برگزیده های پرشین تولز

کد جاوا برا ساختن منو

baranmatin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یه کد تمیز و شیک می خوام که بتونم باهاش منو های متنوع بسازم .در ضمن کرک دار هم نباشه اگه سراغ دارین لطفا لینکشو برام بذلرین
ممنووون:)

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از baranmatin :
:eek: یعنی هیش کی نمیدونه ه ه ه ؟:(

یه نرم افزار به نام DHTMLMenu دارم که با اون کار میکنم

همون چیزیه که می خوای

بگرد تو اینترنی هم پیدا میکنی من CD شو خریدم

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
یه نرم افزار به نام DHTMLMenu دارم که با اون کار میکنم

همون چیزیه که می خوای

بگرد تو اینترنی هم پیدا میکنی من CD شو خریدم

تو این نرم افزار نمیشه direction رو به rtl تغیر داد ؟ که بشه منو های فارسی هم درست کرد . درضمن کسی کرکشو داره ؟

|Ahmad|

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mehdi25 :
دمت گرم دیگه
عزیز دل برادر اینجا ها رو نگاه کن . من چند ساله که دارم با اون کار میکنم

اینجا و اینجا

اینم هست
میشه بگید چحوری میشه Sub Menu ها رو توی این برنامه به حالت راست به چپ در آورد؟ الانه من دارم استفاده میکنم منو ها راست به چپ میشن ولی Sub Menu ها روی خود منو باز میشن و راست به چپ نمیشن.
یعنی میخوام وقتی روی منو قرار گرفت موس نه روی خود منو باز بشه Sub Menu ها یا سمت راستش باز بشه میخوام سمت چپ منوی اصلی باز بشه و با فاصله نه اینکه روی خود منوی اصلی باز بشه و قرار بگیره.
ممنونم

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از |Ahmad| :
میشه بگید چحوری میشه Sub Menu ها رو توی این برنامه به حالت راست به چپ در آورد؟ الانه من دارم استفاده میکنم منو ها راست به چپ میشن ولی Sub Menu ها روی خود منو باز میشن و راست به چپ نمیشن.
یعنی میخوام وقتی روی منو قرار گرفت موس نه روی خود منو باز بشه Sub Menu ها یا سمت راستش باز بشه میخوام سمت چپ منوی اصلی باز بشه و با فاصله نه اینکه روی خود منوی اصلی باز بشه و قرار بگیره.
ممنونم

عکس رو دانلود کنید
باید Align رو در داخل Global Setting برای کل منو ها Sub Menu (قسمت مشخص شده 1 ) تنظیم کنی که Sub Menu ی شما راست چین باشه یا چپ یا وسط

و همینطور Align رو برای منوهای داخلی هم تنظیم میکنید که در قسمت Popup Menu داخل تگ Advanced قرار دارد همانطور که در عکس میبینید ( قسمت مشخص شده 2 ) . اگر می خواهید منوی داخلی شما از منوی اصلی فاصله داشته باشد با تغییر The Corner's X-coordinate و The Corner's Y-coordinate به نتیجه دلخواه برسید .​

فایل های ضمیمه

• copy.jpg
    copy.jpg
    82.4 KB · نمایش ها: 134

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
عزیز دل برادر این مال شما چه ورژنی هست ؟ مال من این شکلی نیست . در ضمن اگه بتونی لینک دانلود این ورژن به همراه کرکشو پبدا کنی خیلی ممنون میشم

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از shankimout :
عزیز دل برادر این مال شما چه ورژنی هست ؟ مال من این شکلی نیست . در ضمن اگه بتونی لینک دانلود این ورژن به همراه کرکشو پبدا کنی خیلی ممنون میشم

عزیز دل برادر من گفتم که از تو CD های Web Design می تونین اینو پیدا کنین . یه سرچ بزن 100000 تا بهت میده
مثلا ایـــــــــــــــــن

نرم افزار من 4.2 می باشد :(

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
من اینو از تو سایت خودش دانلود کردم . طبیعتا اخرین ورژن هست . چقد سر ما داد میزنی .:D بی خیال شدیم اصلا . ما خودمون کد مینویسیم راحت تریم . اینا سوسول بازیه

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
وقتی که یه چنین برنامه عالی در دست داری دیگه چرا وقت خودتو بیخودی صرف کنی .

