برگزیده های پرشین تولز

کتابها و منابع آموزشی ASP.Net ا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
اگر کسی این دو کتاب را خواند و ASP را بسیار عالی یاد نگرفت ؛ هرچه میخواد به من بگوید !!!

کتابی که اول باید بخوانید و به فارسی هم ترجمه شده است :
0672320681.01._BO2,204,203,200_PIlitb-dp-500-arrow,TopRight,45,-64_OU01_AA240_SH20_SCLZZZZZZZ_.jpg

کتاب دوم :
758988.jpg

Author: Stephen Walter
Published: June 2006
ISBN: 0672328232
1992 Pages​

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
این هم کتاب خوبیه ، البته اگه گیرتون بیاد !!!

0735621764.01._BO2,204,203,200_PIsitb-dp-500-arrow,TopRight,45,-64_OU01_AA240_SH20_SCLZZZZZZZ_.jpg

در این کتاب هم بیشتر مفاهیم پیشرفته بررسی شده :

0735621772.01._AA240_SCLZZZZZZZ_.jpg

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2
شما این اطلاعاتی رو که دارید از این کتب بدست آورده اید؟​

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
من حدودا 6 سالی میشه کتابهای wrox رو میخونم
واقعا متن ساده و روونی داره.
اگه کتابهاش رو پیدا کردید، بخونین ضرر نکردین :)

309n51g.jpg

http://www.wrox.com/WileyCDA/WroxTitle/productCd-0764588508.html

این پکیج هم واقعا فوق العادست و بابت پولی که براش دادم اصلا پشیمون نیستم ! :cool:

ASP.NET 2.0 Wrox Box:
Professional ASP.NET 2.0 Special Edition
ASP.NET 2.0 Website Programming Problem-Design-Solution
Professional ASP.NET 2.0 Server Controls and Component Development
Professional ASP.NET 2.0 Security, Membership, and Role Management
ASP.NET 2.0 MVP Hacks and Tips

http://www.wrox.com/WileyCDA/WroxTitle/productCd-0470117575.html

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
شما این اطلاعاتی رو که دارید از این کتب بدست آورده اید؟​

بله ولی بخصوص متابهای استفان ولتر را برای شروع پیشنهاد میکنم

از Graveworm عزیزم هم تشکر میکنم به خاطر معرفی آن دو کتاب فوق العاده

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
نمیدونم این فقط احساس و نظر من هست یا شما هم اینجوری فکر میکنین ..
من ریاد کتاب فارسی نمیخونم، چون یه جورایی به نظرم خوب ترجمه نمیشه.
البته چند تا از کتابهای ناقوس خوشم اومد، اما باز کتابهای انگلیسی فکر میکنم گیراتر باشند.. حداقل برا من که اینجور بوده.
من به تمام دوستانم که میخوان برنامه نویسی بخونن ، همیشه کتابهای راکس Wrox رو پیشنهاد میدم.
اگر انگلیسیتون خوب و روون نیست، اصلا نگران نباشید. این کتابها انقدر ساده نوشته شدند که شاید به یه دیکشنری فقط 1 بار در هر صفحه نیاز پیدا کنین.
کتابهای microsoft هم خوبه، اما به نظر من برای self study طراحی نشده و گیراییش رو تو محیط آموزشی و به همراه یه معلم ، نشون میده.

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
نمیدونم این فقط احساس و نظر من هست یا شما هم اینجوری فکر میکنین ..
من ریاد کتاب فارسی نمیخونم، چون یه جورایی به نظرم خوب ترجمه نمیشه.
البته چند تا از کتابهای ناقوس خوشم اومد، اما باز کتابهای انگلیسی فکر میکنم گیراتر باشند.. حداقل برا من که اینجور بوده.
من به تمام دوستانم که میخوان برنامه نویسی بخونن ، همیشه کتابهای راکس Wrox رو پیشنهاد میدم.
اگر انگلیسیتون خوب و روون نیست، اصلا نگران نباشید. این کتابها انقدر ساده نوشته شدند که شاید به یه دیکشنری فقط 1 بار در هر صفحه نیاز پیدا کنین.
کتابهای microsoft هم خوبه، اما به نظر من برای self study طراحی نشده و گیراییش رو تو محیط آموزشی و به همراه یه معلم ، نشون میده.

نظر بسیار صائبی دارید دوست عزیز

خود بنده هم سالهاست که یادم نمی آید کتاب فارسی خوانده باشم .

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
این تاپیک صرفا به بررسی کتابها و منابع آموزشی ASP.Net میپردازد

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
اگر کسی این دو کتاب را خواند و ASP را بسیار عالی یاد نگرفت ؛ هرچه میخواد به من بگوید !!!

