برگزیده های پرشین تولز

کسانی که از فروشگاهای بانه خرید اینترنتی کردن بیان داخل

tebyamin

Registered User
لایک‌ها
588
تمام اين كالا ها وارداتي غير گمركي هستند فقط تست ميشن سالم باشن ديگه يه عمر كار ميده ولي خب از لحاظ گارانتي خير جنسي كه خارجي هست گارانتي داخل نداره چون از اونور هم گارانتي نميشن دردسر اومدن تا اينجا زياد داره و كرايه هم ميخوره هيچ فايده اي نداره براي شركت كه بخواد گارانتي كنه فقط اگر مثل بچه هاي خدماتي ماديران و سام سرويس داخلي منتاژ و پنل تعمير بشه

aliazv

Registered User
لایک‌ها
75
منم تجربیات خودم رو برای دوستان عرض می کنم اول اینکه خرید از بانه فقط برای تلویزیون و کولر مناسب است و اونم وقتی که خودتون تشریف ببرید برای سیاحت مسافرت.اما اگر همون تلویزیون یا کولر را خودشون براتون بیارن کلی پول میگیرند و صرف نمی کند.
من بارها به بانه سفر کرده ام وبارها هم با پیک از خودشون کالا دریافت کرده ام.ودر این راه حتی ضرر هایی هم متحمل شده ام.دی ماه گذشته من یک مانیتور- تلویزیون چینی 15 اینچ به قیمت 420 هزار تومان اینترنتی از بانه گرفتم که فروشنده بخاطر کوچک بودن با پست ارسال کرد.وقتیکه دستم رسید متوجه شدم پیکسل سوخته دارد.دوباره بعد از کلی جر وبحث فروشنده کالا را پس گرفت اما گفت فقط می توانم برایت عوض کنم.یکی دیگه ارسال کرد سالم بود اما هزینه پست برای بار دوم با من تمام شد و طرف فقط عذرخواهی کرد.اسفند ماه گذشته هم یک تلویزیون الجی 55 سری la660 از بانه با پیک خودشون برای من ارسال کردند 4.200 میلیون که 250 هزار تومان کرایه انرا گرفتند.و100 هزار تومان هم اضافه برای گارانتی دادم{نه گارانتی معتبر} که جمعا شد 4.550 میلیون جالب اینه که شهر من فقط 7 ساعت با بانه فاصله دارد. دوستان بانه مثل سابق نیست مگر برای اجناس خاص وگرنه اصلا صرف نمی کند.

sorush21

Registered User
لایک‌ها
160
من سال 87 و 89 به بانه رفتم به قصد خرید رفتم اما هیچوقت خرید نکردم! چون مطمئن بودم بهترین جنس ها توی تهران خودمون هست و با بهترین قیمت حتی گاها از بانه پایین تر!
ضمن اینکه شنیدم پنل کولرها رو جابجا میکنن مثلا کولر 12 رو جای 18هزار میدن ،ترجیح میدم تهران بخرم اما با خیال راحت نه شهری که 10ساعت دوره و دیگه دستم به جایی نمیرسه
در کل اون دوسفر هم تفریحی شد بازم میخوایم بریم ان شاالله تابستوناش خیلی خنک و خوبه :)