نوشتن یه منوای که با این برنامه نیم ساعت تا یک ساعت طول میکشه تا درست کنی رو باید 10 ساعت وقت بزاری

حالا میل خودته هر جور راحتی جناب shankimout

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
کسی کرک نسخه 6.4 رو داره؟
مثل اینکه تا رجیستر نشه کارایی نداره!
من بعضی از ساب منوهام نمیتونن لینک داشته باشن زمانی که میخوام فایل خروجی بگیرم از منو!

elecit

Registered User
لایک‌ها
11
يه آموزش از اين برنامه بذارين ممنون مي شم .... خيلي باحالهن خيلي وقته دارمش ولي ياد ندارم باهش كار كنم البته ورژن جديد رو مي گم

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3

ها گفتی . من هم گیر اینم . !!!! همه جارو هم گشتم . یکی پیدا کردم ولی متسفانه Fake بود . تو torrent ها هم نبود . !!!!!!!

نوشتن یه منوای که با این برنامه نیم ساعت تا یک ساعت طول میکشه تا درست کنی رو باید 10 ساعت وقت بزاری

نه بابا چرا 10 ساعت . نیم ساعت . چیزی نداره که . کلش 2 کیلوبایت جاوا اسکریپت داره .

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اگه شما میتونی منوهایی مثل اونایی که در بالا آدرسشو گزاشتم نیم ساعته با کد نویسی و بدون نرم افزار درست کنی ، باید خیلی کارت درست باشه دیگه چرا دنبال کرک برنامه می گردی ؟

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از roozbeh :
مثل اینکه تا رجیستر نشه کارایی نداره!
من بعضی از ساب منوهام نمیتونن لینک داشته باشن زمانی که میخوام فایل خروجی بگیرم از منو!

برای این که به ساب منو ها و منو های مورد نظر لینک بدی نیازی نیست که الزاماً از خود برنامه استفاده کنی میتونی دستی هم لینک هارو وارد کنی .
بعد از این که منو رو درست کردی و کامل شد اونو معمولا تو یه فایل باید ذخیره کنی ( فایل های خود پروژه رو نمیگم - فایل HTML یا ASP یا PHP یا هر چیز دیگه که منو رو درون اون فایل درست کردی ) اون فایل رو با نوت پد باز میکنی و اونجا میتونی آدرس لینک ها رو بهش بدی . خیلی ساده میتونی کارتو انجام بدی .
HTML:
stm_aix("p0i2","p0i1",[0,"در باره ما ","","",-1,-1,0,"?mode=About","_self","","","","",0]);
stm_aix("p0i3","p0i0",[]);
stm_aix("p0i4","p0i1",[0,"توليدات ","","",-1,-1,0,"","_self","","","_pgtres/arrow_br.gif","_pgtres/arrow_b%20d.gif",7,7]);
stm_bp("p1",[1,1,0,0,0,3,7,0,100,"progid:DXImageTransform.Microsoft.Fade(overlap=.5,enabled=0,Duration=0.37)",-2,"progid:DXImageTransform.Microsoft.Slide(slideStyle=swap,bands=15,enabled=0,Duration=0.37)",-2,73,0,0,"#000000","#d3e5fa","",2,1,1,"#000099"]);
stm_aix("p1i0","p0i1",[0,"کيسه خواب الياف ","","",-1,-1,0,"?mode=Kiseh","_self","","","_pgtres/arrow_l.gif","_pgtres/arrow_d.gif",7,7,0,"","",0,0,0,2,1,"#6600ff",1,"#316ac5",0,"","",3,3,0,0,"#ffffff","#000061 #0000b2 #0000b2 #000061","#000000"]);
stm_bpx("p2","p1",[1,1,0,0,0,3,7,0,100,"progid:DXImageTransform.Microsoft.Fade(overlap=.5,enabled=0,Duration=0.37)",-2,"progid:DXImageTransform.Microsoft.Strips(Motion=rightdown,enabled=0,Duration=0.37)",19]);
stm_aix("p2i0","p1i0",[0,"قرخود ","","",-1,-1,0,"?mode=Ghorkhod","_self","","","","",0,0]);
stm_aix("p2i1","p2i0",[0,"آلاداغ  ","","",-1,-1,0,"?mode=Aladagh"]);
stm_aix("p2i2","p1i0",[0,"     دوبرار  ","","",-1,-1,0,""]);
stm_bpx("p3","p2",[1,1,0,0,0,3,0]);
stm_aix("p3i0","p2i0",[0,"تمام زيپ  ","","",-1,-1,0,"?mode=Doberar_F"]);
stm_aix("p3i1","p2i0",[0,"   نيم زيپ  ","","",-1,-1,0,"?mode=Doberar_H"]);
stm_ep();
stm_aix("p2i3","p2i0",[0,"مي سي نو  ","","",-1,-1,0,"?mode=Meceno"]);

