برگزیده های پرشین تولز

کدوم يک از گوشيهاي موبايل gps فعال دارند؟

baback1000

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام مي خواستم بدونم کدوم يک از گوشيهاي موبايل gps فعال دارند و نسخه نصب شده روي آن به صورت آزمايشي يا 30 روزه نيست؟ با تشکر

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
سوالتون یکم بدجور هست...

تمام گوشی هایی که من دیدم و باهاشون کار کردم به راحتی امکان نصب gps کامل رو دارند. به تازگی تمام سیمبین های جدید نوکیا هم مادام العمر قابلیت gps رو دریافت کردند.

به جز اینها الباقی گوشی های شامل ایفون یا اندروید یا ویندوز موبایل به راحتی امکان نصب gps رو دارند و دایمی هم هست ازمایشی نیستند.

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
سوالتون یکم بدجور هست...

تمام گوشی هایی که من دیدم و باهاشون کار کردم به راحتی امکان نصب gps کامل رو دارند. به تازگی تمام سیمبین های جدید نوکیا هم مادام العمر قابلیت gps رو دریافت کردند.

به جز اینها الباقی گوشی های شامل ایفون یا اندروید یا ویندوز موبایل به راحتی امکان نصب gps رو دارند و دایمی هم هست ازمایشی نیستند.

تمام گوشی هایی که OS دارن منظورتون هست دیگه

baback1000

Registered User
لایک‌ها
0
سوالتون یکم بدجور هست...

آخه یه گوشی سامسونگ gps دار می خواستم بخرم گفتن که gps اش آزمایشیه یعنی 30 روز کار میکنه و بعدش غیر فعال میشه و باید هزینه فعال شدنشو بدی

Sina-bank

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
i8910 با برنامه smart com گوش مند ترین برنامه و پرسرعت ترین گوشی در وصل شدن به ماهواره GPS هستش
بر فرض شما نقشه تهران رو دارین و قبل از خروج از تهران نقشه تهران نشون داده میشه اگر نقشه کل ایران رو هم بش بدین بطور اتوماتیم بدون اینکه دستوری به گوشی بدین خود ماهواره نقشه رو عوض میکنه

SAJJJAD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه سیمبیان داری ovimap بهترین و کاملترین برنامه ای بوده که تا حالا دیدم

baback1000

Registered User
لایک‌ها
0
سوالتون یکم بدجور هست...

آخه یه گوشی سامسونگ gps دار می خواستم بخرم گفتن که gps اش آزمایشیه یعنی 30 روز کار میکنه و بعدش غیر فعال میشه و باید هزینه فعال شدنشو بدی

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
مدل گوشی چی بوده؟

ضمنا به حرفهای این فروشنده ها توجه نکن....حرف مفت میزنن...اصلا هیچی بلد نیستن...

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
این گوشی جاوا هست. سخت افزار gps رو داره ولی چون سیستم عامل نداره قابلیت نصب برنامه توش خیلی محدودتر هست...

با این حال اگر از اینترنت سیم کارتتون استفاده کنید میتونید google maps رو داشته باشید. یا اینکه برنامه هایی مثل route66 رو نسخه کرک شده اش رو باید نصب کنید یا پول بدید بخرید نسخه اصلی رو.

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
این گوشی جاوا هست. سخت افزار gps رو داره ولی چون سیستم عامل نداره قابلیت نصب برنامه توش خیلی محدودتر هست...

با این حال اگر از اینترنت سیم کارتتون استفاده کنید میتونید google maps رو داشته باشید. یا اینکه برنامه هایی مثل route66 رو نسخه کرک شده اش رو باید نصب کنید یا پول بدید بخرید نسخه اصلی رو.

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
route66 پیدا میشه!؟ کرک شدش؟
میشه راهنمایی کنید

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
احتمالا میشه...من دنبالش نبودم...بگردید حتما هست....

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
اگر گشتید و نبوده پس همون طوری که حدس میزدم جاوا هنوز هم محدودیت زیاد داره...حقیقتش مدتهاست با گوشی های جاوا خداحافظی کردم...

راهی که برای دوستمون میمونه اینه که با اینترنت سیم کارت از google maps استفاده کنه...البته ممکنه خود سامسونگ نسخه ازمایشی یک برنامه gps رو در jet گذاشته باشه ولی در هر حال برای استفاده دایم باید خریداری بشه...و متاسفانه این محدودیتی هست که گوشی های فاقد سیستم عامل باهاشون دست به گریبان هستند و چاره ای هم نداره فعلا.

baback1000

Registered User
لایک‌ها
0
با تشکر از شما دوستان،قید این گوشی رو زدم برای خرید.حالا شما چی پیشنهاد می کنید که:
1-lcd 16 ميليون رنگ.
2-صداي واضح و تا حدي بلند.
3- نگهداري باطري هنگامي که با گوشي کار مي کني طولاني باشه.
4-داراي wlan و gps باشه.
5- تو نور خورشيد قابليت خوانايي خوبي داشته باشه؟
6- نرم افزار به راحتي براش پيدا بشه و به راحتي قابل نصب باشه.
7- ترجيحا سيستم عامل داشته باشه.
8-دوربين و فيلم برداري قابل قبولي داشته باشه.
9-ترجيحا" تاشو نباشه.
10- آنتن دهي مطلوبي داشته باشه.
11-قيمتشم نهايتا" 270 تومان باشه.

Sina-bank

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
i8910 تو وصل شدن به مسیر یابی و ماهواره سرعتش بالاست

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
به نظر بنده یا 5800 نوکیا یا اگر لمسی نمیخوای c5 نوکیا بد نیست.

بالا