برگزیده های پرشین تولز

کاهش وزن OMAD + HIIT

gone girl

Registered User
لایک‌ها
2,129
Intermittent fasting که فقط OMAD نیست
من از این روش برای کاهش وزن استفاده میکنم
بعد اون مثلا 16:8 میشه (16 ساعت روزه 8 ساعت غذا)
که خیلی سادست صبحانه حذف میشه، ناهار ساعت 12-1 و شام ساعت 8-9
حدود نصف اون زمان روزه هم خواب هستم ساعت 12 تا 7-8 و 2-3 ساعت بعد از شام که بیدار هستم گرسنگی نداره در نتیجه 10-11 ساعت از این 16 ساعت بدون 1 درصد گرسنگی هست.

وقتی تست انجام دادن و این اتفاق افتاده چی بگم؟ بگم تست اشتباهه چون مورد تایید بچه های پرشین تولز نیست ردش میکنیم؟ :D
الان کلا سبکو عوض کردید:D
۲۳ ساعت غذا نخوردن کجا این کجا:D

بچه های پرشین تولز در حد اون دکتر برگ نیستن بابا:D
فقط اگه چنین چیزی بود که هیچ بدنسازی تو کره زمین از هورمون رشد استفاده نمیکرد همه اب میخوردن رشد میکردن:oops:

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,505
یه همچین چیزی ( منظورم یه چیز استاندارد ) برنامه+**** برای عضله سازی سراغ نداری ؟ یعنی مثلا در حداقل زمان بیشترین بازدهی رو از تمرین و **** گرفت

پ.ن: مثلا یجا خوندم دراز نشست برای 6پک راه خیلی دور درازیه (یعنی عملا تاثیر خیلی خیلی کمی داره)و بهتره یه تمرین با وزنه+پروتئین و اینا .

amirrezasamimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
**** گیاهخواری خیلی مشکلات داره. بدن آدم به تنوع غذایی احتیاج داره. اگر واقعا آدم برای گیاهخواری آفریده شده بود قطعا الان دندون های نیش نباید توی دهنمون میبود.;)

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,325
@l3est
داداش این سبک رو ادامه دادی؟ الان چیکارا میکنی؟ باز از تجربیاتت بگو

mohsen2223

Registered User
لایک‌ها
155
**** گیاهخواری خیلی مشکلات داره. بدن آدم به تنوع غذایی احتیاج داره. اگر واقعا آدم برای گیاهخواری آفریده شده بود قطعا الان دندون های نیش نباید توی دهنمون میبود.;)
معده و کل دم و دستگاه من با گوشت سازگاری داره
یعنی کوچکترین لوبیا نخودی به معده ام وارد بشه شکمم نیم متر میاد جلو و تا بالا نیارمش آروم نمیگیرم

بالا