برگزیده های پرشین تولز

کدام LED TV را بخرم: سامسونگ سری 8 یا ال جی سری اس ال 900

abadgaran

Registered User
لایک‌ها
16
led های سامسونگ و سونی که برای بازار خاور میانه میانه بدرد نمیخورن همگی دست چین توش خورده

اگر بتونین سامسونگ های سفارش اروپا ره گیر بیارین اون عالیه

كلا سامسونگ كره اي هست و مهم نيست ساخت كجا باشد، كيفيت زيادي نداره
ولي در مورد سوني كاملا با شما موافقم

شارپ روی LED خیلی حساب باز کرده انگار
نسل بعدی LED های شارپ
YouTube- Sharp Electronics Quattron quad pixel technology w George Takei

آره دقيقا
من فكر ميكنم با اين مدل بازار رو تسخير كنه. الان اطلاعاتش رو ميزارم
http://www.forum.p30world.com/showthread.php?t=401826

آقا راجع به صدای این شارپ کسی نظری نداره چون من شنیدم اصلا صداش کیفیت نداره و تو صدای avforum هم همین مسئله تایید شده و بهش نمره ضعیف دادن.کسی تست کرده؟

ببين دوست عزيز
به طور كلي LCD به علت اينكه بلندگو هاش پشتشه و بايد جاي كمي رو اشغال كنه خيلي قوي نيست..
ولي براي تماشاي فيلم و گوش دادن آهنگ هم به هيچ عنوان ضعيف نيست.
اگر شما يه خونه 300 - 400 متري داريد بهتره يه سينما هم يگيريد با هر LCD.
ولي من خونم 150 متره و از تلوزيون هم فاصله زياد دارم. ولي با اين LED مشكلي ندارم و در صداش ايرادي نميبينم. صداش در مقايسه با سامسونگ كه عاليه. چون صداي سامسونگ گند زده به هر چي LCD

abadgaran

Registered User
لایک‌ها
16
تلوزوين LED جديد شارپ كه در تصاوير زير نمايش داده شدند، از تكنولوژي جديدي به نام UV2A استفاده كرده. در اين TV به جاي تركيب 3 رنگ RGB از 4 رنگ RGBY استفاده شده است. (قرمز، سبز، آبي و زرد). به اين ترتيب بسياري از رنگ ها كه در HDTV هاي معمولي قابل نمايش نيستند در اين سري قابل نمايش هستند.

sharple820-4.jpg

اين سري از LED شارپ كه به دليل استفاده از 4 رنگ اصلي به جاي 3 رنگ بهش Quattron ميگن از نظر ظاهري هم بسيار زيباست.

6a00d8341c9a7c53ef0120a8085620970b-800wi.jpg

بك لايت Edge و حاشيه اي داره و براي همين هم باريك هست.

داراي پايه كريستالي هست

sharple920-3.jpg

بدون قاب و به اصطلاح فول فلت

flat.jpg

رنگ بندي بسيار كامل و نمايش رنگ ها به صورت كاملا واقعي

unpercedentedColors.jpg

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
تفاوت کیفیت فول با ساید اصلا" احساس نمیشه. تازه مگه سامسونگ نمیتونه فول بزنه اگه از شارپ جلوتر نباشه عقب نیست. فعلا" که 60 در صد بازار led رو در اختیار داره.
شارپ تو ایران محدودیت سایز و مدل داره usb نمیخوره و قیمتش بالاست.
با کاهش قیمتها فروش led در سال 2011 از lcd بیشتر خواهد شد.

abadgaran

Registered User
لایک‌ها
16
تفاوت کیفیت فول با ساید اصلا" احساس نمیشه. تازه مگه سامسونگ نمیتونه فول بزنه اگه از شارپ جلوتر نباشه عقب نیست. فعلا" که 60 در صد بازار led رو در اختیار داره.
شارپ تو ایران محدودیت سایز و مدل داره usb نمیخوره و قیمتش بالاست.
با کاهش قیمتها فروش led در سال 2011 از lcd بیشتر خواهد شد.

1- شارپ بزرگترين كارخونه توليد كننده پپنل ال سي دي در دنياست. به ايران نگاه نكنيد . من خودم قبول دارم كه سامسونگ بازار ايران رو در دست داره. ولي كلا كيفيت بالايي نداره

2- با اين حرف موافقم. در واقع ايراد شارپ: محدوديت سايز هست. البته وقتي شما LCD ميخري بايد يه سينما هم بخري چون صداي ال سي دي خيلي قابل قبول نيست. و يه سينماي خانگي كار USB رو هم انجام ميده

3- اگر تعصب رو كنار بذاريد و به بازار بريد متوجه ميشيد كه كيفيت LED هاي شارپ واقعا عاليييييييييي و بي نظيره

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
1- شارپ بزرگترين كارخونه توليد كننده پپنل ال سي دي در دنياست. به ايران نگاه نكنيد . من خودم قبول دارم كه سامسونگ بازار ايران رو در دست داره. ولي كلا كيفيت بالايي نداره

2- با اين حرف موافقم. در واقع ايراد شارپ: محدوديت سايز هست. البته وقتي شما LCD ميخري بايد يه سينما هم بخري چون صداي ال سي دي خيلي قابل قبول نيست. و يه سينماي خانگي كار USB رو هم انجام ميده

3- اگر تعصب رو كنار بذاريد و به بازار بريد متوجه ميشيد كه كيفيت LED هاي شارپ واقعا عاليييييييييي و بي نظيره

1-آمار میگه سامسونگ 60 درصد بازار جهانی LED رو در دست داره. شارپ اون پنل ژاپنیا رو داده ایران مونتاژ کنه. من از هیچکدوم خوشم نمیاد.

2-اصلا" این LED ها خیلی حساسه و LCD عمر بیشتری داره.

3-تعصب مال شما فروشنده هاست نه ماکه باید به هر حال پول بیزبونو بریزیم دور.

Fan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام.دوست عزیز من واقعا نمیدونم این اطلاعات غلط رو از کجا میارید.من به حرف شما اعتماد کرده بودم.اولا تمام ال ای دی های شارپ رو داره ایران(مادیران)میزنه.دوما تماما Edge led هستن.ولی انصافا کیفیت خوبی دارن.برای اطلاعات بیشتر 88623700 021

Fan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا کی گفته شارپ فول led.چرا شایعه میکنید.همشون edge ledهستن.باور ندارید زنگ بزنید مادایران.88623700 021

بالا