برگزیده های پرشین تولز

کریپتو طنز

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
اسم تاپیک رو عوض کنید بذارید: "ما تو این تاپیک هم میخواهیم دوج رو بکوبیم"

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653

به نظر من دوج با تعریف ما 200+ برابر نشده که با کوبیدن ما کوبیده بشه :دی این تاپیک صرفا جهت خنده و شادی و مقابله با استرس کریپتو ایجاد شده :دی

در حال حاضر دوج محبوب قلبهاست و کوین دیگه ای شاید سر زبانها نباشد :دی

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
قانون اول: هیچوقت پولی که استرس از دست دادنش رو داری وارد کریپتو نکن.

مگه استرس صرفا باید به خاطر پول باشه؟

شما فوتبال هم که نگاه کنی شاید دچار استرس و هیجان بشی.

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,304
قانون اول: هیچوقت پولی که استرس از دست دادنش رو داری وارد کریپتو نکن.

Rich Kids Of PT
64.gif

مگه استرس صرفا باید به خاطر پول باشه؟

شما فوتبال هم که نگاه کنی شاید دچار استرس و هیجان بشی.
عجب مثالی زدی، عین کتلت از این رو به اون رو شدم 42k0e8p.gif

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
اگه مسئله پول نیست پس دیگه کجاش استرس داره؟ :-؟

من پزشک نیستم ولی تا اونجایی که اطلاع دارم استرس وارد شدن به فرد به این معنا نیست که شخص خودش دوست داشته بهش استرس وارد بشه، استرس و هیجانی شدن یک عمل آنی هست که حتی شاید خود شما هم متوجهش نشی.

من فوتبال رو مثال زدم، وقتی میشنویم فلان طرفدار فوتبال وسط ورزشگاه ایست قلبی کرده و فوت شده، آیا پولی به اون میرسیده؟ یا مثلا درصدی از حقوق بازیکنا رو میدادن به اون طرفدار؟ شاید حتی بیماری قبلی هم نداشته و کاملا فردی سالم بوده باشه ولی استرس و هیجان میتونه تا پای مرگ اون رو بکشونه.

پ.ن: حالا نمیخوام زیاد فلسفیش کنم ولی در کل بازار کریپتو اینطوری نیست که شما به دوج علاقه داشته باشی ولی دعا کنی بیت بریزه یا مثلا به بیت علاقه داشته باشی دعا کنی دوج صفر بشه...

سود و ضررش کل مارکت رو تحت تاثیر قرار میده.

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
من پزشک نیستم ولی تا اونجایی که اطلاع دارم استرس وارد شدن به فرد به این معنا نیست که شخص خودش دوست داشته بهش استرس وارد بشه، استرس و هیجانی شدن یک عمل آنی هست که حتی شاید خود شما هم متوجهش نشی.

من فوتبال رو مثال زدم، وقتی میشنویم فلان طرفدار فوتبال وسط ورزشگاه ایست قلبی کرده و فوت شده، آیا پولی به اون میرسیده؟ یا مثلا درصدی از حقوق بازیکنا رو میدادن به اون طرفدار؟ شاید حتی بیماری قبلی هم نداشته و کاملا فردی سالم بوده باشه ولی استرس و هیجان میتونه تا پای مرگ اون رو بکشونه.

پ.ن: حالا نمیخوام زیاد فلسفیش کنم ولی در کل بازار کریپتو اینطوری نیست که شما به دوج علاقه داشته باشی ولی دعا کنی بیت بریزه یا مثلا به بیت علاقه داشته باشی دعا کنی دوج صفر بشه...

سود و ضررش کل مارکت رو تحت تاثیر قرار میده.
داری قیاس مع الفارق میکنی ها :D
استرس فوتبال به خاطر صدمه روحی هست که بعد از باخت تیم مورد علاقه به وجود میاد.
نگاه کردن چهارتا نمودار چه استرسی میتونه داشته باشه.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
داری قیاس مع الفارق میکنی ها :D
استرس فوتبال به خاطر صدمه روحی هست که بعد از باخت تیم مورد علاقه به وجود میاد.
نگاه کردن چهارتا نمودار چه استرسی میتونه داشته باشه.

