برگزیده های پرشین تولز

کتاب های سی

mohammad_110

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
0
به نقل از gamer220 :
آقا کتاب های دیتل چند هست ؟ میشه قیمت های کاملش رو بدید نیاز دارم . میگن کتاب های دیتل البته زبان اصلیش 2 جلدیش 13 تومن هست ولی من تو سایت iranbin دیدم هرکودوم 100 تومنه !!! 13 تومنیش چیه 100 تومنیش چیه ؟ بعدش از کجا میشه در تهران تهیه کرد ؟
موفق باشید

اونی که گرونه حتما اصله ، اونیکی افست یعنی مثلا عین همون کتاب رو توی ایران چاپ کردن.
توی انقلاب یک کتابفروشی هست که فقط کتابهای زبان اصلی میفروشه . دقیقا سر یه تقاطعه .
البته من کتاب دیتل رو توی کتابفروشی های دیگه انقلاب هم دیدم ولی دو تا نبود یک کتاب قطور بود.

Arash_j13

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از gamer220 :
آقا کتاب های دیتل چند هست ؟ میشه قیمت های کاملش رو بدید نیاز دارم . میگن کتاب های دیتل البته زبان اصلیش 2 جلدیش 13 تومن هست ولی من تو سایت iranbin دیدم هرکودوم 100 تومنه !!! 13 تومنیش چیه 100 تومنیش چیه ؟ بعدش از کجا میشه در تهران تهیه کرد ؟
موفق باشید
تا جایی که من می دونم یکی از دوستام یکیش رو حدود دو هفته پیس 13 تومن گرفتهع بود یک جلدی هم بود
اما احتمالا 100 تومنی باید کتاب اصلی باشه چون اونی که گرفته بود اصل نبود

Mehdi.T

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
من منظور از کتاب افست رو نمیدونم اما دیدم که قیمت هاشون بیشتر از 15 نیست
اما همونطور که دوستمون اشاره داشتن اون ها ارجینال هست
اما من پیشنهادم اینه ebook شو بخری بهتره بد به ما هم بده :D

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
كتاب خوب هم من سرلغ دارم

كامل كامله

برنامه نويسي جامع به زبان C نوينده : دكتر فرمنش

قديميه ولي كاملتر از اين پيدا نمي كنيد

اخرين چاپش هم ماله 1377 هستش و انتشاراتش هم دانشگاه اميركبير هستش

Mehdi.T

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
کتابش در زمینه گرافیک خوبه ، اما من بقیه قسمت هایش چیزی ندیدم (خروجی هم خیلی کم داره)
اون لینک هم کار میکند ، الآن تست کردم

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از gamer220 :
سلام به همه بچه های گل pt ، اگه براتون زحمتی نیست لطف کنید این 2 ebook رو برای دانلود قرار بدید ، ممنون .
1 - deitel , c++ : how to program
2 - deitel , c : how to program
موفق باشید :D

سلام دوست من :)
علی الحساب شما ایبوک C++ How to Program, Third Edition ماله دایتل رو دانلود کن حجمش 85 مگ هستش
آدرس دانلود http://www.megaupload.com/?d=E3UQHPCN :happy:
این ایبوک در سرور مگا آپلود هستش طریقه دانلود از این سرور رو قبلاً نوشته بودم میگردم پیدا میکنم و اینجا برات میذارم :)

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از Electronics Art :
سلام دوست من :)
علی الحساب شما ایبوک C++ How to Program, Third Edition ماله دایتل رو دانلود کن حجمش 85 مگ هستش
آدرس دانلود http://www.megaupload.com/?d=E3UQHPCN :happy:
این ایبوک در سرور مگا آپلود هستش طریقه دانلود از این سرور رو قبلاً نوشته بودم میگردم پیدا میکنم و اینجا برات میذارم :)

همون طور که قول داده بودم اومدم نحوه دانلود از سایت مگا آپلود رو براتون بگم :)

قلق سایت مگا آپلود :