sunset-man

Registered User
لایک‌ها
766
منم تجربیات خودم رو برای دوستان عرض می کنم اول اینکه خرید از بانه فقط برای تلویزیون و کولر مناسب است و اونم وقتی که خودتون تشریف ببرید برای سیاحت مسافرت.اما اگر همون تلویزیون یا کولر را خودشون براتون بیارن کلی پول میگیرند و صرف نمی کند.
من بارها به بانه سفر کرده ام وبارها هم با پیک از خودشون کالا دریافت کرده ام.ودر این راه حتی ضرر هایی هم متحمل شده ام.دی ماه گذشته من یک مانیتور- تلویزیون چینی 15 اینچ به قیمت 420 هزار تومان اینترنتی از بانه گرفتم که فروشنده بخاطر کوچک بودن با پست ارسال کرد.وقتیکه دستم رسید متوجه شدم پیکسل سوخته دارد.دوباره بعد از کلی جر وبحث فروشنده کالا را پس گرفت اما گفت فقط می توانم برایت عوض کنم.یکی دیگه ارسال کرد سالم بود اما هزینه پست برای بار دوم با من تمام شد و طرف فقط عذرخواهی کرد.اسفند ماه گذشته هم یک تلویزیون الجی 55 سری la660 از بانه با پیک خودشون برای من ارسال کردند 4.200 میلیون که 250 هزار تومان کرایه انرا گرفتند.و100 هزار تومان هم اضافه برای گارانتی دادم{نه گارانتی معتبر} که جمعا شد 4.550 میلیون جالب اینه که شهر من فقط 7 ساعت با بانه فاصله دارد. دوستان بانه مثل سابق نیست مگر برای اجناس خاص وگرنه اصلا صرف نمی کند.
منم میخاستم یه سونی از یکی از فروشگاهای بانه بگیرم ،بالا پایین کردم دیدم نمیصرفه.
من کلا تا تی وی که میخم بخرم از نزدیک چک نکنم دلم واسه خرید مطمئن نمیشه : دی

mkalemati

Registered User
لایک‌ها
18
خب آقایون محترم وقتی یک جنس از بانه میخرید که با پوله بارریش تقریبا یکی میشه با شهره خودتون چه کاریه از اونجا بگیرید؟ اونم جنسه ندیده با اون گارانتی های مسخره بانه ای.

الان TV SONY 42W670 با گارانتی اصلی که شامل پنل میشه شیراز 2.250 . بانه من قیمت گرفتم 1.900 . که با باربریش 2.100 200 در میاد تا شیراز.اونم با گارانتی که شامل پنل نمیشه.اونم به مدت 1 سال.خب چه کاریه که از بانه بخرم؟ مثله آدم میرم تو شهر خودمون میخرم.من موندم چرا مردم قبل از خرید یه حساب سر انگشتی نمیکنن از بانه..............
من گمون کنم آمار اشتباه به شما دادندچرا که تلویزیون مورد ذکر شما با گارانتی رسمی با توجه به قیمتی که من دارم حداقل 600 تا اختلاف داره

9527

Registered User
لایک‌ها
104
من گمون کنم آمار اشتباه به شما دادندچرا که تلویزیون مورد ذکر شما با گارانتی رسمی با توجه به قیمتی که من دارم حداقل 600 تا اختلاف داره

منظورتون چیه؟ یعنی بنده گرون خریدم یا ارزون؟ کسی به بنده آمار نداده.من خودم قیمت گرفتم عزیز.....
شما میتونی بری بیرون سوال کنی : W670 42 INCH از 2.200 بنده قیمت دارم تا 2.690 . خودم این تی وی رو خریدم با ضمانت نامه بازرگانی ایران.2.255.... در ضمن من قبل از خرید وسایل برقی تقریبا همه جارو میگردم چه شهره خودم چه داخل اینترنت.اول قیمتهارو میسنجم بعد میخرم.حالا منظوره شمارو من نفهمیدم ؟ 600 تفاوت داره یعنی چی؟ اگه منظورتون بانه هست که بنده این مدل رو کمتر از 1.900 پیدا نکرد.و تازه بانه مفت هم بدن نمیخرم.چون موقع خرید تی وی شما فقط دارید پوله پنل رو میدید.که اگر گارانتی بهش نخوره مفت هم نمی ارزه....بنده فکر میکنم مدل 32 اینچ رو منظورتونه که میگید 600 اختلافشه. مدل 32 اینج قیمت در بانه با گارانتی مسخرش از 1.200 قیمت بود تا 1.400 .میتونی زنگ بزنی قیمت کنی. اما اینجا از 1.600 قیمت بود تا 1.790 با گارانتی اصلی بازرگانی ایران.....

roteal2007

Registered User
لایک‌ها
804
دوستان بانه دوربین دیجیتال حرفه ای هم گیر میاد کسی سراغ داره جایی رو؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

the.fable

Registered User
لایک‌ها
87
دوستان بانه دوربین دیجیتال حرفه ای هم گیر میاد کسی سراغ داره جایی رو؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
یه سر یه این سایت بزن معتبر بودن یا نبودنش به عهده خودت داداش
banehmc.com

m558

Registered User
لایک‌ها
1,486
دوربین دیجیتال فقط تهران
فروشنده های هم که دوربین میارند اون کاره نیستند و از دوربین هیچ سررشته ندارند
من توصیه میکنم از تهران بخر خیالت راحت باشه الانم که بیمه هم میکنند

sabegian

Registered User
لایک‌ها
306
والا من خریدم نزدیک یه هفتست هنوز ارسال نکردن,نزدیک 200 هم هزینه ارسالش شد

