دو هفته تبلیغات ما رو بذار تا بازدهی مشخص بشه. دلار شده سی و پنج اینا دارن کلیکی 25 میدن .🖕

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
یکتانت دزده .🤣🤣

دو ساعت تبلغاتشو گذاشتم کلیکی 25 تومن میده . میگم چرا اینقدر کم . میگه دو هفته تبلیغات ما رو بذار تا بازدهی مشخص بشه. دلار شده سی و پنج اینا دارن کلیکی 25 میدن .🖕
صباویژن 120 تا 250 هست

Lost1

Registered User
لایک‌ها
80
سلام،
کسی توی این چند روزه دارمدش افزایش داشته؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
مگه تعرفه ها سه برابر نشده؟ یعنی کلیک ها سه برابر کمتر شده؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
مگه تعرفه ها سه برابر نشده؟ یعنی کلیک ها سه برابر کمتر شده؟

زیاد نشده دبوی جان
تازه کمتر هم میشه
پوش نوتیفیکیشن یه زمان با نیم میلیون ممبر حدود 300 میداد در روز
الان شده روزی 10 هزار تومن

upir

Registered User
لایک‌ها
183
صباویژن چطوره ؟

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
نحوه پیاده سازی تبلیغات ویدیویی چیه ؟ من ویدیوها را در سرور خودم آپلود می کنم.

Lost1

Registered User
لایک‌ها
80
صباویژن چطوره ؟
صبا ویژن تا قبل از عید هم درآمد خوبی میداد هم جایگاه ها پر بودن،
اما الان در اکثر اوقات جایگاه ها خالی ان و درآمد به 1 پنجم کاهش یافته اگر چه این دو هفته بهتر شده اما باز هم به قبل عید نمیرسه، از 1 فروردين تا یکی دو هفته پیش فاجعه به تمام معنا بود،
من با یکتانت و مدیااد و صبا ویژن کار کردم و به نظر من صبا ویژن از بقیه بهتر بود.

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
صبا ویژن تا قبل از عید هم درآمد خوبی میداد هم جایگاه ها پر بودن،
اما الان در اکثر اوقات جایگاه ها خالی ان و درآمد به 1 پنجم کاهش یافته اگر چه این دو هفته بهتر شده اما باز هم به قبل عید نمیرسه، از 1 فروردين تا یکی دو هفته پیش فاجعه به تمام معنا بود،
من با یکتانت و مدیااد و صبا ویژن کار کردم و به نظر من صبا ویژن از بقیه بهتر بود.
به ازای 1000 بازدیدکننده چقدر پول میده؟

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
جسارت نشه به کسی... ولی متاسفانه تو هر صنفی که دانشجوها و دانش آموزان فعالیت اقتصادی می کنند، چون معمولاً حاضر میشن با قیمت کم، کار انجام بدن، معمولاً رسیدن به درآمد مناسب، تو اون صنف آسون نیست.

بالا