برگزیده های پرشین تولز

کجا خدمت کردید ؟ چه جور جایی بود ؟

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102

من خودم معاف شدم ;)

از پادگان و وضعیت کادری ها و سربازها و اتفاقات بد و خوب خدمت بگید .

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
منزل! جاي خوبي بود;)

farhad_persona

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
21
چه طور معاف شدی؟
جنبش سبزی ها رو معاف میکنن؟

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
دو ماه اموزشی کد 105 - بابل - پادگان المهدی - هتل ولیک : 18-7-88 الی 18-9 -88 :

اونجا رفتم مشق می نوشتم و نسکافه می خوردم ! :دی

بعد رفتم حصارک - پادگان قدس ؟ 16 ماه اونجا خدمت کردم اسمشو بلد نیستم ! خلاصه اونجا تبعیدگاه بود در نوع خودش !
6تیغ کردم رفتم اونجا همه بهم گیر دادن ! فرم دادن اطلاعات و تخصص رو پر کنیم که به خودم میبالیدم که خطم خوبه و تایپ و کامپیوتر واردم !
به خودم اومدم دیدم یه بیل دادن دستم !:D
بابا من خطم خوبه .. چرا بیل دادین به من ؟؟؟:eek: 3 4 روز با بیل سر کردیم که با زرنگیه خودم سر از دفتر در آوردم و کارم شد تایپ نامه و فیلم دیدن با کامپیوتر **** ! 8ماه اونجوری گذشت و میپیچیدیم و میرفتیم !
8 ماه موند دیگه ؟
از دفتر اومدم بیرون .. گفتن نگهبان فلان جا بشید .. منم کنتورات برداشتم .. ساعت 11 شب با ماشین میرفتم و خودم رو به فرمانده نشون میدادم و 12 شب خونه بودم ! لول .. در 24 ساعت 1ساعت خدمت می کردم !
خلاصه به خودم اومدم دیدم ! اوه خدمتم تموم شده و حتی من مرخصی پایان دوره نرفتم !لول !

در ضمن در طول خدمت .. بنده 2 باز ازدواج کردم ! 3 بار بابا بزرگم به رحمت خدا رفت ! 5بار خواستگاری رفتم ! دستم شکست ! انگشتم قطع شد ... میشه دجچار مشکلات مالی و خانوادگی بودم !! ( تمام این ها بهانه هایی بود برای مرخصی گرفتن در آماده باش ها )

یک نصیحت " در طول خدمت هیچ کس برای شما کاری نمی کنه .. فقط خودتون باید زرنگ باشید .. با فرماندتون رفیق شید ، دنیا به کامتان خواهد بود ! "

omidghadami

Registered User
لایک‌ها
1
این تایپیک خفن بوی ساندیس میده! :D

تا حالا آمارگیری به این تابلوئی ندیده بودم!

sasaaan

Registered User
لایک‌ها
2
خداییش حرصم میگیره معافیارو میبینم همه هم جدیدا یه بهانه های الکی معاف میشن یارو گوشه ناخن شصت پاش چون رفته تو گوشتش معاف میشه
من اموزشی پردک توپخانه 33 بودم دهنم آسفالت شد
بعدش توی ستاد کل لباس شخصی بودم jتلفن خونه دستم بود و خط آزاد
چه حالی میدادا D:

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
منظور این بود که اینجا هم مثل فیس بوک خیلی نامحسوس سوالاتی پرسیده میشه و خیلی ها با صداقت جواب میدن و اطلاعات شخصیشون با دیگران (که نمیشناسند) تقسیم می کنند و ....

omidghadami

Registered User
لایک‌ها
1
من متوجه منظورتون نشدم میشه بیشتر توضیح بدین؟

برادر تابلوئه!

1) ایشون یک کادریه می خواد روند پیچش تو خدمت رو بدونه! تا جلو بر وبچس رو بگیره! هرجایی جا پیچ داره و سربازاش بهم می گند لازم به ارائه اینجا نیست!

2) می خواد یه فرد خاصی رو پیدا کنه و توی چند تا فروم مطلب میزنه تا شاید طرف پیداش شه!

3) یه دیتا بیس کامل از حدود منطقه کاری دوستان میابه و اونایی رو که میشناسه رو استفاده می کنه!

