برگزیده های پرشین تولز

کتاب های واقعا تاثیر گذار برای موفقیت در زندگی

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
کتاب راز فقط ترجمهی مهدی قراچه داغی

کتاب حکایت فرزانگی و ..

البته واقعن فکر مثبت هم تاثیر داره در رسیدن به خواسته ها . فکر مثبتی که تردید درش به دلت راه ندی
فردا کتابی معرفی میکنم که راندا برن خالق راز از اون کتاب الهام گرفته

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
کتاب راز اکثر مطالبش دروغه ، امیدوارم کسی از من رنجیده نشه ولی این یک واقعیته ،اکثر مطالب کتاب دروغی بیش نیست

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,612
asalkade.com خرید تلفنی عسل از زنبوردار09155869597
اولین کتابی که من مطالعه کردم حکایت دولت فرزانگی بود - هیچ وقت از یادم نمیره
یک داستان کوتاه هست اما واقعا تاثیر گذار
منم تا حالا 3 بار خوندم
خیلی خیلی تاثیر گذار است

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
فردا کتابی معرفی میکنم که راندا برن خالق راز از اون کتاب الهام گرفته
بدون قند شکن نمیتونم وارد سایت بشم !!!!
این کتاب دو اسم داره
علم ثروتمند شدن یا موفقیت مالی از طریق تفکرخلاق
نویسنده والاس وتلز
راندا برن در تمجید از این کتاب این چنین مینویسد که بعد از مطالعه کتاب فرد دیگری شدم ( یه جورایی کتاب راز الهام گرفته از این کتاب است )
جالبه بدونید این کتاب حدود صد سال قبل نوشته شده است
اگر سایت جواب بده طی چند روز اینده باز هم کتاب معرفی خواهم کرد

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
دوستان دیروز رفتم سه تا کتاب از مارک فیشر گرفتم که یکی از دوستان حکایت دولت و فرزانگی را اینجا معرفی کرد
یعنی میخوام بگم واقعا کتاب هاش فوق العاده هستند
من علاوه بر حکایت دولت و فرزانگی دو تا دیگه هم گرفتم
اینو بگم داستان حکایت و فرزانگی ادامه دار هست و چند تا کتاب دیگه داره که باید بخونید و داستان اون جوان که میره از یک میلیونر پیر کمک بگیره ادامه اش را در اون کتاب ها گفته
مثل ادامه داستان را در کتاب راه و رسم میلیونرها گفته
دوستان تعلل نکنید و کتاب هاش را بخرید
من خیلی لذت بردم از این کتاب هاش
گفتم به شما هم بگم

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
دوستان دیروز رفتم سه تا کتاب از مارک فیشر گرفتم که یکی از دوستان حکایت دولت و فرزانگی را اینجا معرفی کرد
یعنی میخوام بگم واقعا کتاب هاش فوق العاده هستند
من علاوه بر حکایت دولت و فرزانگی دو تا دیگه هم گرفتم
اینو بگم داستان حکایت و فرزانگی ادامه دار هست و چند تا کتاب دیگه داره که باید بخونید و داستان اون جوان که میره از یک میلیونر پیر کمک بگیره ادامه اش را در اون کتاب ها گفته
مثل ادامه داستان را در کتاب راه و رسم میلیونرها گفته
دوستان تعلل نکنید و کتاب هاش را بخرید
من خیلی لذت بردم از این کتاب هاش
گفتم به شما هم بگم
اگر از کتاب دولت فرزانگی خوشت اومده کتاب حکایت آن که دلسرد نشد رو هم مطالعه کن ;)

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
اونم گرفتم
سه تا کلا از مارک فیشر گرفتم

xpc

Registered User
لایک‌ها
108
چند وقت پیش این تاپیک رو اتفاقی دیدم با راهنمایی دوستان کتاب دولت فرزانگی رو خودنم بنظرم خیلی خوب بود کلا هم چند ساعت بیشتر وقتم رو نگرفت اما چیزهای زیادی ازش یاد گرفتم
الان خواستم هم از دوستی که اینجا کتاب رو معرفی کرده بود تشکر کنم هم حیفم اومد این تاپیک پایین باشه شاید به درد دیگران هم خورد

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
از ما به شما نصيحت :
خوندن اين دست كتابها در ابتدا بسيار دلنشين هست ولي اگر در خوندن اين نوع كتاب ها افراط كنيد يا مثلا پشت هم فقط از اين نوع موضوعات مطالعه كنيد بعد از چند وقت زده ميشيد و بعضي از كتاب ها رو واقعا بايد جنبه خوندنش رو داشته باشيد مثل كتاب كسب ثروت به روش پدر پولدار از كيوساكي چرا كه جوري روي پول مانور دادن و نحوه طبقه بندي جامعه كه شايد ديد شما رو به زندگي و همچنين افراد پايين دست تغيير بده !
بسيار نكات مثبتي داره ولي تاثير منفي هم شايد داشته باشه اگر درست منظور نويسنده رو متوجه نشيد از نظر من