0672320681.01._BO2,204,203,200_PIlitb-dp-500-arrow,TopRight,45,-64_OU01_AA240_SH20_SCLZZZZZZZ_.jpg

کتاب دوم :
758988.jpg

1992 Pages​

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
شايد بعضي از دوستان براي شروع كمي دچار مشكل شند اگه بخوان از يه رفرنس با زبان انگليسي شروع كنند ...پس جاي يه كتاب براي شروع اونم به زبان پارسي در اين تاپيك خاليه...
اينم يه كتاب به زبان فارسي...

http://sunboy.110mb.com/Ebook/Asp.net Ebook by Nasiri.rar

;)

.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
شايد بعضي از دوستان براي شروع كمي دچار مشكل شند اگه بخوان از يه رفرنس با زبان انگليسي شروع كنند ...پس جاي يه كتاب براي شروع اونم به زبان پارسي در اين تاپيك خاليه...
اينم يه كتاب به زبان فارسي...

http://sunboy.110mb.com/Ebook/Asp.net Ebook by Nasiri.rar

;)

.
دوست عزیز ممنونم
البته در مورد اینکه دوستان گفتن خوب ترجمه نمیشه باید بگم من فکر میکنم دلیلش چیز دیگس
کتابای انگلیسی رو که میخونم خیلی خوب به ریز ترین نکات پرداخته و معلومه حدفش واقعا نوشتن یه کتاب خوب بوده ولی متاسفانه در ایران کمتر کسی واقعا به فکر پیشرفت هست و فقط میخوان یه کتاب بدن بیرون و فروش کنن و مهم نیست براشون بار علمی کتاب چقدر باشه

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
خواهش ميكنم.
در تصديق حرفهاي شما :درسته كه رفرنس هاي انگليسي پربارند اما علت اينكه بعد از ترجمه هم افت قيمت داريم هم افت كيفيت..
مهمترين دليلش (البته از ديد من) همين هزينه هاست كه باعث ميشه سر و ته يك كتاب خوب رو بزنند. و اونو به خورد جامعه بدن... مثلا شايد كتاب اصلي كلا كمتر از 1000 صفحه باشه كه اگه اونو بخوان مو به مو ترجمه كنند همون كتاب ميشه 3 تا 1000 ...البته بعضي از مترجمين (به همه جسارت نميكنيم) خودشون رو علامه ميدونن و بدون هيچ گونه توجهي خودسر مطالب مهم يه كتاب رو حذف يا تعريف ميكنند و از واژه هايي هم براي بعضي از لغات تخصصي استفاده ميكنند كه آدم نزديكه از تعجب شاخ در آره ؟ برا همين اگه اينكار رو انجام ندن قيمت كتاب ترجمه از كتاب اصلي هم بيشتر ميشه من يادم نمياد كتاب برنامه نويسي رو ديده باشم يا خودم داشته باشم كه از 2 جلد بيشتر باشه تازه اونم بعد از كلي حذفيات.
همين رفرنس هاي زيراكسي قيمتشون از خود همين كتابهاي ترجمه شده كمتره...

كتاب ++C آقاي ديتل(رفرنس اصلي) داراي 21 فصل و 4 پيوسته...ولي الان ترجمه هايي كه تو بازار وجود داره و يكي از معروفترينش ترجمه آقاي قلزم هستش كه اونم تنها داري 12 فصل اوله ... و بقيه پر..تازه اين 12 فصلش كه بازم ترجمش بدك نيست و فونتش هم فكر كنم كمتر از 14 بايستي باشه شده حدود 800 صفحه؟

يه كتاب ديگه از همين مترجم دارم براي مهندسي نرم افزار بازم از آقاي ديتل...كتاب اصلي رو نديدم..اما بازم آدم تعجب ميكنه كه چرا يه كتابي رو كه حدود 30 فصل داره فقط حدود 24 فصلش ترجمه ميشه و اونوقت در پاورقي و گوشه و كنار كتاب(توجه يا راهنمايي يا نكته) عنوان ميشه بحث مفصلتر در فصل 25 يا فصل 27 ؛ حالا ما ميايم ميبينيم خبري از اين فصلها نيست... و يه كتاب به اين ارزشمندي در اين درس رو ميان اينجوري ترجمه ميكنند؟

;)

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543

.....

کتاب دوم :
.....

1992 Pages​

جناب شيرازي ميشه شما يه جايي رو معرفي كنيد كه ما بتونيم اين كتابها رو خريد كنيم؟

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
عذر میخوام که نرسیدم جواب بدم
کتاب های استفان ولتر را اکثر کتابفروشی ها دارند . اگر جستجو کنید ، روی اینترنت هم Ebook آنها هست !
میتوانید سرچ کنید : Stephen Walter asp.net ebook rapidshare.de/files

MSGH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام به همه
کتابهایی که توسط اساتید محترم عنوان شده و به اضافه صدها جلد کتاب دیگه تو این زمینه رو دوستان می تونند از سایت زیر دانلود کنند( بیشتر کتابهای انتشارات معروف در زمینه برنامه نویسی و وب و شبکه و کلا در زمینه کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر را داره )
http://www.flazx.com

