برگزیده های پرشین تولز

کدوم؟ M8 یا NOTE4

dr.alii

Registered User
لایک‌ها
199
سلام
یکی ازینا رو میخوام بخرم
دوستان کدومو پیشنهاد میکنین؟

یه سوال خنده دار
آقا این نوت4 تو جیب جا میشه؟ اذیت میکنه؟ من بزرگترین سایزی که داشتم 4.7 بوده ! ;-)

مرسی

grive

Registered User
لایک‌ها
364
نوت چهار.
اونم بستگى به جيبت داره

mojtaba2600

Registered User
لایک‌ها
285
دوست عزیز سلیقه ایی
درکل اگه دنبال کیفیت ساخت و خوش دستی و کلا ظاهر گوشی هستی ، دنبال HTC ONE M8 تک سیم باش.
اگه دنبال قدرت و سرعت بیشتر هستی دنبال SAMSUNG GALAXY NOTE 4 باش .
حالا تو سامسونگ هم اگه قدرت عالی میخوای دنبال مدل N910C باش البته مدل داخل ایران بیشتر N910H هست که فرقش با C ، پشتیبانی نکردن از 4G هست که C داره و H نداره.

al72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
داداش هردوگوشی خوبی هستن ولی نظرشخصی من اینکه htc one m8 گوشی خیلی لوکس تری به نسبتnote4هستش از لحاض جنس بدنه میگم صفحه نمایش عالی داره من خودم دیدم که از galaxy s5بعضی جا ها قوی تر بوده سرعتشم خیلی خوبه واسپیکرهای عالی داره که صدای note4پیش اون اسباب بازیه و دوربینشم عالیه در حد s6عکس میندازه چون خودم پیش هم دیدمشون ولی کنار note4ندیدم ولی note4هم گوشی خیلی عالی هستش کیفیت صفحه دوربین وسرعت عالی داره وسنسور اثر انگشت داره وبستگی به سلیقه داره ولی مقایسه فبلت باگوشی های 5اینچی به نظرمن کاراشتباهیه اگه میخوای فبلت بگیری htc one maxرو note4مقایسه کن که هردوسنسور اثر انگشت دارن وهرد نمایشگر دوربین های فوق العاده ای دارند من طرفداری نمیکنم ولی به نظرمن one m8گوشی خیلی خوبیه من داییم one m8گلد داشت s6هم خرید ولی میگه one m8 رو نمیفروشم دلم نمیاد هم note4 وهم one m8 اصلا هنگ نمیکنند گوشی بستگی به سلیقه ات داره وهردوگوشی عالی هستن

MoHaMaD-Z

Registered User
لایک‌ها
224
دوست گلم شما دقیقا چه چیزی توی M8 دیدید که دارید اونو با نوت 4 مقایسه میکنید . اونطور که من برداشت میکنم از مقایستون فقط میخواید بدونید به نظر بقیه نوت 4 قشنگ تره یا M8
M8 به جز صدای اسپیکر هیچ برتری به نوت 4 نداره !

amin.g

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اچ تی سی معروف به سرطان . گارانتی نداره . سامسونگ بگیر

Sent from my GT-I8262 using Tapatalk

amin.g

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کارم موبایله . نوت فوق العادست . خاصی بگیری با گارانتی اینتر نشنال یا همون خاور میانه بگیر . لیبل بغلش باید سه تیکه باشه

Sent from my GT-I8262 using Tapatalk

**AHMAD**

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نظرم note 4 بهتره کاراییش خوبه

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
m8 سگش شرف داره به سامسونگ.همه چیز که قدرت سی پی یو رم نیس.زیبایی اصالت خر نبودن (سامسونگ دیگه خز بودنو به حد اعلا رسونده)محیط کاربری شیک و مردونه .گوشی فلزی و طراحی زیبا.از لحاظ دوربینو قدرت شاید به نوت 4 نرسه ولی چیزی کم نمیاره مگه ادم چقدر بازی میکنه با موبایلش؟و از همه مهتر افت قیمت کمتر.

