برگزیده های پرشین تولز

کدوم کشتی کج کار رو دوست دارین و از کدوم نفرت دارین

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
خیلی چیزای مسخره ایه ... من یکی دوبار داشتم میگشتم بین کانال دیدم .. واقعا چرنده ... بخش زیادیش نمایشیه و برای اینکه یه مشت بیننده جمع کنن و پول بگیرن .. احتمالا قبلش هم یکی قبول میکنه که شکست بخوره .... اونی که شکست میخوره احتمالا پول بیشتری بهش میدن :lol:

shervin_r

Registered User
لایک‌ها
5
دیگه الان خیلی ورزش خز و جوادیه، تو اوایل دهه 90 که تازه ماهواره اومده بود خیلی گل کرده بود، البته اونم بیشتر تو قشر زیر 20 سال! الان که دیگه یک بچه 10 ساله هم به اینها میخنده، یادم میاد اون موقع سالهای 93-94 یکی بود به اسم "لکس لوگر" که من شخصا" خیلی خوشم میومد ازش، فکر نمیکنم که دیگه الان باشه، آمریکایی بود، اکثرا" هم شورتش پرچم آمریکا بود، اینم عکسش :

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
من تاحالا ندیدم فقط چند با بین تبلیغ فیلم ها چند تا صحنه دلخراشش رو دیدم! ولی معلوم نشد اگر کاملا نمایشی هست و به هم ضربه ای نمیزنن پس چطوری برنده و بازنده معلوم میشه. بالاخره در همون نمایش هم یکی باید قبول کنه شکست خورده دیگه؟ (یا اینکه اینطوری نیست؟)

سلام

شما تشریف می برید سینما ، درحالیکه می دونید فیلمه . بازیگرا هم در حال نقش بازی کردن هستند
از این واضح تر شما تشریف می برید تئاتر . اونجا 7-8 ده نفر جلوی شما فیلم بازی می کنن و شما با علم بر این موضوع میرید و تماشاشون می کنید

قضیه کشتی کج یا همن کشتی نمایشی هم همینه
یکسری تماشاگر جهت تماشای یک شوی مهیج به استادیوم میان
کشتی گیرها هم در اغلب موارد براساس سناریویی خاص مشغول فیلم بازی کردن و زدن و خوردن هستن
یکسری نامردی و مظلوم نمایی و داورنبینه ! و ... هم برای افزایش جذابیت همیشه به سناریو اضافه می شه
و البته در اغلب موارد این سناریو باندازه ای مضحک می شه که از مسیرباورپذیری خارج میشه .

البته اینجا هم ظاهرا مثل سایر ورزشهای رزمی سبکهای مختلفی وجود داره
که احتمالا در بعضی از مسابقات ( بعضی سبکها ) برخوردها کمی شکل واقعی تر پیدا می کنه .

پ.ن : بطور کل ورزش جوادپسندی هست :happy:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ورزش جکیه :happy:

Damn

Registered User
لایک‌ها
630

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
ورزش جکیه :happy:
جک هم اون طرز تفکر شماست که کشتی کج رو با ورزش های رزمی مقایسه میکنه
قیاس شما مثل قیاس کشتی روی یخ با منچ زیر اب میمونه
پ ن : در مورد کشتی کج و نمایشی بودنش یه تاپیک تو بخهش ورزش هست که استارترش هم فکر میکنم میلاد سی سی باشه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
شما فکر کن طرز تفکر من جکه :) ایرادی نداره :)

اما واقعا هدف از این ورزش و این نوع مبارزات چیه ؟ نشون دادن قدرت یا سرگردم کردن مردم :)

نظر بنده و خیلی ها کلا در هر دو جنبه ورزش و مسابقاتی هستند که از این ورزش سرتر ، مفرح تر و عاقلانه تر هستند :)

به هر حال امیدوارم از دیدن مسابقات مهیجتون همیشه لذت ببرید دوست عزیز

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
سلام

همین رو میخواستم بدونم. پس یه سناریو و قرار مداری هست پشتش.

ممنون

سلام

شما تشریف می برید سینما ، درحالیکه می دونید فیلمه . بازیگرا هم در حال نقش بازی کردن هستند
از این واضح تر شما تشریف می برید تئاتر . اونجا 7-8 ده نفر جلوی شما فیلم بازی می کنن و شما با علم بر این موضوع میرید و تماشاشون می کنید

کشتی گیرها هم در اغلب موارد براساس سناریویی خاص مشغول فیلم بازی کردن و زدن و خوردن هستن
یکسری نامردی و مظلوم نمایی و داورنبینه ! و ... هم برای افزایش جذابیت همیشه به سناریو اضافه می شه
و البته در اغلب موارد این سناریو باندازه ای مضحک می شه که از مسیرباورپذیری خارج میشه .