Mr.Crazy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه
کتابهایی که توسط اساتید محترم عنوان شده و به اضافه صدها جلد کتاب دیگه تو این زمینه رو دوستان می تونند از سایت زیر دانلود کنند( بیشتر کتابهای انتشارات معروف در زمینه برنامه نویسی و وب و شبکه و کلا در زمینه کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر را داره )

آخیش،
داداش دستت درد نکنه، پیر شی ننه، خیر ببینی، گمش کرده بودم (آدرسشو)
در هر حال دستت درست

Arman_gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواهش ميكنم.
در تصديق حرفهاي شما :درسته كه رفرنس هاي انگليسي پربارند اما علت اينكه بعد از ترجمه هم افت قيمت داريم هم افت كيفيت..
مهمترين دليلش (البته از ديد من) همين هزينه هاست كه باعث ميشه سر و ته يك كتاب خوب رو بزنند. و اونو به خورد جامعه بدن... مثلا شايد كتاب اصلي كلا كمتر از 1000 صفحه باشه كه اگه اونو بخوان مو به مو ترجمه كنند همون كتاب ميشه 3 تا 1000 ...البته بعضي از مترجمين (به همه جسارت نميكنيم) خودشون رو علامه ميدونن و بدون هيچ گونه توجهي خودسر مطالب مهم يه كتاب رو حذف يا تعريف ميكنند و از واژه هايي هم براي بعضي از لغات تخصصي استفاده ميكنند كه آدم نزديكه از تعجب شاخ در آره ؟ برا همين اگه اينكار رو انجام ندن قيمت كتاب ترجمه از كتاب اصلي هم بيشتر ميشه من يادم نمياد كتاب برنامه نويسي رو ديده باشم يا خودم داشته باشم كه از 2 جلد بيشتر باشه تازه اونم بعد از كلي حذفيات.
همين رفرنس هاي زيراكسي قيمتشون از خود همين كتابهاي ترجمه شده كمتره...

كتاب ++C آقاي ديتل(رفرنس اصلي) داراي 21 فصل و 4 پيوسته...ولي الان ترجمه هايي كه تو بازار وجود داره و يكي از معروفترينش ترجمه آقاي قلزم هستش كه اونم تنها داري 12 فصل اوله ... و بقيه پر..تازه اين 12 فصلش كه بازم ترجمش بدك نيست و فونتش هم فكر كنم كمتر از 14 بايستي باشه شده حدود 800 صفحه؟

يه كتاب ديگه از همين مترجم دارم براي مهندسي نرم افزار بازم از آقاي ديتل...كتاب اصلي رو نديدم..اما بازم آدم تعجب ميكنه كه چرا يه كتابي رو كه حدود 30 فصل داره فقط حدود 24 فصلش ترجمه ميشه و اونوقت در پاورقي و گوشه و كنار كتاب(توجه يا راهنمايي يا نكته) عنوان ميشه بحث مفصلتر در فصل 25 يا فصل 27 ؛ حالا ما ميايم ميبينيم خبري از اين فصلها نيست... و يه كتاب به اين ارزشمندي در اين درس رو ميان اينجوري ترجمه ميكنند؟

;)
کتاب C++ ترجمه قلزم دو تا کتاب است.نمی دانم شما کی کتاب را خریدی ولی من 5 ماه پیش خریدم و گمانم در پیشگفتار کتاب گفته که به خاطر حجم کتاب و اینکه بخش دوم کتاب بخش تخصصی بوده کتاب را دو بخش کرده است.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
سلام به همه

ممنون دوست عزیز
اما من نتونستم از این سایت کتاب دانلود کنم !!!

میشه راهنمایی کنید

همه کتابهایی که هست رو میشه دانلود کرد ؟!؟!؟!؟:)

pedramr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
.. اولین قدمهای مایكروسافت ساختن InterDev با ویژوال استودیوی 6 بود. اما خوب اون برنامه نقصهای زیادی داشت و خروجیش هم ASP كلاسیك بود.

Visual Web Developer همون چیزی نیست كه توی ویژوال استودیو دات نت دیده‌این. بلكه در واقع مایكروسافت اومده اون بخش برنامه‌نویسی وب ویژوال استودیو رو جدا كرده و كلی امكانات دیگه بهش اضافه كرده. و میشه گفت تمام كسانی كه از PHP یا ASP كلاسیك می‌خوان بیان سمت دات‌نت2 می‌تونن از این برنامه شروع كنن:

بدون نیاز به Visual Studio
بدون نیاز به IIS
بدون نیاز به دونستن برنامه نویسی
بدون نیاز به نصب مستقل SQL

از همه مهم‌تر كتاب و سی‌دی همراهشه كه انتشارات ناقوس داده بیرون. نصبش از روی یك سی‌دی و بسیار سریعه و خروجیش هم ASP.net هست كه واقعاً جذاب و كاربردیه. ضمن اینكه تمام پروژه‌های دات‌نت رو هم میشه توی اون باز كرد و ادیت كرد و اجرا كرد و اگه نیاز بود حتا كدنویسی هم كرد ..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا