برگزیده های پرشین تولز

کتاب سئو و بهینه سازی سایت منتشرشد.

raminbarati360

Registered User
لایک‌ها
73
آیا می دانید امروزه بیشتر مردم اطلاعات خود را از موتورهای جست و جو دریافت می کنند؟

یا از پرداخت هزینه های زیاد گوگل ادوردز خسته شده اید؟
آیا قصد سئو و افزایش رتبه سایت خود را دارید؟
آیا در ساخت لینک برای سایت خود با مشکل روبرو هستید

شما را به مطالعه مقاله و دانلود کتاب سئو و بهینه سایت دعوت می کنم.

sama21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آیا می دانید امروزه بیشتر مردم اطلاعات خود را از موتورهای جست و جو دریافت می کنند؟

یا از پرداخت هزینه های زیاد گوگل ادوردز خسته شده اید؟
آیا قصد سئو و افزایش رتبه سایت خود را دارید؟
آیا در ساخت لینک برای سایت خود با مشکل روبرو هستید

شما را به مطالعه مقاله و دانلود کتاب سئو و بهینه سایت دعوت می کنم.

در بخش co-citation مطلب شما دقیقا کپی برداری از سایت آقای نورهانیه
http://www.modiresite.com/blog/anchor-text-and-co-citation

raminbarati360

Registered User
لایک‌ها
73
دوست عزیز من اول کتاب عرض کردم جایی که نیاز باشه مطالب را از منابع عنوان می کنیم و در انتها لینک منابع را عنوان کردیم. ما از سایت های زیادی برای انتشار این کتاب استفاده کردیم که در اینجا لازم می دانم آنها را ذکر کنم و تشکر و قدردانی کنم.

تورتک ...................................................................................... www.tortak.com
مدیر سایت ......................................................................... www.modiresite.com
سئو موز فارسی ............................................................................ www.seomoz.ir
یک ادمین ................................................................................... www.1admin.ir
کاسپید .................................................................................... www.kaspid.com
ایران سئو ............................................................................... www.iranseo.com
وب برندینگ ....................................................................... www.webbranding.ir
رضا شیرازی ..................................................................... www.rezashirazi.com
مهدیکا ................................................................................. www.mahdika.com
Seomoz ................................................................................ www.seomoz.org
Mattcutts ................................................................... www.mattcutts.com/blog

و در آخر از آقای محسن کریمی مدیر سایت شرکت ایفانت بابت همکاری در انتشار این کتاب تشکر می کنم.

« به امید ارتقا رتبه انسانیت و کسب اوصاف الهی »

mousavisepehr

Registered User
لایک‌ها
114
با تشکر از هردوی شما عزیزان در جهت معرفی سایت های خوب در خصوص منابع سئو

دوست عزیز من اول کتاب عرض کردم جایی که نیاز باشه مطالب را از منابع عنوان می کنیم و در انتها لینک منابع را عنوان کردیم. ما از سایت های زیادی برای انتشار این کتاب استفاده کردیم که در اینجا لازم می دانم آنها را ذکر کنم و تشکر و قدردانی کنم.

تورتک ...................................................................................... www.tortak.com
مدیر سایت ......................................................................... www.modiresite.com
سئو موز فارسی ............................................................................ www.seomoz.ir
یک ادمین ................................................................................... www.1admin.ir
کاسپید .................................................................................... www.kaspid.com
ایران سئو ............................................................................... www.iranseo.com
وب برندینگ ....................................................................... www.webbranding.ir
رضا شیرازی ..................................................................... www.rezashirazi.com
مهدیکا ................................................................................. www.mahdika.com
Seomoz ................................................................................ www.seomoz.org
Mattcutts ................................................................... www.mattcutts.com/blog

و در آخر از آقای محسن کریمی مدیر سایت شرکت ایفانت بابت همکاری در انتشار این کتاب تشکر می کنم.

« به امید ارتقا رتبه انسانیت و کسب اوصاف الهی »

mehdiBC

Registered User
لایک‌ها
247
با سلام و تشکر از رامین عزیز و دوستانش

رامین جان من کاتبت را دانلود کردم و نخوندم به دلیل اینکه مطمئن بشم تا از خودت بپرسم بعدا بخونم!!!

این آموزش ها بر اساس چه تارخی هست؟ چون جدیدا گوگل فرمول های خودش را عوض کرده مثلا در مرد همین لینک های دو طرفه و . . . ؟
خواستم بدونم بر اساس رمول های جدید گوگله را . . . ؟
بازم ممنون عزیز

raminbarati360

Registered User
لایک‌ها
73
با سلام دوست عزیز کتاب سئو و بهینه سازی سایت مطابق با جدیدترین الگوریتم های گوگل نگاشته شده است

موفق و معید باشید.

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
من امروز نصفشو خوندم. واقعاً مفید و کاربردی بود ممنون براتی جان

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
کتاب آقای براتی رو من گرفتم و تو پادگان رو برگه داشتم و خوندمش.
واقعا مطالب خوبی رو جمع آوری کرده بودن.
بیش از حد از مسائلی که مطرح کرده بودند بنده استفاده کردم.

rezashirazim

Registered User
لایک‌ها
161
رامین جان اول کتاب اسم من را اشتباه نوشتی! اسم شرکتمون هم تندیس تلاش و تفکر هست.

موفق و پیروز باشی

raminbarati360

Registered User
لایک‌ها
73
با سلام و تشکر از همه دوستان

آقای شیرازی بله عذارخواهی می کنم تصحیح می کنم ممنون

----------------------------------------------------------------------------------

دوست عزیز مشکلی ندارد

از لیتک زیر دانلود نمایید.

دانلود کتاب: با لینک مستقیم

رمز فایل: www.isatise.com

rockefeller

Registered User
لایک‌ها
462
استفاده کردیم.
تشکر.

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
بازم دانلود نمیشه .

twitfa

Registered User
لایک‌ها
117
اقا یه سوال :
تو اینجا نوشتی :
موتور جستجوگر گوگل : جستجوی عبارت زیر در موتور جستجوگر گوگل در صورتی که سایت شما -
بیش از 1 ماه است که راه اندازی شده است. )باعث پیدا کردن حدود 01 درصد از لینک ورودی
که گوگل در محاسبه رتبه سایت شما محسوب میکند .
link:www.yourdomain.com
=================
خوب برای من رو نگاه کنید :
link:مجله اینترنتی توئیت فا | مدل لباس, مد روز, مطالب روز, اخبار روز, تصاویر روز, دانستنی ها, اس ام اس و پیامک روز
:(

بالا