برگزیده های پرشین تولز

کره جنوبي پرجمعيت ترين کشور اينترنتي دنيا

پهلوان

Registered User
لایک‌ها
8
(1388/04/02)

موبنا- کره جنوبي با ضريب نفوذ 95 درصد‌، به عنوان پرجمعيت‌ترين جامعه اينترنتي در جهان پر سرعت شناخته شد.
به گزارش گروه اخبار خارجي موبنا به نقل از خبرگزاري فرانسه، بر اساس فهرست اخير Strategy Analytics، بر مبناي دسترسي به اينترنت پهن‌باند، کره جنوبي با ضريب نفوذ 95 درصد، اولين کشور و پس از آن سنگاپور و هلند به ترتيب دوم و سوم شدند.
دراين فهرست 58 کشور جهان ، ‌ايالات متحده که ضريب نفوذ اينترنت پهن‌باند آن در سال گذشته به 60 درصد رسيده بود،‌ در رده بيستم قرار گرفت.
گفتني است 5 کشور اول در اين فهرست را کشورهاي آسيايي تشکيل مي‌دهند و طبق پيش‌بيني شرکت Strategy Analytics، تعداد مشترکان اينترنت پرسرعت در منطقه آسيا- اقيانوسيه بين سال‌هاي 2009 تا 2013 با نرخ بيش از 15 درصد افزايش خواهد يافت.
اين شرکت اعلام کرد: کره جنوبي پرجمعيت‌ترين جامعه اينترنت پرسرعت است و نرخ بالاي ضريب نفوذ پهن‌باند در اين کشور به خاطر سياست‌‌گذاري‌هاي مناسب دولت آن است.
پس از کره جنوبي، سنگاپور با ضريب نفوذ اينترنت پهن‌باند 88 درصدي، هلند با 85 درصد، دانمارک با 82 درصد، تايوان با 81 درصد، هنگ‌کنگ با 81 درصد، اسراييل با 77 درصد، سوييس با 76 درصد، کانادا با 76 درصد و نروژ با 75 درصد به ترتيب در رده دوم تا دهم قرار گرفتند.
در ميان کشورهاي ديگر آسيا- اقيانوسيه، استراليا با ضريب نفوذ 72 درصدي در رده 11، ژاپن با ضريب نفوذ 64 درصدي در رده 16، نيوزيلند با ضريب نفوذ 57 درصدي در رده 25، چين با ضريب نفوذ 21 درصدي در رده 43 و مالزي با ضريب نفوذ 21 درصدي، 44امين کشور در اين فهرست شناخته شده‌اند.
کشورهايي که در آخر اين فهرست قرار گرفته‌اند، عبارتند از تايلند و ويتنام با ضريب نفوذ 7 درصدي، فيليپين با ضريب نفوذ 5 درصدي و هند و اندونزي با ضريب نفوذ 2 درصدي که به ترتيب 51، 52، 53، 57 و 58 شده‌اند

*EblisS*

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

Para2x

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
27
اینا رو ولش.. فقط استرالیا...:happy:
استرالیا تایید میشه
nerdylaff.gif

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
تو يه مقاله خوندم كه كره بيشترين سرعت اينترنت رو تو جهان نسبت به قيمت ارايه ميده
حالا كه تايپيك رو به چيز دادين استراليا خوبه استراليا دوس دارم :D

ارغوان

Registered User
لایک‌ها
0
البته بیشترین کاربران رو که فکر کنم چین داره.منتها از نظر نسبت جمعیت کره جنوبی اوله.

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
فقط نیوزلند

ضمنا داش فرزان این پهلوانه ؟ آدم باحالیه ؟

نه غلام

من مگه میگم نیست ؟؟ خیلی هم باحاله ...
ولی کلا استرالیا خوبه .. استرالیا دوست دارم...
parrot.gif

پهلوان

Registered User
لایک‌ها
8
آخرین وضعیت اینترنت در عراق 3 مگا بیت بر ثانیه

بالا