برگزیده های پرشین تولز

کدوم سبک این تمرینات رو داره؟

the110boy

Registered User
لایک‌ها
68
سلام.
بعضی از کلیپ های تمرینات ورزشکارای خارجی رو می بینم، واقعا امکانات خوبی دارند، چیزی که به نظرم خیلی جالبه اینه که یه لاستیک خیلی بزرگ(فکر کنم برای تراکتور باشه) رو زمینه حالا یا روش پشتک می زنند یا با پتک بهش ضربه می زنند یا هم بلندش می کنند و برش می گردونند.
می خواستم بدونم تو ایران باشگاهی هست که این امکانات رو داشته باشه؟ اگه آره چه سبکی؟
و اینکه به نظرتون بهترین سبک رزمی برای حمله و مبارزه چیه؟(نه دفاع)

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
این تمریناتی که شما میگی مال فایترهای حرفه ای k1 و UFC و ... هست . واسه قویتر شدن زیر بغل و سرشونه و کول و ... انجام میدن . و همینطور بالا بردن استقامت بدن تو گلاویز شدن
من که تاحالا ندیدم ! باشگاههای ایران یه کیسه بوکس به زور دارن ! البته شاید تو تهران باشه ....

-------------------------------------------------------------------------

بهترین سبک رزمی وجود خارجی نداره . شما باید بری باشگاههای مختلف رو ببینی از هر کدوم خوشت اومد شروع کنی به تمرین کردن
و البته هدفت رو هم باید مشخص کنی از رزمی کار کردن .....

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
سبک های مختلف رو تجربه کن
به یک کوه بسنده نکن
اگر به خودت ایمان داری می تونی بدون استاد از آب و سنگ هم بیاموزی
هنر رزمی برای شکستن اجسام نیست، به افق نگاه کن به دور دستها
هنری خلق کن ک بدون مبارزه برتر است

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
بوکس کثیف= تو ایران نیست،من از یه تاجر یاد گرفتم
نین پوتسو= تو ایران نیست،هاتسومی به هر کس یاد نمی ده
کیوکوشین= تو ایران جالب نیست، علمی کار نمی کنن
پانکریشن=اساتیدش شاید به راحتی پیدا نشن

شمشیر زنی=تکنیک هاش تو ایران بیشتر شبیه قطع کردن چوبه،باید خودت تمرین کنی و خصوصی سازی
اوکیناوان ته=فقط 2 تا استاد از دو خانواده حفظ کردنش،به تو هم یاد نمیده، من امتحان کردم
ساتسو اینوهادو=نیس اساتیدش منقرض شدن
هیتن بیتسوروگی=به تاریخ پیوستن اساتیدش
در کل بخوای بزنی باید مثه من 10 تا سبک بری، زیاد با ارازل درگیر شی،زیاد مطالعه کنی
واسه خودت خصوصی سازی کنی،تمرینات خاص خودت مثلأ من با ماشین های عبوری تمرین می کنم
یا با درخت ، تیر چراغ برق،کاغذ،لیوان،آینه البته به تو پیشنهاد نمی دم، شاید ضرر اقتصادی زدی یا خودتو مجروح کردی

بالا