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
من هر دوش رو داشتم .کیفیت صفحه نوت 4 بالاتره .از لحاظ زیبایی و طراحی ام 8 واقعا بالاتره .از لحاظ جواد بودن نوت 4 حرف اول رو میزنه دست هر ننه قمری هست ..... من باشم ام 8 میگیرم .

Masood Ashoori

Registered User
لایک‌ها
90
درود ، بنا به تجربه هایی که دارم . الان برای خرید هر دو گوشی کمی دیر هست ، گزینه های آکبند که همه ریفر و بدون کیفیتند . مدل تمیز هم به ندرت گیر میاد .
کسایی که htc باز هستند ، جذبه ی بدنه فلزی گوشی رو نمیتونند بیخیال بشند ، از طرفی مشکل بنفشی دوربین رو باید حتما بررسی کنید ، ام ۸ چند سری تولید شد ، اگر ذهن خوب یاری کنه سری x و سری c و ... بود که مدل c برتری داشت .
اما نوت ۴ ، امار بالای شکستگی lcd این گوشی و هزینه بالای تعمیر اون ، تنها ایراد گوشی میتونه باشه ، و اینکه تکنولوژی صفحه amoled ممکنه بعد از مدتی باعث بروز سایه در تصویر بشه .
در کل شخصا هر دو گوشی و تجربه کار داشتم ، و تنها موارد مذکور قابل عرضه ست . باقی سلیقه شماست .

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
درود ، بنا به تجربه هایی که دارم . الان برای خرید هر دو گوشی کمی دیر هست ، گزینه های آکبند که همه ریفر و بدون کیفیتند . مدل تمیز هم به ندرت گیر میاد .
کسایی که htc باز هستند ، جذبه ی بدنه فلزی گوشی رو نمیتونند بیخیال بشند ، از طرفی مشکل بنفشی دوربین رو باید حتما بررسی کنید ، ام ۸ چند سری تولید شد ، اگر ذهن خوب یاری کنه سری x و سری c و ... بود که مدل c برتری داشت .
اما نوت ۴ ، امار بالای شکستگی lcd این گوشی و هزینه بالای تعمیر اون ، تنها ایراد گوشی میتونه باشه ، و اینکه تکنولوژی صفحه amoled ممکنه بعد از مدتی باعث بروز سایه در تصویر بشه .
در کل شخصا هر دو گوشی و تجربه کار داشتم ، و تنها موارد مذکور قابل عرضه ست . باقی سلیقه شماست .
دوست من اون بنفشی مال سری اول m7 هست m8 اصلا این مشکل رو نداره به شخصی با چندین m8 کار کردم.یه تکته ای که دوستمون گفتن.نوت رو یه بار بندازی صفحش بشکنه باید بندازیش دور.ولی htc رو خودم از 3 طبقه انداختم خرد شده ولی همه جاش عین روز اول کار میکرده

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
m8 سگش شرف داره به سامسونگ.همه چیز که قدرت سی پی یو رم نیس.زیبایی اصالت خر نبودن (سامسونگ دیگه خز بودنو به حد اعلا رسونده)محیط کاربری شیک و مردونه .گوشی فلزی و طراحی زیبا.از لحاظ دوربینو قدرت شاید به نوت 4 نرسه ولی چیزی کم نمیاره مگه ادم چقدر بازی میکنه با موبایلش؟و از همه مهتر افت قیمت کمتر.
من خودم 1 سال پیش m8 داشتم
جنس بدنه سلیقه ای هست من خودم شخصا بدنه شیشه ای رو به فلزی ترجیح میدم ( شاید یکی از پلاستیکی هم بیشتر خوشش بیاد ! )
محیط کاربری هم سلیقه ای هست خیلی ها سامسونگ رو بیشتر میپسندن
دوربین که حرفی نزنم بهتره ( همه میدونن دوربین m8 زیاد دوربین خوبی نداره در مقابل note 4 )
افت قیمت هم اتفافا htc افت خیلی بیشتری داره و اصلا بازار دست دوم خوبی نداره ( یعنی بیچاره میشی بفروشیش برعکس سامسونگ و اپل )

بالا