برگزیده های پرشین تولز

kingnothing1985

Registered User
لایک‌ها
125
فرصتی برای بهتر دیده شدن و حضور در محافل ادبی و فرهنگی و همچنین کسب درآمد به عنوان نویسنده

فروش چندین مجموعه ی داستان :

1 - مجموعه 45 داستانِ کوتاهِ برای نوجوانان برای آشنایی با بزرگان فرهنگی ، هنری و علمی بین المللی - دارای حدود 40 هزار کلمه، در 248 صفحه-صفحه بندی ، ویراستاری ، طراحی جلد انجام شده است.

2 - یک رمانِ کوتاه- 20 فصل - 195 صفحه - حدود 62هزار کلمه.موضوع در رابطه با دو برادر که بنا به اتفاقاتی، در حال سفر در ایران هستند و با نقاط مختلف ، غذا ها ، آیین های مختلف برخورد میکنند. بهترین گزینه برای ترجمه و ارائه به زبان نگلیسی برای علاقمندان به تاریخ ایران.

3 - مجموعه ی 14 داستان -صفحه بندی ، ویراستاری ، طراحی جلد انجام شده است.137 صفحه - حدود 24 هزار کلمه- داستان هایی سمبولیک و عاشقانه برای نوجوانان ( خصوصا خانم ها)

4 - مجموعه‌ی 22 داستان - در رابطه با تولد و مرگ - ویژه نوجوانان - 35هزار کلمه - 167 صفحه. ویراستاری ، طراحی جلد و صفحه بندی نیز انجام شده است.
.

این مجموعه با رعایت کلیه اصول نگارشی و ادبی نوشته شده است.
نوشته ها به صورتِ فایل ورد/پی دی اف ارسال میشوند.
نوشته ها ویراستاری شده و به صورت صفحه بندی شده و دارای جلدِ طراحی شده و نامِ پیشنهادی تقدیم میشود. (به جز رمان که این موارد انجام نشده است)
داستان ها به هیچ عنوان مشکل سانسوری ندارند و برای چاپ در داخل کشور هیچگونه مشکلی وجود نخواهد داشت.
پیشنهادهایی برای زیباتر شدن طراحی داخلی به خریدار محترم ارائه میشود.
بهترین انتخاب برای ارائه به مدارس و کانون های فرهنگی، که برای هر انتشاراتی جذاب خواهد بود.
خودتان نیز میتوانید بدون کمک گرفتن از انتشارات، کتاب را چاپ نمایید که پس از خرید، توضیحات لازم ارائه خواهد شد.
در صورتی که نیاز به نمونه داشتید لطفا از طریق پیام با من در تماس باشید.

Last edited:

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
سلام
نمونرو بفرستید
خودتون هم میتونید کارای چاپ رو کنید؟

sokhanran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25