برگزیده های پرشین تولز

کدوم برندها توی تهران نمایندگی دارند ؟

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
حتما بخاطر ای پیت خودکار وصلت کرده اونجا!
Global داره حتما تو سایتش

sah.2012

Registered User
لایک‌ها
113
دوستان از لباس فروشای مفت خور که لباسو خیلی گرون میدن متنفرم واسه همین همیشه سعی می کنم جاهایی برم که لباس ارزون تر میفروشن و فروشگاهش بزرگ نباشه ! چون میتیغن ! کجا برم که لباس های اصل بخرم . جین میخوام ( منظورم شلوار جینه ) تو رشت نمایندگی دارن ؟ برای اصل پول بدم و یه مارک شناخته شده ای باشه باز ارزش داره .
داداش شما هم خدا رو میخواهی هم خرما رو شلوار جین اصل رو باید فقط از نمایندگی ها بخری که اونم از ۳۰۰-۴۰۰ تومن دارن به بالا

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
اقا یه کلام بگو! فروشگاه پوما که در طبقه 6 میلاد نور هست جنساش اصل هست یا نه؟؟:D

خدمتون عرض کنم شما جنس اورج میخوای که مو لا درزش نره برو اسکان نمیگم میلاد نور فیکه قاطی جنسا گاهی اوقات های کپی جای اورج میفروشن ( خداییش نمیشه تشخیص داد ولی به مرور زمان معلوم میشه ) سالیان ساله فقط پوما میخرم چندین دفعه برام پیش اومده , شما نوع جنس مشخص کن بهتر میتونم راهنمایی کنم

t.sunami

Registered User
لایک‌ها
478
خدمتون عرض کنم شما جنس اورج میخوای که مو لا درزش نره برو اسکان نمیگم میلاد نور فیکه قاطی جنسا گاهی اوقات های کپی جای اورج میفروشن ( خداییش نمیشه تشخیص داد ولی به مرور زمان معلوم میشه ) سالیان ساله فقط پوما میخرم چندین دفعه برام پیش اومده , شما نوع جنس مشخص کن بهتر میتونم راهنمایی کنم

کفش+کاپشن

بالا