برای دانلود فایل ها از روی سرور مگا آپلود ابتدا لینک مورد نظر را کپی کرده و در Internet Explorer پیست کنید و کلید Enter را بزنید چند دقیقه ای صبر کنید تا صفحه مورد نظر باز شود اصلاً عجله نکنید چون که این سرور کند عمل میکند و ممکن است باز شدن صفحه چند دقیقه ای طول بکشد بعد از اینکه صفحه مورد نظر باز شد در گوشه بالا سمت راست یک تایمر 40 ثانیه ای وجود دارد صبر کنید تا شمارش این تایمر تمام شود اگر تایمر را نمی بینید ممکن است یک پنجره به نام MEGAUPLOAD LINKS جلوی آن را گرفته باشد با کلیک بر روی ضربدر نارنجی این پنجره را ببندید تا بتوانید تایمر را ببینید بعد از اینکه شمارش 40 ثانیه ای تایمر تمام شود تایمر تبدیل به عبارت Click here to download می شود بر روی این عبارت کلیک کنید ، بعد از مدتی Internet Explorer پنجره ای باز خواهد کرد تا شروع به دانلود فایل مورد نظر کند شما بر روی دکمه Save کلیک کرده و یک مکان مناسب در روی هارد خود مشخص کرده و دکمه Save را کلیک کنید در صورت انجام صحیح این مراحل فایل مورد نظر شروع به دانلود خواهد شد توجه کنید که هنگام دانلود از این سایت یعنی http://www.megaupload.com اگر از دانلودر خود Internet Explorer استفاده کنید ، شما باید دارای اینترنت پرسرعت و بدون قطعی باشید چون اگر در وسط دانلود اینترنت شما قطع شود کل فایل از بین خواهد رفت و باید دوباره از اول شروع به دانلود کنید. اگر برای دانلود بخواهید از نرم افزارهای مدیریت دانلود استفاده کنید باید توجه داشته باشید که این سرور از نرم افزارهای مدیریت دانلود مانند DAP ، GetRight ، FlashGet و ... فقط FlashGet را پشتیبانی می کند برای استفاده از FlashGet و برخورداری از امکان Resume جهت دانلود تکه تکه فایل ها بعد از باز کردن لینک فایل مربوطه و تحمل تایمر 40 ثانیه ای و مشاهده عبارت Click here to download بر روی این عبارت در Internet Enternet کلیک راست کرده و گزینه Open in New Window را انتخاب کنید در پنجره جدیدی که باز میشود آدرس موجود در نوار Address را کپی کرده و پنجره مورد نظر را ببندید سپس برنامه FlashGet را اجرا کرده و از منوی Jobs این برنامه گزینه New Dpwnload را انتخاب کنید یا کلید F4 از کیبورد را فشار دهید تا پنجره Add new download باز شود در این پنجره آدرسی را که قبلاً از نوار آدرس Internet Explorer کپی کرده بودید را در فیلد URL پیست کنید البته شاید این آدرس خود به خود در فیلد URL موجود باشد حال بر روی کلید OK کلیک کنید تا فایل مورد نظر شروع به دانلود شود با استفاده از نرم افزار FlashGet میتوانید فایل های بزرگی که در روی سرور www.megaupload.comوجود دارند را بصورت تکه تکه دانلود کنید چون این سرور امکان Resume را برای این نرم افزار پشتیبانی می کند.

امیدوارم مفید بوده باشه :happy:

Arash_j13

Registered User
لایک‌ها
2

txt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نام کتاب : How to program C++ 5th edition - - - چگونه به زبان ++C برنامه نویسی کنیم (نگارش پنچم )

نویسنده : H. M. Deitel - - - اچ-ام-دایتل

زبان : انگلیسی

ناشر : Prentice Hall

تاریخ نشر : January 05, 2005

تعداد صفحات : 1536

فرمت کتاب الکترونیک : chm.*

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دانلود دانلود - 10.1 مگابایت

پسورد دانلود : www.txt.ir

txt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نام کتاب : آموزش Microsoft Visual C# 2005 (مایکروسافت ویژوال سی شارپ 2005)

نویسنده : سید محمد هاشمیان

زبان : فارسی

تعداد صفحات : 951

فرمت کتاب الکترونیک : pdf.*

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دانلود دانلود - 12 مگابایت

دانلود پسورد : www.txt.ir

orkideh

Registered User
لایک‌ها
1
کسی منبع مناسبی که برنامه نویسی برای ارتباط با پورت های سریال کامپیوتر و دستگاه های ورودی خروجی رو کامل توضیح داده باشه سراغ داره ؟
نمیدونم اینجا درسته پرسیدم یا نه :blush:

بالا