البته منظورم شخص ایشون نبود! جسارت نشه! ولی کلا وجود چنین تایپیک هایی مشکل سازه! به کار کسی هم نمیاد! نه کسی می تونه برا کسی کاری کنه نه هیچی! هر کی هم به هرچی نیاز داشته باشه تو پادگان سربازا به هم انتقال میدن! نیاز به تایپیک نیست! پروسه های دیگه خوبه ولی خاطرات پادگان نه!

شخصا به همه دوستان پیشنهاد می کنم اصلا صداش رو درنیارید کجا خدوت کردید! یه وقت تقی به توقی می خوره اونجایی که خدمت کردید یه اتفاقی میوفته و اینجوری بهتون ربط میدندش! به لحاظ قوانین نیروهای مسلح انتشار هرگونه اطلاعات در مورد مناطق نظامی در اینترنت ممنوعه! مثلا همین جمله دوست عزیزمون نشون میده که فرمانده نگهبانشو ساعت چند چک می کنه که جزو اطلاعات مهمه! بزرگش نمی خوام بکنم ولی صیاد شیرازی رو با همین اطلاعات که کی محافظ داره و کی نه کشتند!:rolleyes:

پس حواستون باشه! کارتون به جاهای ناجور نکشه! وایه دوستایی که نزدیکید هم اطلاعات رو تعریف نکنید! معلوم نیست کی به کیه!

s.alireza

Registered User
لایک‌ها
186
برادر تابلوئه!

1) ایشون یک کادریه می خواد روند پیچش تو خدمت رو بدونه! تا جلو بر وبچس رو بگیره! هرجایی جا پیچ داره و سربازاش بهم می گند لازم به ارائه اینجا نیست!

2) می خواد یه فرد خاصی رو پیدا کنه و توی چند تا فروم مطلب میزنه تا شاید طرف پیداش شه!

3) یه دیتا بیس کامل از حدود منطقه کاری دوستان میابه و اونایی رو که میشناسه رو استفاده می کنه!

البته منظورم شخص ایشون نبود! جسارت نشه! ولی کلا وجود چنین تایپیک هایی مشکل سازه! به کار کسی هم نمیاد! نه کسی می تونه برا کسی کاری کنه نه هیچی! هر کی هم به هرچی نیاز داشته باشه تو پادگان سربازا به هم انتقال میدن! نیاز به تایپیک نیست! پروسه های دیگه خوبه ولی خاطرات پادگان نه!

شخصا به همه دوستان پیشنهاد می کنم اصلا صداش رو درنیارید کجا خدوت کردید! یه وقت تقی به توقی می خوره اونجایی که خدمت کردید یه اتفاقی میوفته و اینجوری بهتون ربط میدندش! به لحاظ قوانین نیروهای مسلح انتشار هرگونه اطلاعات در مورد مناطق نظامی در اینترنت ممنوعه! مثلا همین جمله دوست عزیزمون نشون میده که فرمانده نگهبانشو ساعت چند چک می کنه که جزو اطلاعات مهمه! بزرگش نمی خوام بکنم ولی صیاد شیرازی رو با همین اطلاعات که کی محافظ داره و کی نه کشتند!:rolleyes:

پس حواستون باشه! کارتون به جاهای ناجور نکشه! وایه دوستایی که نزدیکید هم اطلاعات رو تعریف نکنید! معلوم نیست کی به کیه!

تایید.
از ما هم هزار جور تعهد گرفتن که چیزی رو فاش نکنیم.

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
790
on the edge of a super-massive black-hole
خدمت دو نوع اساسی دارد و از لحاظ شرعی هم به همین دو نوع معروف است:

1- شما خدمت میکنی

2- خدمت شما را

که در هر دو صورت دهان صافی دارد پیشنهاد نمیگردد

reza 206

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من که فراری ام! نرفتم و نخواهم رفت !:D اصولا خدمت به یه سیستمی که ایدئولوژیش رو قبول نداری به نظرم یه کار مسخره س ...