این یه تیکه از کد یکی از همون منوهاییه که بالا تر آدرسشو گزاشتم .
به سورس کد دقت کنید به راحتی متوجه میشین که باید چکار کنید .
می بینید که آدرس لینک منو ها یا ساب منو ها درون کوتیشن (( " " )) بعد از اسم منو قرار داره . و اونایی که لینک نداره ، خالی رها شده . همین

این یه ساب منو
کد:
stm_aix("p1i0","p0i1",[0,"کيسه خواب الياف ","","",-1,-1,0,"?mode=Kiseh","_self","","","_pgtres/arrow_l.gif","_pgtres/arrow_d.gif",7,7,0,"","",0,0,0,2,1,"#6600ff",1,"#316ac5",0,"","",3,3,0,0,"#ffffff","#000061 #0000b2 #0000b2 #000061","#000000"]);
اینم یه منو
کد:
stm_aix("p3i0","p2i0",[0,"تمام زيپ  ","","",-1,-1,0,"?mode=Doberar_F"]);

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
خوب مثل اونها و با فیلتر css نه ولی یه منو ساده تر دو لایه

کد:
window.onload=sub_menu_show;
 function sub_menu_show(id) {
  var d = document.getElementById(id);
  for (var i = 1; i<=30; i++) {
   if (document.getElementById('submenu_'+i)) {
    document.getElementById('submenu_'+i).style.display='none';
   }
  }
  if (d) {
   d.style.display='block';
  }
 } 
 function sub_menu_hide(main_sub){
  for (var i = 1; i<=30; i++) {
    if(!document.getElementById('submenu_'+main_sub)){
   if (document.getElementById('submenu_'+i)) {
    document.getElementById('submenu_'+i).style.display='none';
   }
   }
  }
 }
  function menu_hover(id,submenu){
  var item = document.getElementById("menu_item_" + id);
  item.style.backgroundColor = "#F2C355";
  item.style.color = "#141952";
  if(submenu){
   sub_menu_show("submenu_" + id);
  }
 }
  function menu_normal(id){
  var item = document.getElementById("menu_item_" + id);
  item.style.backgroundColor = "#e3e3e3";
  item.style.color = "#8F8F8F";

}

اینم کد جاوااسکریپت . اینکه چیزی نداره .

درضمن اینقد با کنایه صحبت نکنید ;)

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آخه شما وقتی که میتونین با یه نرم افزاری که دم دست همه هست کار خوبی ارائه بدین چرا خودتونو تو دردسر میندازین .
فکر میکنم که شما خودتون هم میدونید که با نرم افزار هایی ازاین قبیل کار راحت تر و سریع تر و نتیجه مطلوبتر میشه ، خوب من به این اعتقاد دارم وقتی که میتونم با یه برنامه کارمو به این سرعت انجام بدم چرا خودمو تو درد سر بندازم ، وقت خودمو رو چیزای دیگه میزارم تا کارم بهتر از آب در بیاد .

حالا اگه شما با این راحتین که زمان بیشتری صرف طراحی منو کنید خوب به خودتون مربوطه . من فقط یه پیشنهاد دادم .;)

درضمن : چرا اینقرد زود بهت بر میخوره ;)

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
اخه جیگر من . من کی گفتم که دوست ندارم از این نرم افزار استفاده کنم . ؟؟؟

من گیر کرکشم . هنوز که هنوزه هیچ سایتی واسه این ورژن کرک نداده بیرون .

بالا