برگزیده های پرشین تولز

کجا کمترین هزینه و قیمت برای دامین بین المللی گرفته میشه؟!

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,018
پی تی دامین دات کام میده 60 تومن آذرآنلاین دات کام میده 43 تومن حالا چرا یکی 60 یکی هم نصف قیمت نمیدوم فرقشون واقعا چیه ولی دنبال یه جایی هستم که کمترین هزینه رو برای دامین بین المللی بگیره کجا خوبه و کمتر میگیره؟

hamidfx09

Registered User
لایک‌ها
81
با سلام و احترام

دوست عزیز ابتدا عرض کنم خدمت شما در زمینه دامین هیچ فرقی در سایت یا شرکت ثبت کننده دامنه وجود ندارد و شما می توانید آدرس اینترنتی ( Domain ) سایت خودتان را از هر سایتی تهیه نمایید ، اما در هر صورت حداقل 2 فاکتور بسیار مهم است :
  • دامنه باید به نام شخص خریدار باشد ، یعنی زمانی که اقدام به who is گرفتن از دامنه نمایید ، مشخصات ثبت شده شما در فرم اولیه ثبت نام باشد . و این نشان دهنده مالکیت شما بر نام دامنه است .
  • نکته بعدی دریافت اکانت اصلی دامنه ، که به اکانت ریسلو و ... معروف می باشد . ( از آنجا می توانید اطلاعات مالکیت دامنه را تغییر دهید )
اگر هم مایل بودید برای ثبت دامنه ارزان در خدمت هستیم ، لیست قیمت تقدیم حضور می گردد .

egspq2b507gr5if83er2.png

لیست قیمت ثبت دامین توسط سون هاست ( 7host.xyz )

roya_abbasi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
پی تی دامین دات کام میده 60 تومن آذرآنلاین دات کام میده 43 تومن حالا چرا یکی 60 یکی هم نصف قیمت نمیدوم فرقشون واقعا چیه ولی دنبال یه جایی هستم که کمترین هزینه رو برای دامین بین المللی بگیره کجا خوبه و کمتر میگیره؟
دامنه با هر پسوندی که بخواهید رو میتونید با کمترین هزینه از VOAweb تهیه کنید.
لینک قیمت دامنه ها: https://voaweb.com/fa/domains/pricing/

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,018

roya_abbasi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دمت گرم. قیمتا مناسبه ولی قیمت تمدید هم همینه؟ چون بعضی جاهاقیمت ثبت ارزون میدن انتقال و تمدید گرونش میکنن
من چند ساله برای کارهام از voaweb سرویس میگیرم و دامنه میخرم. قیمت تمدید هم همینه عوض نمیشه.

elmanyashar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بنظر من با توجه به تحریم رسلو و احتمال تحریم شرکت های مشابه بین المللی برای ایران، بهتره که از همین الان به فکر یک جایگزین خارجی باشید.اگه بتونید کردیت کارت مثل ویزا یا مسترکارت جور کنید میتونید از شرکت های بین المللی مستقیم و بدون واسطه دامین ثبت کنید البته با مشخصات خارجی و ترجیحا استفاده از وی پی ان.مثلا سایت هایی مثل namebright.com دامنه دات کام رو حدود 8.5 دلار ثبت میکنن یا انتقال میدن.یعنی حدود 32 تومن.این راهکار امن تر بنظر میرسه تا اینکه بخوایم هر روز دامنه هامون رو به یه جایی انتقال بدیم.البته تهیه کردیت کارت هم دردسرای خاص خودشو داره.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,018
بنظر من با توجه به تحریم رسلو و احتمال تحریم شرکت های مشابه بین المللی برای ایران، بهتره که از همین الان به فکر یک جایگزین خارجی باشید.اگه بتونید کردیت کارت مثل ویزا یا مسترکارت جور کنید میتونید از شرکت های بین المللی مستقیم و بدون واسطه دامین ثبت کنید البته با مشخصات خارجی و ترجیحا استفاده از وی پی ان.مثلا سایت هایی مثل namebright.com دامنه دات کام رو حدود 8.5 دلار ثبت میکنن یا انتقال میدن.یعنی حدود 32 تومن.این راهکار امن تر بنظر میرسه تا اینکه بخوایم هر روز دامنه هامون رو به یه جایی انتقال بدیم.البته تهیه کردیت کارت هم دردسرای خاص خودشو داره.
شما تا حالا مستقیم این کار رو انجام دادی؟!

elmanyashar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بله من تو همون نیم برایت اینکارو انجام دادم

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,018
دامین با پسوند online. سایت https://www.godaddy.com قیمت $0.01 حساب میکنه آذرانلاین 150 هزار تومن میگیره!!! کاسب تحریم یعنی همین

بالا