برگزیده های پرشین تولز

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
کد تخفیف سفر با تاکسی اسنپ snapp - بیشترین درصد تخفیف مجاز , کد تخفیف snapp

کد تخفیف اسنپ برای اولین بار , کد تخفیف اولین سفر اسنپ

اینم کد تخفیف اسنپ : javadxth

همچنین اگه تا الان اسنپ رو نصب نکردید از " این لینک " میتونین دانلودش کنید

کد تخفیف اسنپ را کجا وارد کنیم ? کد تخفیف اسنپ کجا بزنم ?

دوست شما برای ثبت نام و دریافت اعتبار هدیه در سفر اول، باید مسیر زیر را دنبال کند:

دریافت اپلیکیشن اسنپ -> ایجاد حساب کاربری -> ثبت شماره همراه و تایید – > ورود به اپلیکیشن -> تعیین مبدا و مقصد -> ثبت کد معرفی در قسمت «کد تخفیف؟» -> ارسال درخواست خودرو

درباره ما
دنبال یک راه ساده و سریع برای درخواست خودرو هستید؟ اسنپ را از دست ندهید. با اپلیکیشن اسنپ شما تمامی رانندگان اطرافتان را به صورت زنده می‌بینید. فقط کافیست مبدا و مقصدتان را مشخص کرده و درخواست اسنپ دهید تا نزدیک‌ترین خودرو شما را تا مقصد همراهی کند. به وسیله پرداخت آنلاین و اعتباری دیگر نیازی به پول نقد نیست و شما به راحتی می‌توانید هزینه سفر خود را از طریق کارت اعتباری و افزایش اعتبار حساب کاربری خود پرداخت کنید.

ما در اسنپ با پشتیبانی ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل هم شما را تنها نخواهیم گذاشت و تمامی سوالاتتان در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده می‌شود. در حال حاضر اسنپ فقط در شهر تهران فعال است.

new-referral-3.jpg

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
@javadth
جواد جان من با یه شماره جدید امروز ثبت نام کردم,هر چقدر کد رو میزدم ارور میداد که کد نامعتبر است.با چند تا کد تخفیف دیگه هم تست کردم باز هم همین ارور رو میداد.نمیدونی مشکل برای چی بوده؟من هر چقدر از تپسی سفر رایگان گرفتم اسنپ برام خیری نداشته.
یکی از معایب اسنپ نسبت به تپسی هم اینه که اسنپ حتی اگر یک بار برای تست مبدا و مقصد رو بزنی و حتی یک ثانیه بعدش لغو کنی برات یه سفر محاسبه میشه و دیگه کد تخفیف سفر اول رو نمیشه گرفت.

world15

Registered User
لایک‌ها
837
@javadth
جواد جان من با یه شماره جدید امروز ثبت نام کردم,هر چقدر کد رو میزدم ارور میداد که کد نامعتبر است.با چند تا کد تخفیف دیگه هم تست کردم باز هم همین ارور رو میداد.نمیدونی مشکل برای چی بوده؟من هر چقدر از تپسی سفر رایگان گرفتم اسنپ برام خیری نداشته.
یکی از معایب اسنپ نسبت به تپسی هم اینه که اسنپ حتی اگر یک بار برای تست مبدا و مقصد رو بزنی و حتی یک ثانیه بعدش لغو کنی برات یه سفر محاسبه میشه و دیگه کد تخفیف سفر اول رو نمیشه گرفت.
باز مجبور شدم نقد بزنم فکنم این شرایط ب لطف پیگیری من ب اسنپ اضافه شد چون قبلا لغو سفر میزدی متوجه نمیشدن کار خودمونه یا دسیسه ی راننده هاش :cool:

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
باز مجبور شدم نقد بزنم فکنم این شرایط ب لطف پیگیری من ب اسنپ اضافه شد چون قبلا لغو سفر میزدی متوجه نمیشدن کار خودمونه یا دسیسه ی راننده هاش :cool:
نه این مساله جدید نیست.سال پیش هم که تست کردم همین بود.سفر اول رو که لغو کنی باز برات سفر حساب میشه.مشکل من فعال نشدن کدهای تخفیف هست نمیدونم چرا هر چقدر کد زدم(از جمله همین کد جواد جان رو) هیچ کدوم رو قبول نکرد.
+غیر از این مساله,امروز از امیرآباد به آرژانتین رو زدم,اسنپ 11500 بود مبلغش(کد تخفیفش هم فعال نشد),با تپسی 7500 تومن شد,که با 5 تومن تخفیف با 2500 تومن اومدم.

world15

Registered User
لایک‌ها
837
گفتم اینا همش بخاطر پیگیری های منه خودم چندین بار کد تخفیف رو میزدم کم میکرد اونم ن یکبار بلکه چندین بار تست کردم و روزی ک میخاستم از کد تخفیف استفاده کنم یکیش که خطای استفاده زیاد داد و سوخت و از کد تخفیف دیگری استفاده کردم ک موردی پیش اومد ک بخاطر دروغ راننده مجبور ب لغو شدم و بعد ک با اسنپ تماس گرفتم و درباره کد تخفیف گفتم گفتن اصلا کد تخفیف ندارن.. احتمالا مانند سایر اپلیکیشنا زمان استفاده از کد تخفیف رو محدود کردن و فقط برای شهرای جدید ک میرن فعال باشه

Last edited:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
@javadth

مطمئنی اسنپ کد تخفیف رو اگر لغو سفر کنی حساب میکنه ؟؟

اگر اینطور باشه که کاریش نمیشه کرد

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841

سلام,آره تست کردم قبلا.سر همین تست کردن کد تخفیف از دستم رفته قبلا;) ولی با این شماره که امروز ثبت نام کردم هیچ کدی رو قبول نمیکرد.ممکنه امتحان کنی ببینی مشکل از جانب دیوایس من بوده یا اینکه احیانا اسنپ کدهای تخفیف رو از اعتبار ساقط کرده؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
ساعت 9 امروز برای همین کد یه سفر رایگان گرفتم

دوست شما Hosein Hesari از کد معرفی شما برای سفر با اسنپ
استفاده کرده است،

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
ساعت 9 امروز برای همین کد یه سفر رایگان گرفتم

دوست شما Hosein Hesari از کد معرفی شما برای سفر با اسنپ
استفاده کرده است،
ممنون داداش.پس فکر میکنم بخاطر اینکه روی یک دیوایس بیشتر از یک بار ثبت نام کردم دیگه کد تخفیف قبول نکرده.
+گذشته از این مسائل,داشتم رو نت کد تخفیف اسنپ رو سرچ میکردم,دو سه تا نتیجه اول گوگل مربوط به شماس.ماشالا داداش.:general601:

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455

من کد داشتم ! لغو سفر کردم لوکیشن اشتباه انتخاب کردم ! اعتبارم پرید

بالا