برگزیده های پرشین تولز

کجا میشه غرفه اجاره کرد

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
سلام من میخوام یه غرفه اجاره کنم برای فروش محصولات صنایع دستی : چرم و برجسته کاری...
کارهای تکی هست و در هیچ مغازه ای پیدا نمیشه. از این هاست که فقط برای ارگان ها و نهاد ها و مایه دار ها میان کارگاه و سفارش میدن...

رفتم پارک ملت غرفه هاشو فقط به خانوما اجاره میدادن!

پارک لاله عین مغازه پول پیش میخوان...

من فقط میتونم اجاره بدم... غرفه میخوام نه مغازه...

بازارچه سنتی ستارخان هم غرفه خالی نداشت...

کسی جایی سراغ نداره غرفه بدن؟ پول پیش نخوان...فقط اجاره بخوان...

کنار خیابون ضایعست بخوام بساط کنم! شهرداری هم گیر میده...ولی کارهام اینقدر تاپ و عالیه که شب عید در عرض 3 ساعت همش فروش رفت !

اگرم کسی آشنا داره مغازه دار که کارهای اینجوری رو میخره بگه..مرسی

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
کسی نیست کمک کنه؟

با يه مغازه دار شريك شو ... مثلا بگو 20 % سود اجناس مال شما ... فقط بزارش تو مغازت

خيلي ها اين كارو ميكنن ... من خودم يه مدت 140 جفت كفش نايك و آديداس از تركيه آوردم

با يكي صحبت كردم گذاشت تو مغازش تو پاسداران فروخت 20 % دادم بهش اما قيمت بالا فروخت

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
با يه مغازه دار شريك شو ... مثلا بگو 20 % سود اجناس مال شما ... فقط بزارش تو مغازت

خيلي ها اين كارو ميكنن ... من خودم يه مدت 140 جفت كفش نايك و آديداس از تركيه آوردم

با يكي صحبت كردم گذاشت تو مغازش تو پاسداران فروخت 20 % دادم بهش اما قيمت بالا فروخت
من از شما تشکر میکنم :happy:

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
اینو که خودم میدونستم. کسی جایی نمیشناسه غرفه اجاره بدن؟ با مغازه دار اشنا داشته باشه ما رو معرفی کنه؟

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
من از شما تشکر میکنم :happy:

:blink::blink: چرا شما ؟ مگه كار شما هم گير بود ؟

اینو که خودم میدونستم. کسی جایی نمیشناسه غرفه اجاره بدن؟ با مغازه دار اشنا داشته باشه ما رو معرفی کنه؟

مي دونستي ؟ پس اگر اين قدر ميدوني چرا تاپيك زدي ديگه ... برو كاراتو بكن ديگه

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
:blink::blink: چرا شما ؟ مگه كار شما هم گير بود ؟

مي دونستي ؟ پس اگر اين قدر ميدوني چرا تاپيك زدي ديگه ... برو كاراتو بكن ديگه
نه، بخاطر دلیلی که زیر جواب به من، در پستت دادی.

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
نه شیراز نمیتونم بیام.

آخه جنس های من کفش نایک و ادیداس نیست که اون فرق داره...صنایع دستی رو نمیشه رفت تو مغازه به طرف گفت بیا بذار تو مغازت هر وقت فروش رفت 20 % بردار! طرف میخواد از من بخره مثلن 20 تومن همونو بذاره 45 بفروشه! که اینجوری واسه منم نمیصرفه..اونجوری درصدی کسی برنمیداره...کلی هم طول میکشه تا جنسو قاطی بقیه جنس هاش بفروشه...اما اگه کسی باشه بگه مغازه یا غرفه از من کار از شما درصدی سود رو تقسیم کنیم خوبه...
یا اگه جایی بشه غرفه اجاره کرد..من تو خیلی پسااژها میبینم غرفه نمیدونم آب نباتن و شکلات و اینجور مزخرفات زدن ! اما تا میری میگی غرفه میگن نداریم!

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
چرا تو اینترنت آگهی نمیدی ؟ مثلا ایستگاه یا همین بازارچه پی تی ؟ اینطوری نه مالیات داری نه اجاره نه کرایه نه پیش نه ترس و لرز ! مشتری بیشتری هم داری !

Mandana Sh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی نیست کمک کنه؟

بازارچه هنري آفتاب، طبقه دوم سينما ايرانه... تو خيابون شريعتي، پايين‌تر از خيابون ملك... پارسال يادمه اجاره غرفه‌هاش ماهي 150000 تومن بود... پول پيش هم نمي‌خوان.. متاسفانه شماره سينمارو ندارم.. مي‌تونيد از 118 بگيريد.. موفق باشيد.. :)

Sukot021

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
‏‏"تهران"
‏نمایشگاه سوغات و صنایع دستی و هدایا همزمان با جشنواره اقوام ایرانی وجنگ شادی. فرصت ثبت نام تا پایان همین هفته
۰۹۳۹۰۰۲۰۶۹۲"گلیم باف"
قیمت هر غرفه ۹متری جهت پانزده روز۱۸۰۰۰۰۰تومان
‏فروش برای تمامی صنف ها آزاد میباشد. (فروش پاییزه)

بالا