برگزیده های پرشین تولز

کراودفاندینگ چیست ؟ crawdfunding

crowdfunding

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کراود فاندینگ چیست ؟

crowdfunding.jpg

(crowdfunding) پروژه کراود فاندینگ در واقع فعالیتی است مردمی برای کمک به پیشرفت و توسعه پروژه های مردمی که از طریق اینترنت انجام می شود

کراود فاندینگ در واقع به منظور حمایت مالی از هنرمندان، کارآفرینان، صاحبان ایده و استارتاپ ها به وجود آمده است.

میتوان کراودفاندینگ را یکی از راه های نجات صنعت، تکنولوژی و هنر یک جامعه دانست. در یک پروژه ی کراودفاندیگ، فرد کارآفرین یا هنرمند، کمپین خود را ایجاد کرده و مردم از طریق حمایت های مالی خود (حتی به مقادیر بسیار اندک) سرمایه ی مورد نیاز وی را فراهم کرده و او را از فرایند بسیار دشوار جذب سرمایه از مراکز دولتی و یا خصوصی بی نیاز می کنند. به همین دلیل فرد کارآفرین یا هنرمند می تواند با خیالی آسوده تر و با تمرکزی بیشتر بر روی پروژه ی خود کار کند.

کیک استارتر یکی از کراودفاندینگ های موفق می باشد ، بیشترین کمک مالی که برای یکی از پروژه های مردمی جمع آوری شده بالغ بر 13 میلیون دلار بود که توسط یکی از کاربران سایت به نام Ryan Grepper طی 3 ماه جمع آوری شد .

وبلاگ CrowdFunding.blogfa.com

AMiR MASouD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
98
به نظرم یک ایده ی فوق العاده خوب و بکر هستش ولی نیاز به یک سری محرک هستش ... من 2-3 سالی هست رو این قضیه فکر کردم و اطلاعاتی رو هم جمع آوری کردم ... مشابه سایت های خارجی خیلی زیاد هستش و رو همه پروژه ها از تاسیس یک شرکت - صنعتی سازی یک ایده و یا محصول - اجرای کنسرت و ... تمرکز داره ، به نظرم اگه این ایده رو پخته تر کرد مثل عوض کردن حمایت به عنوان سرمایه گذاری و یا چندین کار دیگه تو ایران هم بشه ازش استفاده کرد.

اگر کسی رو این مبحث علاقه ای داشت خیلی خوشحال می شم بتونیم بیشتر راجبش صحبت کنیم.

mehrdad_za

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
دوستان این هم یک مطلب جالب پیرامون کارآفرینی هست، می تونه مفید باشه
http://tinyurl.com/oh7ceme

kurt790

Registered User
لایک‌ها
95
سایت جمع سپاری یا کراودفاندینگ ایده وال یکی از سایتهایی است که می توانید ایده آنلاین و یا غیر آنلاین خود را در معرض دید حامیان مالی از هر نقطه از جهان قرار داده و از طریق ابزارهای وب سایت کمپین خود را تبلیغ نمایید.

اگر پیشنهادی در این زمینه دارید با ایمیل [email protected] مکاتبه فرمایید.
باتشکر

بالا