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk
دوستان ببخشید اگه tv 32 اینچ هم بگیرید بازم 200 هزینه ارسال میگیرند چرا هزینه ارسالش اینقد بالاست؟
با باربری نمیشه فرستاد؟

tebyamin

Registered User
لایک‌ها
588
دوستان ببخشید اگه tv 32 اینچ هم بگیرید بازم 200 هزینه ارسال میگیرند چرا هزینه ارسالش اینقد بالاست؟
با باربری نمیشه فرستاد؟
سلام
ارسال فقط با باربري مسافربري امكانش هست كه هزينه 32 حداقل بين 80 تا 100 110 هست علتش پاسگاه هاي بين راه و قاچاق بودن كالاست راننده حداقل با مقداري از اين هزينه بتونه جوابگو مامور باشه;)

sabegian

Registered User
لایک‌ها
306
سلام
ارسال فقط با باربري مسافربري امكانش هست كه هزينه 32 حداقل بين 80 تا 100 110 هست علتش پاسگاه هاي بين راه و قاچاق بودن كالاست راننده حداقل با مقداري از اين هزينه بتونه جوابگو مامور باشه;)
اگه با پست فرستاده بشه چقدر هزینه میبره؟ مگه پست بانه با شهرهای دیگه فرق میکنه؟

tebyamin

Registered User
لایک‌ها
588
اگه با پست فرستاده بشه چقدر هزینه میبره؟ مگه پست بانه با شهرهای دیگه فرق میکنه؟
پست بندرعباس نميبره بانه هم همين مشكل هست مرز آبي چه خشكي فرق نداره پيشتاز پليس به هر حال يا فرودگاه چك ميكنه سفارشي (امانات)هم زميني چك ميشه واسه همين نميبرن

siamak84

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من از این فروشگاه چند بار خرید کردم مشکلی برام پیش نیومده! از سایت دیگه ای تو بانه خواستم سرویس قابلمه بگیرم چون نمیشناختم زحمت دادم به این بنده خدا ارزون تر از قیمتی که از اون سایت گرفته بودم برام فرستاد. قبلش هم پولو کامل فرستادم با اتوبوس فرستادن. من که اعتماد کامل دارم

siamak84

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببینید دوستان وقتی شما به یک فروشگاه اعتماد میکنید و جنس ندیده می خرید نباید از اعتماده شما سوء استفاده بشه.کاره بسیار کثیفیه این حرکت...باید پدره این جور فروشگاه هارو با راهه قانونی در آورد...هیچوقت کوتاه نیاید....این حقه شماست....ببخشید که تند صحبت کردم....;)
من از این فروشگاه چند بار خرید کردم مشکلی برام پیش نیومده! از سایت دیگه ای تو بانه خواستم سرویس قابلمه بگیرم چون نمیشناختم زحمت دادم به این بنده خدا ارزون تر از قیمتی که از اون سایت گرفته بودم برام فرستاد. قبلش هم پولو کامل فرستادم با اتوبوس فرستادن. من که اعتماد کامل دارم

9527

Registered User
لایک‌ها
104
آقای محترم ما و خیلی از دوستان که از پشت کوه نیمدیم.خب وقتی میگه جنس اینجوری بوده حتما بوده دیگه...منم خودم چند نفر رو میشناسم همینجور به سرشون اومده.الان بنده از بانه مارکت TV SONY W605B 40INCH قیمت گرفتم میگه با تخفیف 1.800. در صورتی که بنده همین جنس رو با گارانتی بازرگانی ایران خریدم 1.950 . خب چه کاریه از بانه بخرم؟ هزینه پست هم بهم گفتن 350 تومن. خب مگه مغزه خر خوردم اینجوری خرید کنم.بانه دیگه بانه قبل نیست.فقط همین.

بالا