برگزیده های پرشین تولز

کدوم سیستم مدیریت محتوا -هزینه راه اندازی-هزینه ماهیانه یا سالیانه-فروش انلاین

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
سلام من پایان نامه و مقالات علمی دارم که میخوام برای فروش انلاین دانلود پایان نامه ها و تحقیق های علمی ... میخواستم بدونم چه مدیریت محتوایی بدرد این کار میخوره.... چقدر خرج داره... هزینه ماهیانه داره یا سالیانه چقدر واسه ایا ایا ارزش داره بزنم فروش میرن بعدش می خواستم یه صفحه ایی هم توی سایت قرار بدم که کاربران برای دریافت اخبار استخدامی بیان شماره شون رو بزارن تا با پنل اس ام اس براشون استخدامی ها رو اس ام اس کنم یه هزینه ماهیانه خیلی کمی هم به صورت انلاین پرداخت کنن میشه کاملا راهنماییم کنید چه مقدار فضا چه نوع دامنه ایی و چه چیزایی لازمه چقدر کلا خرج میشه توی این راه ایا بازدهی داره اینکار

yaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز.

با سیستم مدیریت محتوای وردپرس به درد سایت شما می خوره البته جوملا و دروپال هم مناسب هستند، ولی وردپرس توی ایران پرطرفدارتره. این سیستم هایی که گفتم رایگان هستند ولی اگر شما بخواین یک قالب شکیل برای سایتتون طراحی کنید ، با توجه به امکاناتی که فرمودید برای هزینه طراحی سایت باید 500 تا 700 هزار تومان خرج کنید. برای سایتتون چون فایل برای دانلود می خواید بذارید باید هاست دانلود بخرید که قیمت هاش جاهای مختلف متفاوته (ماهیانه) که باید یک سرچی بکنید ، علاوه بر این هزینه راهاندازی یک اس ام اس پنل هم حدود 25 هزار تومان هست و هزینه شارژ اس ام اس پنل هم هست. دامین هم پیشنهادم اینه که ir بگیرید . هزینش کم تره . حدود 4 یا 5 هزار تومان هست. کلا باید حدود 600 تا 800 هزار تومان برای راهاندازی و حدود 15 تا 30 هزار تومان برای نگهداری سایت (میانگین ماهیانه) خرج کنید. برای طراحی سایت هم اگر خواستید من در خدمتم.

موفق باشید.

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
سلام ممنون از راهنماییتون فقط یه چیزی من یه سوال داشتم هاست دانلود با هاستی که روش وردپرس رو نصب میکنید متفاوته .... بعد اینکه پستهایی که برای دانلود میزارم که خیلی سنگین نیستند خیلی باشه هر پست یک مگابایت که اینم زیادیشه دوم اینکه پنل اس ام دارم خواستم به صفحه باشه که کاربر بخواد شمارشو واسه خبرنامه پیامکی ارسال کنه اول هزینه رو پرداخت کنه و بعد فقط بتونه یک شماره رو ارسال کنه همین

شما نمونه کار میدید به من که بدونم طراحی تون چیه که یه قالب و چندتا پلاگین حدود 700 هزار اب میخوره ...

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80
برای طراحی اختصاصی و راهنمایی مواردی که فرمودید در تماس باشید دوست عزیز.
info[at]pixelweb[dot]ir

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
پیکسل وب جان این تاپیکو که الکی نزدم توشم نوشتم چه چیزهایی میخوام حالا شما قیمتو توی تاپیک اعلام کن یا برام پ خ کن دوست من تا من نسبت به جاهای دیگه بررسی کنم

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,855
سیستم تون جوملا انتخاب کنید ( ورد پرس یه کم که سنگین بشه پدر سرور تو استفاده از منابع از در میاره و هاستینگ پرتتون میکنه بیرون یا میگه پول بیشتری به پردازید )
فروشگاهتون هم ویرچومارت (تقریبا همه چی داره تو سیستمش )
پنل اس ام اس هم روی جوملا زباده کافی یه سرچی بکنید

در مورد فروش رفتن بستگی به قیمت و تعداد مقاله و کیفیت مقاله هاتون داره

اما مطلب سایتت که رفت بالا دیگه اسمش رو گذاشتی سایت در کل باید بری سئو کنی سایت رو ( من یه آشنا حرفه ایی دارم که حتی بعد از این که اومدی صفحه اول و دوم ازت پول میگیره اینقدر کارش مطمئینه و قویه )

هزینه طراحی قالب از 300 تا 950 هستش بستگی به خودتون داره که در کل که چی کار می خواهید بکنید و چه نتیجه ایی می خواهین بگیرین

برای 6 ماه اول هزینه زیادی از بابت هاست نداره یه چیزی حودود 80-150 برای 6 ماه اما اگر کارت گرفت و آمار بازدیدت رفت بالا باید یواش یواش ماهی 50 الی 250 خرج کنی

در کل

Garsi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من پایان نامه و مقالات علمی دارم که میخوام برای فروش انلاین دانلود پایان نامه ها و تحقیق های علمی ... میخواستم بدونم چه مدیریت محتوایی بدرد این کار میخوره.... چقدر خرج داره... هزینه ماهیانه داره یا سالیانه چقدر واسه ایا ایا ارزش داره بزنم فروش میرن بعدش می خواستم یه صفحه ایی هم توی سایت قرار بدم که کاربران برای دریافت اخبار استخدامی بیان شماره شون رو بزارن تا با پنل اس ام اس براشون استخدامی ها رو اس ام اس کنم یه هزینه ماهیانه خیلی کمی هم به صورت انلاین پرداخت کنن میشه کاملا راهنماییم کنید چه مقدار فضا چه نوع دامنه ایی و چه چیزایی لازمه چقدر کلا خرج میشه توی این راه ایا بازدهی داره اینکار

اگر مي خواهيد اول كار كلي هزينه نكنيد و همچنين مراجعه كننده زيادي هم نداريد بهترين راهش همان ورد پرسه كه قالب هاي مناسبي براي كاري كه شما مي خواهيد داره و فقط كافيه كمي توي نت سرچ كني! همجنين براي خريد هاست هم زياد عجله نكنيد و به سايت هاي مختلف سر بزنيد من هاست 50 مگ را پارسال خريده بودم 20 هزار وقتش تمام شد امسال از يك شركت ديگه 500 مگ را خريدم 12 هزار!!!! كه هيچ كدام از مشكلات هاست قبليم را هم نداره موفق باشيد netsit.ir

dibawebhost

Registered User
لایک‌ها
137
سلام عزیز شما از ما اگر هاست تهیه کنید واستون همه چیز رو رایگان نصب میکنیم برای سوالتون هم که آیا هاست معمول باشه یا دانلود باید بگم هاست دانلو برا مصارف بالاتر هست هاست معمولی واسه کار شما زیاد هم هست!

بالا