"Mohammad"

Registered User
لایک‌ها
116

من خودم معاف شدم ;)

من خدمت نرفتم ولی یه داداش دارم که اونم خدمت نرفته :D
معاف شدیم رفت :f34r:

omidsys

Registered User
لایک‌ها
72
اموزشی شهید عامری زاهدان
خدمت زابل بودم مرز افغانستان:wacko:

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281

من خودم معاف شدم ;)

:f34r:
چرا میخوای ملتو لو بدی؟

دو ماه اموزشی کد 105 - بابل - پادگان المهدی - هتل ولیک : 18-7-88 الی 18-9 -88 :

اونجا رفتم مشق می نوشتم و نسکافه می خوردم ! :دی

بعد رفتم حصارک - پادگان قدس ؟ 16 ماه اونجا خدمت کردم اسمشو بلد نیستم ! خلاصه اونجا تبعیدگاه بود در نوع خودش !
6تیغ کردم رفتم اونجا همه بهم گیر دادن ! فرم دادن اطلاعات و تخصص رو پر کنیم که به خودم میبالیدم که خطم خوبه و تایپ و کامپیوتر واردم !
به خودم اومدم دیدم یه بیل دادن دستم !:D
بابا من خطم خوبه .. چرا بیل دادین به من ؟؟؟:eek: 3 4 روز با بیل سر کردیم که با زرنگیه خودم سر از دفتر در آوردم و کارم شد تایپ نامه و فیلم دیدن با کامپیوتر **** ! 8ماه اونجوری گذشت و میپیچیدیم و میرفتیم !
8 ماه موند دیگه ؟
از دفتر اومدم بیرون .. گفتن نگهبان فلان جا بشید .. منم کنتورات برداشتم .. ساعت 11 شب با ماشین میرفتم و خودم رو به فرمانده نشون میدادم و 12 شب خونه بودم ! لول .. در 24 ساعت 1ساعت خدمت می کردم !
خلاصه به خودم اومدم دیدم ! اوه خدمتم تموم شده و حتی من مرخصی پایان دوره نرفتم !لول !

در ضمن در طول خدمت .. بنده 2 باز ازدواج کردم ! 3 بار بابا بزرگم به رحمت خدا رفت ! 5بار خواستگاری رفتم ! دستم شکست ! انگشتم قطع شد ... میشه دجچار مشکلات مالی و خانوادگی بودم !! ( تمام این ها بهانه هایی بود برای مرخصی گرفتن در آماده باش ها )

یک نصیحت " در طول خدمت هیچ کس برای شما کاری نمی کنه .. فقط خودتون باید زرنگ باشید .. با فرماندتون رفیق شید ، دنیا به کامتان خواهد بود ! "
:lol:
فرزان به F رفتی
برادر تابلوئه!

واقعا ممنون بابت اطلاع رسانی

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
برادر تابلوئه!

عجب !
توهم توطئه که میگن همینه ها !

جدی فکر میکنی میشه از رو خاطرات افراد توی فروم یک نفر رو از بین 75 میلیون نفر پیدا کرد ؟

البته اینکه دوستان چیزایی نگن که مشکل ساز بشه ، تذکر بجایی هست ولی نه دیگه به این غلظت !

بعدشم اجازه بده دوستانی که از من شناخته تر شده و قدیمی تر هستند منو اینجوری متهم کنند نه شما که هنوز هویت خودت کاملا مبهمه .

leylandblue

Registered User
لایک‌ها
98
خدمتم تو نیروی انتظامی بود
بیشترین خر حمالی ها رو دوش بچه های وظیفه نیرو انتظامی هست وی خب چون من اهل دزدی و قمبل هوا کردن نبودم بیشتر دهنم صاف شد!

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
منم یگان ویژه بودم دهنم واقعا صاف شد

هر روز تمرین ضد اغتشاشات داشتیم

تو اون گرما هی لباس سوسکی تنمون می کردن با یه کلاه 20 کیلیویی

شبم که طوفان بود نمی شد نگهبان وایساد

هر 1 روز هم یه بار نگهبان می شدیم

کل پادگان تلفن نداشت برا سربازا

یکی داشت که می رفتیم اتاق مخابرات از اونجا حرف می زدیم اونجا هم 100 نفر نوبت بود اونم وقتی زنگ می زدیم گوشی رو هیچکس ور نمی داشت باید فردا از اول

از ساعت 4 تا 5 هم فرصت بود زنگ بزنیم

من پادگان میاندواب بودم

بالا