برگزیده های پرشین تولز

کجا پهنای باند نامحدود میدن؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
همون جواهریان آمریکائی دیگه!! :D

ببین به مثال توجه کن !! به سرور هم پورت 1 گیگ وصل باشه محدودیت پهنای باند میشه 1 گیگ در ثانیه !! اوکی؟
درسته که هیچکس نمیتونه 1 گیگ رو در یک ثانیه مصرف کنه ! ولی خوب به هر حال محدودیتش اینه ! بنابراین unlimited نیست !!

سلام . بله اگه بخوای از نظر علم منطق به این قضیه نگاه کنی آن لیمیتد وجود نداره :lol: ولی بحث هاستینگه. و در هاستینگ سرویس هایی هستند که پهنای باند نا محدود میدن و منظور از نامحدود در سرویس های اون ها اینه که: یعنی تمام شدن پهنای باند برای اون سرویس معنی نداره.
قبول دارید؟ ولی من روی سرویس های 50 مگی تا به حال همچین چیزی ندیدم! بیشتر این سرویس ها گرون قیمت هستند. در ضمن دوست عزیز اگر هاست میخوای پی ام بده. پکیج های جالبی داریم در ضمن پهنای باند رو میتونم به شما هر چقدر که میخوای بدم.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
به هر حال پکیج های ما http://hosting.persiantools.com مخصوصا در سه پلان آخر ، پهنای باند خوبی ارائه می کنیم.

ضمنا پهنای باند های ارائه شده در پکیج های ما کاملا منطقی چیده شده اند و وعده ای نداده ایم که نتونیم برآورده کنیم.

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
در رفت گویا
crazy_mini.gif

daeialborz

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
26
درسته که پهنای باند نامحدود (ترافیک ماهانه نامحدود ) از نظر علمی حرف درستی نیست اما بعضی از شرکت های خارجی تونستن شرایطی رو ایجاد کنن که احتمال تمام شدن ترافیک ماهانه به حداقل و حتی به صفر برسه و این تقریبا یعنی ترافیک نامحدود.
کمپانی IXWebhosting.com که به نظر من بهترین شرکت هاستینگ در دنیاست (از هر نظر حتی قیمت) در پلان آخر خودش پهنای باند رو Unlimited اعلام کرده. اگه از Support این سایت در مورد این جمله توضیح علمی بخواهید همین جملاتی رو که من در بالا گفتم رو به انگلیسی بهتون میگه. :D
تا کی بی دقتی؟ تا کی خود گول زنی؟
127fs3556139.gif

این شرکت معتبر فضای نامحدود در بازه ی پهنای باند محدود می دهد
mdrbig.gif

این خیلی با اونی که شما گفتید فرق داره
lol.gif
lol.gif
lol.gif

mastic

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
ببخشید نفهمیدم سوالم رو کجا مطرح کنم
دنبال یک سایت ایرانی و یک سایت خارجی میگردم که بتونم 50 مگ فضا با پهنای باند نامحدود ازشون بگیرم البته سایت خارجی باید بتونم دومین رو از Godaddy به انجا منتقل کنم.

میشه پهنای باند نا محدود رو تعریف کنید ؟ :blink:
در ضمن من تخصصم نصب سرویس دهنده های اینترنت هستش !

mohsenbasiti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه پهنای باند نامحدود می خوای من یه سرور دارم می میتونم بهت بدم .
عزیزان منظور از پهنای باند نامحدود میزان استفاده از هاست (رد و بدل اطلاعات) در یک ماهه سرور من کارت شبکه 100 مگ unlimited داره و از لحاظ سرعت بی نظیره برای کارای خودم گرفتن تا اکثر کارای J2ee رو روش بزارم اگر اطلاع داشته باشید جاوا به سیستم بسیار بالایی نیاز داره !
من از طریق رموت به سرور کانکت شدم و رو اون تا 12 مگ دانلود داشتم!!!
مشخصات سرور :
CPU: quat core xeon 3200 8MB cache
Ram: 4GB
bandwith: 100Mbps uplink Unlimited(PM)
CP: Plesk Unix Version
....

اگر کسی خواست میتونم یه Usere تست بهش بدم تا تستش کنه
اگرم خواستین سفارش بدی یا با من تماس بگیرین یا میل بزنین:
Tell: +1(404)418 6566 - +98 913 357 7583
Email: [email protected]

البته وب سایتشم دارم راش میندازم که تا چند روزه دیگه می تونین به طور آنلاین خرید کنین!!!

a0h0d0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من سایت عکسی را انداختم که گالری عکس سر فضا خریدن توش موندم

من باید چه پهنای باندیو داشته باشم تا به مشکل بر نخورم؟؟؟؟؟؟؟

سایتم یسایت گالری عکس

bahram512

Registered User
لایک‌ها
140
ماشاءالله برداران :f34r: تو كار زيرخاكي هستن گويا :blink:

بالا