برگزیده های پرشین تولز

کدوم خونه بهتره؟

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
به نام خدا
با سلام
به نظرتون یه خونه ویلایی سند دار خیلی کوچیک و بازسازی شده ، البته بهتره بگم خونه مستقل خخ چون ویلایی اونم ۵۳ متر دیگه ویلاااایی نی. توی تقریبا مرکز شهر.بدون جای پارک .مگر در خیابان اصلی(ماشین ندارم فعلا)، دسترسیش خیلی بهتره و یک گوشه بن بست و احتمالا سکوت و آروم بهتره یا یه آپارتمان توی یکم حاشیه تر از شهر ولی متراژ مثلا هفتاد هشتاد نود متر و پارکینگ و سند و...

من کلا سکوت دوست دارم و اصلا اعصاب سر و صدا ندارم. از طرفی تجربه سکونت در آپارتمانو ندارم چون خونه پدری هم ویلاییه البته نه کوچیک.
حالا برخی میگن این کوچیکه صاحب اول آخرش خودتی و زن بگیری زنت نمیاد اینجا و... ولی نمیدونم چرا احساس بهتره نسبت بهش دارم.
شما باشین کدومو انتخاب میکنین؟

ممنون

Last edited:

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
اگه من بودم قطعا آپارتمان رو انتخاب میکردم

01100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
برخی میگن این کوچیکه صاحب اول آخرش خودتی و زن بگیری زنت نمیاد اینجا و...
حرف کاملا درستیه
هرچند منم تجربه آپارتمان نشینی ندارم، اما زمین این ویلایی که شما میگین بیش از حد کوچیکه و سرمایه ت رو راکد و نابود میکنه

tojihi.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام
منم میگم ویلایی .
با افراد غریبه که تو آپارتمان هستند و نمیشه شناختشون
سرو کار نداری با این حال با خونواده و اگه نامزد داری مشورت کن

majid-jan

Registered User
لایک‌ها
112
به نام خدا
با سلام
به نظرتون یه خونه ویلایی سند دار خیلی کوچیک و بازسازی شده ، البته بهتره بگم خونه مستقل خخ چون ویلایی اونم ۵۳ متر دیگه ویلاااایی نی. توی تقریبا مرکز شهر.بدون جای پارک .مگر در خیابان اصلی(ماشین ندارم فعلا)، دسترسیش خیلی بهتره و یک گوشه بن بست و احتمالا سکوت و آروم بهتره یا یه آپارتمان توی یکم حاشیه تر از شهر ولی متراژ مثلا هفتاد هشتاد نود متر و پارکینگ و سند و...

من کلا سکوت دوست دارم و اصلا اعصاب سر و صدا ندارم. از طرفی تجربه سکونت در آپارتمانو ندارم چون خونه پدری هم ویلاییه البته نه کوچیک.
حالا برخی میگن این کوچیکه صاحب اول آخرش خودتی و زن بگیری زنت نمیاد اینجا و... ولی نمیدونم چرا احساس بهتره نسبت بهش دارم.
شما باشین کدومو انتخاب میکنین؟

ممنون
هیچکدوم :general705:
بهترین انتخاب بهنظرم ی آپارتمان کوچیک حتی شده 50 متری داخل شهر.
چون نه اون ویلایی کوچیک داخل شهر به درد میخوره نه اون اپارتمان بزرگ خارج شهر.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,304
به نظر من ویلایی بهتر هست

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
هیچکدوم :general705:
بهترین انتخاب بهنظرم ی آپارتمان کوچیک حتی شده 50 متری داخل شهر.
چون نه اون ویلایی کوچیک داخل شهر به درد میخوره نه اون اپارتمان بزرگ خارج شهر.

چرا آپارتمان پنجاه متری بهتر از ویلاییه پنجاه متریه؟ لااقل اون ویلایی زمینش واسه خودته.اپارتمان رو پنجاه متر تقسیم بر چهارم بشه چیزی نمیمونه.

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
مردم ایران شعور آپارتمان نشینی ندارن
همین الان یه همسایه داریم بچه هاشو ول میکنه تو پارکینگ فوتبال بازی کنن

majid-jan

Registered User
لایک‌ها
112
چرا آپارتمان پنجاه متری بهتر از ویلاییه پنجاه متریه؟ لااقل اون ویلایی زمینش واسه خودته.اپارتمان رو پنجاه متر تقسیم بر چهارم بشه چیزی نمیمونه.
اون 50 متر ویلایی فرضا بر خودتون باشه که در بهترین حالت بخوایید در آینده خودتون خونه ایی توش بنا کنید که اصلا مقرون به صرفه نیست که بهترین حالت معمولا تو این بناها چند تا خونه کناری هم میخرن تا ساخت و ساز به صرفه شه که اونم داستان خودش رو داره ، ولی اون آپارتمان تازه ساز داخل شهر در زمینی بنا شده که قدر السهم اون آپارتمان 50 متری از کل زمین شاید کمتر از 50 متر باشه ولی به نظرم ارزشش بیشتره( نکته دیگه هم اینه آپارتمان 50 متری که میخرید رو تو زمین 50 متری که بنا نکردن !!!)

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
اون 50 متر ویلایی فرضا بر خودتون باشه که در بهترین حالت بخوایید در آینده خودتون خونه ایی توش بنا کنید که اصلا مقرون به صرفه نیست که بهترین حالت معمولا تو این بناها چند تا خونه کناری هم میخرن تا ساخت و ساز به صرفه شه که اونم داستان خودش رو داره ، ولی اون آپارتمان تازه ساز داخل شهر در زمینی بنا شده که قدر السهم اون آپارتمان 50 متری از کل زمین شاید کمتر از 50 متر باشه ولی به نظرم ارزشش بیشتره( نکته دیگه هم اینه آپارتمان 50 متری که میخرید رو تو زمین 50 متری که بنا نکردن !!!)
بستگی داره،اگه بدون حیاط باشه زمین زیادی نداره.

I_Love_NY

Registered User
لایک‌ها
464
ما خودمون خونمون 60 متره ویلاییه با یک حیاط کوچیک واقعا از یک آپارتمان 120 متری راحت تر و ازادتر هستم تابستونا که میرم روی پشت بام در فصای باز میخابم که خیلی میچسبه یه موقع هایی هم رفقا میان خونمون و شلوغ میشه و تا صبح بیداریم و کسی کاری به کارمون نداره ولی آپارتمان باشه باید رعایت کنی
آپارتمان باید همسایه هات خوب باشن و گرنه عذابه همسایه هات اگه سر و صدا و رفت امد زیاد داشته باشن و بخای تذکر بدی بهشون بهترین جوابی که میدن میگن چهاردیواری اختیاری توی ایران واقعا خیلیا فرهنگ اپارتمان نشینی ندارن

بالا