تیم مورد علاقه ی من ببازه دنیا به آخر میرسه؟ چه اتفاقی تو زندگی من رخ میده که باعث میشه وسط بازی من از این دنیا برم؟ :دی

نگاه کردن به نموداری که به زندگیت و آیندت ربط داشته باشه استرس زا هست، و این استرس صرفا و فقط نمیتونه به خاطر پول باشه، شما همین الان کلی سود گرفتی از دوج اگر 1/10 هم بشه قطعا مشکلی واست ایجاد نمیکنه اما وقتی پای چارت نشستی و قیمت ها رو چک میکنی ناخودآگاه استرس بهت وارد میشه، حالا شاید شما اینطوری نباشی اما خیلی ها اینطوری هستند.

حتما شنیدید میگن: ما وقتی فلان شخص رو میبینیم یا باهاش صحبت میکنیم استرس میگیریم، خب این باز ربطی به پول داره؟

در کل این نظر من هست شاید هم اشتباه باشه.

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
تیم مورد علاقه ی من ببازه دنیا به آخر میرسه؟ چه اتفاقی تو زندگی من رخ میده که باعث میشه وسط بازی من از این دنیا برم؟ :دی

نگاه کردن به نموداری که به زندگیت و آیندت ربط داشته باشه استرس زا هست، و این استرس صرفا و فقط نمیتونه به خاطر پول باشه، شما همین الان کلی سود گرفتی از دوج اگر 1/10 هم بشه قطعا مشکلی واست ایجاد نمیکنه اما وقتی پای چارت نشستی و قیمت ها رو چک میکنی ناخودآگاه استرس بهت وارد میشه، حالا شاید شما اینطوری نباشی اما خیلی ها اینطوری هستند.

حتما شنیدید میگن: ما وقتی فلان رو میبینیم یا باهاش صحبت میکنیم استرس میگیریم، خب این باز ربطی به پول داره؟

در کل این نظر من هست شاید هم اشتباه باشه.
بیخیال :D

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455

فکرکنم تو ایلان هستی تو ترنسلیت فارسی میکنی ، مچتو گرفتم !

دلیل این تعصب چیه ؟ سود میگیری از بالا رفتنش .. ماهم سود میگیرم از پایین اومدنش :D همه راضی هستیم ازاین وضعیت و به قول معروف تو این راه هستیم و هرکدوم ما ( جامعه کریپتو) راه خودمون میریم !! پس این تعصب چیه ؟ با کوبیدن ما تو تاپیک طنز ارزشش از دست میده ؟ یا تعصب به خرج نشون دادن باعث میشه پول بیشتر بدست آورد؟ نمیفهمم اصلا ..:D

1) این تاپیک برای طنز زدیم
2) دوج فلسفه اش اصلا بر مبنا طنز و جوک بوده
3) موضوع داغ روز هستش طبیعی هست meme و جوک زیاد ساخته بشه ازش .. دوج فادرم تعصب نداره میاد تو لیت نایت شو ، مسخره میکنه ))
4) این تاپیکم برای رفع استرس ، آف تاپیک ! بحث هم معنی نداره توش ! مدیر حذف کن ، از ارمان های تاپیک دور شدیم

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
فکرکنم تو ایلان هستی تو ترنسلیت فارسی میکنی ، مچتو گرفتم !

دلیل این تعصب چیه ؟ سود میگیری از بالا رفتنش .. ماهم سود میگیرم از پایین اومدنش :D همه راضی هستیم ازاین وضعیت و به قول معروف تو این راه هستیم و هرکدوم ما ( جامعه کریپتو) راه خودمون میریم !! پس این تعصب چیه ؟ با کوبیدن ما تو تاپیک طنز ارزشش از دست میده ؟ یا تعصب به خرج نشون دادن باعث میشه پول بیشتر بدست آورد؟ نمیفهمم اصلا ..:D

1) این تاپیک برای طنز زدیم
2) دوج فلسفه اش اصلا بر مبنا طنز و جوک بوده
3) موضوع داغ روز هستش طبیعی هست meme و جوک زیاد ساخته بشه ازش .. دوج فادرم تعصب نداره میاد تو لیت نایت شو ، مسخره میکنه ))
4) این تاپیکم برای رفع استرس ، آف تاپیک ! بحث هم معنی نداره توش ! مدیر حذف کن ، از ارمان های تاپیک دور شدیم
من اصلا نه روی ایلان ماسک نه روی دوج کوین تعصب ندارم، گور پدر هر دوتاشون.
تنفر نابجای بقیه از اونها باعث میشه من ازشون دفاع کنم.

بالا