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
از ما به شما نصيحت :
خوندن اين دست كتابها در ابتدا بسيار دلنشين هست ولي اگر در خوندن اين نوع كتاب ها افراط كنيد يا مثلا پشت هم فقط از اين نوع موضوعات مطالعه كنيد بعد از چند وقت زده ميشيد و بعضي از كتاب ها رو واقعا بايد جنبه خوندنش رو داشته باشيد مثل كتاب كسب ثروت به روش پدر پولدار از كيوساكي چرا كه جوري روي پول مانور دادن و نحوه طبقه بندي جامعه كه شايد ديد شما رو به زندگي و همچنين افراد پايين دست تغيير بده !
بسيار نكات مثبتي داره ولي تاثير منفي هم شايد داشته باشه اگر درست منظور نويسنده رو متوجه نشيد از نظر من
بیشتر توضیح بدید در این مورد

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
چند وقت پیش این تاپیک رو اتفاقی دیدم با راهنمایی دوستان کتاب دولت فرزانگی رو خودنم بنظرم خیلی خوب بود کلا هم چند ساعت بیشتر وقتم رو نگرفت اما چیزهای زیادی ازش یاد گرفتم
الان خواستم هم از دوستی که اینجا کتاب رو معرفی کرده بود تشکر کنم هم حیفم اومد این تاپیک پایین باشه شاید به درد دیگران هم خورد
بله کتاب جالبی هست
یک جایی اش را من خیلی خوشم اومد که اون پیرمرد به جوون میگه آخه وقتی هدفی نداری چطور میخوای پول دار بشی
مثلا ما هی میگیم میخام پولدار بشم ولی مقدار را مشخص نمی کنیم
کل مطلب در مورد همین هست
میگه شما بگو من تا پایان سال 100 میلیون دارم و کاری نداشته باش چطور میخای بدست بیاری
تلاشت را بکن خودش جور میشه

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
کتاب دیگه ای که خوندم اسمش هست بیندیشید و ثروتمند شوید از ناپلئون هیل که جز اولین هاست در این زمینه
این کتاب خیلی خوبه و نویسنده اش هم خودش میلیونر شده با روشی که در کتاب گفته
پیشنهاد میکنم این هم تهیه کنید چون مکمل کتاب راز و قانون جذب و اینهاست

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
کتاب دیگه ای که خوندم اسمش هست بیندیشید و ثروتمند شوید از ناپلئون هیل که جز اولین هاست در این زمینه
این کتاب خیلی خوبه و نویسنده اش هم خودش میلیونر شده با روشی که در کتاب گفته
پیشنهاد میکنم این هم تهیه کنید چون مکمل کتاب راز و قانون جذب و اینهاست
این کتاب رو صفحه قبل معرفی کرده بودم و یک سوال پرسیدم
میتونی کتاب رو در یک جمله خلاصه کنی ؟

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
این کتاب رو صفحه قبل معرفی کرده بودم و یک سوال پرسیدم
میتونی کتاب رو در یک جمله خلاصه کنی ؟
در مورد اسرار موفقیت ثروتمندان قزن بیستم هست
رییس فولاد آمریکا و ادیسون و .......
در مورد نحوه رسیدن به خواسته ها با روش هایی که همه به کار بردن و به ناپلئون هیل که روزنامه نگار هست گفتن و این هم آمده چکیده را خلاصه و مفید در کتابش گفته

ramshad

Registered User
لایک‌ها
18
دوستان! به عنوان فردی که حدود 20 سال در زمینه روان شناسی مطالعه داشته و دارد خدمت تان عرض می کنم :
بروید وضعیت آخر و ماندن در وضعیت آخر تامس هریس را بخوانید با ترجمه اسماعیل فصیح.
موفق کسی است که خودش را می شناسد و برای خود شناسی شما نیاز به مطالعه این دو کتاب دارید!
لطفا عرضم را جدی بگیرید!

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
امشب شروع کردم کتاب " حکایت دولت و فرزانگی " رو خوندم الانم حدودا نصفش رو تموم کردم .... واقعا جالبه ، کسی که نخونه واقعا از نعمت بزرگی خودشو محروم کرده

AGATE

Registered User
لایک‌ها
186
دوستان! به عنوان فردی که حدود 20 سال در زمینه روان شناسی مطالعه داشته و دارد خدمت تان عرض می کنم :
بروید وضعیت آخر و ماندن در وضعیت آخر تامس هریس را بخوانید با ترجمه اسماعیل فصیح.
موفق کسی است که خودش را می شناسد و برای خود شناسی شما نیاز به مطالعه این دو کتاب دارید!
لطفا عرضم را جدی بگیرید!
نسخه پی دی اف سراغ ندارین یا خلاصشو ؟

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
در مورد اسرار موفقیت ثروتمندان قزن بیستم هست
رییس فولاد آمریکا و ادیسون و .......
در مورد نحوه رسیدن به خواسته ها با روش هایی که همه به کار بردن و به ناپلئون هیل که روزنامه نگار هست گفتن و این هم آمده چکیده را خلاصه و مفید در کتابش گفته
نمیدونم چرا پست شما رو ندیدم
منظورم از سوال این بود که کتاب چی چیز را برای ما میخواهد بازگو کند
من از خوندن کتاب چند کلمه یاد گرفتم : تلاش ، تکرار و ناامید نشدن
همون روزها که کتاب رو مطالعه میکردم یاد یک ضرب المثل افتادم : گر خواهی شوی تیرانداز ، تیر بینداز و تیر بینداز و تیر بینداز

بالا