که احتمالا در بعضی از مسابقات ( بعضی سبکها ) برخوردها کمی شکل واقعی تر پیدا می کنه .

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
شما فکر کن طرز تفکر من جکه :) ایرادی نداره :)

اما واقعا هدف از این ورزش و این نوع مبارزات چیه ؟ نشون دادن قدرت یا سرگردم کردن مردم :)

نظر بنده و خیلی ها کلا در هر دو جنبه ورزش و مسابقاتی هستند که از این ورزش سرتر ، مفرح تر و عاقلانه تر هستند :)

به هر حال امیدوارم از دیدن مسابقات مهیجتون همیشه لذت ببرید دوست عزیز
فکر نمیکنم مطمئنم :)
هر دوش که توی هر دو مورد هم نتیجه گرفته
نظر شما و خیلی ها قابل احترامه تا وقتی که به نظر من و خیلی ها که به این ورزش علاقه مندیم احترام بزارین;)
من هم امیدوارم شما اخبار ورزش های محبوب مفرح تر سر تر و عاقلانه تر خودتون رو پیگیری کنید :D
////////
کشتی کج از اسمش پیداس برای سرگرمی طراحی شده ضمن اینکه بدلیل جذابیتهایی که داره مشوق خیلی هاست برای رو اوردن به ورزش با هر تیپ بدنی که باشی میتونی برای خودت یه قهرمان پیدا کنی
کشتی کج فقط مبارزه نیست شما باید با دقت استوری لاین ها و حوادث دنبال کنی
این جذابیته کجه البته هستند انسان های سطحی نگر همونایی که میتونن با دیدن 5 ثانیه از کشتی کج اظهار نظر کنن و با شنیدن خزعبلات یه خواننده عاشقش میشن
و یه چیز دیگه اینکه کشتی کج معرف خیلی از رشته های ورزشی و اجرای فن های زیباس که اگر شما واقعا علاقمند به فایت باشی چیزای خوبی میتونی ازش استخراج کنی
من خودم اخبار رشته های رزمی دنبال میکنم خیلی از مسابقات بوکس و مبارزات ازاد رو دیدم ولی هیچکدوم جذابیت های کشتی کج رو نداشتن و هیچکدوم مثل این پیگیری نمیکردم

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام

تائید میشه ...اون مواردی هم که بعدش مثلا توی رختکن دعوا ادامه پیدا میکنه خیلی جالبه:wacko: !

مهدی1359

Registered User
لایک‌ها
2
بنظر من کشتی کج هم ورزشه هم تفریح وهیجان....البته قرار نیست دائما همدیگه رو لت وپار کنن چون اگه قرار بود همه ضربه ها با نهایت قدرت باشه هیچکدوم یه هفته هم تو رینگ دوام نمی آوردن......یه سری قوانین هم هست که نوع ضربه وجایی که باید زده بشه رو مشخص کرده وهمینطوری دیمی نیست که با مشت بزنی تو گیجگاه طرف یا با آرنج بپری رو شکمش.....البته قبول دارم که مثل سابق مبارزات خشن وقدرتی نیست وحالت نمایشی اون زیاد شده ...شاید چون ضوابط وقوانین تغییر کرده وخشونت زیادی ممنوعه...مثلا همین TRIPLE H قبلا خیلی ناتو بود وتو اکثر مبارزات از پتک استفاده میکرد وسرو کله طرف رو داغون میکرد وکف رینگ کلی خون میریخت اما الان فقط ادای مبارزه رو در میاره ..افت توان بدنی ورسیدن به مرز بازنشستگی بسیاری از بزرگان این رشته هم در کاهش جذابیت اون موثر بوده

pedram99

Registered User
لایک‌ها
17
متاسفانه هیچ کس اینجا به اسم تایپیک توجه نکرد که در چه رابطه ای باید صحبت بشه

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
Just Orton
( Age of orton )

جواد پسند خواننده عزیزتون اقای چاووشی هستند;)

نه خیرم
محسن فوقش درحد وزنه برداری باشه . نه اصلا فوقه فوقش کشتی معمولی
کشتی کج یه چیزی توو مایه های عباس قادری و سوسن کوریه :happy:

saeed_021

Registered User
لایک‌ها
11
ققط جان سینا +619 رو دوز میدارم : دی

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها