برگزیده های پرشین تولز

کدوم آپلود سنتر رو پیشنهاد می کنید؟ چرا؟

usersarelosers

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام دوستان
تو این تاپیک میخوام از هر یک از دوستان بخوام که نظر خودشون رو در مورد آپلودسنتر هایی که تا حالا باهاشون کار کردن رو بگن(مزایا و معایب) و با دلیل بگن که در حال حاضر کدوم آپلود سنتر رو برای کسب درآمد پیشنهاد میکنن.
پیشاپیش از راهنمایی دوستان ممنونم

Last edited:

Rezaonline777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام پرشن گیگ چون هم بیشترین فضا رو میده هم سرعت دانلود بالاست.

ariaieboy

Registered User
لایک‌ها
256
دوست عزیز فکر کنم ایشون گفت برای کسب در آمد پس پرشین گیگ نمی شه چون کسب در آمد نداره
اگر کسب در آمد می خواهید و بازدید کنندگانتون ایرانی هستند بیشتر من بیشتر آپلود بوی رو پیشنهاد می کنم دلایل مختلفی داره یکیشم جا افتادنشه و خیلی ها چون می روند از لینک های آپلود بوی دانلود می کنند اشتراک ویژه دارند و دوست دارند که از این سایت لینک حتما باشه

البته سرویس های دیگری هم هست پیشنهاد من اینه که از یکجا استفاده نکنید 2 یا 3 تا آپلودسنتر پیدا کنید که همشون معروف باشند از هر کدوم لینک بزارید

svb93

Registered User
لایک‌ها
137
دوست عزیز فکر کنم ایشون گفت برای کسب در آمد پس پرشین گیگ نمی شه چون کسب در آمد نداره
اگر کسب در آمد می خواهید و بازدید کنندگانتون ایرانی هستند بیشتر من بیشتر آپلود بوی رو پیشنهاد می کنم دلایل مختلفی داره یکیشم جا افتادنشه و خیلی ها چون می روند از لینک های آپلود بوی دانلود می کنند اشتراک ویژه دارند و دوست دارند که از این سایت لینک حتما باشه

البته سرویس های دیگری هم هست پیشنهاد من اینه که از یکجا استفاده نکنید 2 یا 3 تا آپلودسنتر پیدا کنید که همشون معروف باشند از هر کدوم لینک بزارید

اصلا سراغ اپلود بوی نرو چون فایلهاتو پس از مدتی پاک می کنن یا بدلیل عدم رعایت کپی رایت (نرم افزار و بازی) و ...
خیلی سایت مضخرفی هست چند ساعت طول میکشه اپلود کنی بعد ایمیل می فرسته که فلان فایل پاک شد

ariaieboy

Registered User
لایک‌ها
256
اصلا سراغ اپلود بوی نرو چون فایلهاتو پس از مدتی پاک می کنن یا بدلیل عدم رعایت کپی رایت (نرم افزار و بازی) و ...
خیلی سایت مضخرفی هست چند ساعت طول میکشه اپلود کنی بعد ایمیل می فرسته که فلان فایل پاک شد
دوست عزیز اگر فایل هاتون دانلود نشه پاک می شه که حقم دارند نمی تونند برای فایل های الکی حجم اختصاص بدهند بعدشم شما در امدشم نگاه کن
بعدشم من ندیدم برای کپی رایت و... حذف کنند فایلی رو

mohammad 79

Registered User
لایک‌ها
32
یکی اپلود بوی و یکی فایل مانی
من بیش تر فایل مانی رو پیشنهاد میکنم چون درآمدش بیشتره و از طرف دیگه اپلود بوی برای اپلود فایل های زیر ۵ مگابایت مناسب تره

usersarelosers

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
ممنونم از راهنمایی همه.
به نظر خودم هم آپلود بوی و فایل مانی بهتره. تو این دو تا کدوم بهتر میشمره؟
بعد مشکلی که با آپلود بوی دارم اینه که ریپورت دانلود ها رو نمیده و نمیشه فهمید امروز چقدر دانلود شده و چقدر درآمد کسب کردم.
آیا راه حلی داره؟

ariaieboy

Registered User
لایک‌ها
256
دوست عزیز آپلود بوی و فایل مانی جفتش ماله یک شرکته و فرقی نداره فقط فایل مانی یکم بیشتر پول می ده مخصوصا برای کاربران با ای پی خارجی وگرنه جفتش ماله یک شرکته و در ضمن می تونید تعداد دانلود کل رو ببینید روزانه رو نمی دونم دیگه

usersarelosers

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
دوست عزیز آپلود بوی و فایل مانی جفتش ماله یک شرکته و فرقی نداره فقط فایل مانی یکم بیشتر پول می ده مخصوصا برای کاربران با ای پی خارجی وگرنه جفتش ماله یک شرکته و در ضمن می تونید تعداد دانلود کل رو ببینید روزانه رو نمی دونم دیگه

بله مطلعم. ولی تا این جا که به نظر میرسه از آپلود بوی بیشتر دانلود میشه. شاید به خاطر آشنایی بیشتر کاربرا هست.
و فایل مانی آمار روزانه رو میده ولی آپلودبوی نه.

ariaieboy

Registered User
لایک‌ها
256
نگاه کنید دوست عزیز بهتون گفتم جفتش ماله یک شرکته هر کدوم برای یک لوکیشن ساته شده آپلود بوی سرور ایران بیشتر داره و بین ایرانی ها بیشتر شناخته شده ولی فایل مانی بیشتر برای سایت های خارجی هست و سرور های خارجش بیشتره

goldeneyes

Registered User
لایک‌ها
79
اگر فایلتو تو سایت های ایرانی به اشتراک میزاری یعنی دانلود کننده ها ایرانی هستند بهترین گزینه uploadboy هست
و اگر دانلود کننده ها خارجی هستند بهترین گزینه filemoney هست

usersarelosers

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
من مخاطبام ایرانی ها هستن. پس همون آپلودبوی رو انتخاب میکنم.
ممنون از راهنمایی دوستان

mhdgsi

Registered User
لایک‌ها
28

sepehri302

Registered User
لایک‌ها
943
برای کسب درآمد آپلود بوی بهترین گزینه هست برای ماندگاری هم تو سرو های ایرانی پرشین گیگ و پیکو فایل

بالا