برگزیده های پرشین تولز

کسانی که از فروشگاهای بانه خرید اینترنتی کردن بیان داخل

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خب آقایون محترم وقتی یک جنس از بانه میخرید که با پوله بارریش تقریبا یکی میشه با شهره خودتون چه کاریه از اونجا بگیرید؟ اونم جنسه ندیده با اون گارانتی های مسخره بانه ای.

الان TV SONY 42W670 با گارانتی اصلی که شامل پنل میشه شیراز 2.250 . بانه من قیمت گرفتم 1.900 . که با باربریش 2.100 200 در میاد تا شیراز.اونم با گارانتی که شامل پنل نمیشه.اونم به مدت 1 سال.خب چه کاریه که از بانه بخرم؟ مثله آدم میرم تو شهر خودمون میخرم.من موندم چرا مردم قبل از خرید یه حساب سر انگشتی نمیکنن از بانه..............

منظورتون چیه؟ یعنی بنده گرون خریدم یا ارزون؟ کسی به بنده آمار نداده.من خودم قیمت گرفتم عزیز.....
شما میتونی بری بیرون سوال کنی : W670 42 INCH از 2.200 بنده قیمت دارم تا 2.690 . خودم این تی وی رو خریدم با ضمانت نامه بازرگانی ایران.2.255.... در ضمن من قبل از خرید وسایل برقی تقریبا همه جارو میگردم چه شهره خودم چه داخل اینترنت.اول قیمتهارو میسنجم بعد میخرم.حالا منظوره شمارو من نفهمیدم ؟ 600 تفاوت داره یعنی چی؟ اگه منظورتون بانه هست که بنده این مدل رو کمتر از 1.900 پیدا نکرد.و تازه بانه مفت هم بدن نمیخرم.چون موقع خرید تی وی شما فقط دارید پوله پنل رو میدید.که اگر گارانتی بهش نخوره مفت هم نمی ارزه....بنده فکر میکنم مدل 32 اینچ رو منظورتونه که میگید 600 اختلافشه. مدل 32 اینج قیمت در بانه با گارانتی مسخرش از 1.200 قیمت بود تا 1.400 .میتونی زنگ بزنی قیمت کنی. اما اینجا از 1.600 قیمت بود تا 1.790 با گارانتی اصلی بازرگانی ایران.....

آقای محترم ما و خیلی از دوستان که از پشت کوه نیمدیم.خب وقتی میگه جنس اینجوری بوده حتما بوده دیگه...منم خودم چند نفر رو میشناسم همینجور به سرشون اومده.الان بنده از بانه مارکت TV SONY W605B 40INCH قیمت گرفتم میگه با تخفیف 1.800. در صورتی که بنده همین جنس رو با گارانتی بازرگانی ایران خریدم 1.950 . خب چه کاریه از بانه بخرم؟ هزینه پست هم بهم گفتن 350 تومن. خب مگه مغزه خر خوردم اینجوری خرید کنم.بانه دیگه بانه قبل نیست.فقط همین.

دوست عزیز شما مغازه داری دوست داری برای خودت تبلیغ کنی = همه نظراتت مخالف بوده = ما به شما هم احترام می زاریم.
ما نه حرف زور به کسی می زنیم - نه کسی رو احمق خطاب می کنیم.
من با دلیل و مدرک و سندیت در یک کاتالوگ که خیلی هم زمانش دور نیست و مال دو هفته پیشه و تازه تخفیف هم خورده ( به مناسبت شب یلدا ) خدمتتون عرض کردم.
دقیقا" همین طوره الان 55 سونی 555w800 در این تاریخ(قیمت های با تخفیف شب یلدا در تران دوستان لطف کردن از کاتالوگ تبلغاتی عکس گرفتن و برام ارسال کردن) در تهران=6.000.000 ملیون تومان ما می دیم=4.750.000 تومان --- تلویزیون 70w850 در تهران = با تخفیف شب یلدا = 14.999.000 هزار تومان ما در بانه مارکت می دیم=10.500.000 هزار تومان - سینمای خانگی n9200 در تهران با تخفیف شب یلدا = 3.249.000 تومان در بانه مارکت به قیمت 2.350.000 تومان اینها تفاوت قیمت بیشتر رو نشون می ده در این تاریخ هر کسی برای این قیمت ها که بعضا" از ملیون هم تفاوت و اختلاف قیمت بیشتره : بنده در قبال حرفم پاسخ گو و جوابگر هستم و به درستی این قیمت ها اعتقاد دارم.
1420298494IMG_20150101_103704.jpg
دیگران هم همین الان می تونند تو تهران (یا شهرستان خودشون ) قیمت بگیرند و خواهند دید که قیمت های سایت فروشگاهی بانه مارکت http://banehmarket.com چقدر ارزونتره و خودشون صحت حرفهای بنده را در می یابند.

9527

Registered User
لایک‌ها
104
اینها احترام نیست.خر کردن مشتریه برای جنس انداختن.منم خودم کاسبم اما کارم پوشاکه... و دلیلی هم نداره شوره خودم رو بزنم...کاری میکنید فاکتوره خریدام رو بزارم اینجا تا دیگه بحثی نمونه:general405: اگر قیمتهای شما منصفانه بود قطعا حرف های شما رو تایید میکردم...اما خلافش هست...کلا تی وی های بانه همشون یا جنس استوک هستن یا Reforbished ....خیلی از دوستان اینارو نمیدونن..ولی بنده اطلاع دارم....دوستانی که شیراز تشریف دارن برن پاساژ صوتی تصویری داریوش ببینن این قیمتی که سایت این آقا زده ارزونتره یا اونجا...:general404::general404::general404:
....شما که اینقد راحت همه چیز رو انکار میکنید فاکتور هم انکار میکنید....:general404::general404::general404:

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من الان دارم تو همین انجمن جنس با گارانتی اصلی میفروشم و مثلا شما 42 اینچ 6520 رو زدین 2090 و احتمالا 200 تومن هم هزینه ارسال میگیرید و میشه 2290
حالا من همینو به شما با گارانتی میدم 2300

من نمیگم جنس بانه ای مشکلی داره و فقط میخوام بگم اینقدر دیگه بزرگنمایی نکنید!
متشکرم از اینکه نظرتون رو گفتین همونطور که عرض کردم بنده با سندیت گفتم .
در این تاریخ هزینه حمل 140.000 تومان است نه 200 تومان
حتما" در جریان هستید که lb6520 ساخت ایران با گارانتی گلدیران نداره و مدل گلدیران که پشتشت نوشته made by lg electronics مدل lb65200 است و 6520 ندارد. این یک موضوع
موضوع دوم lb6520 بانه مارکت پشتشت نوشته made in korea پس شما بفرمایید ایا کشور کره از کالا خود نگرانی دارد که پشت ان ننویسد ساخت کره
موضوع دیگر اینکه مدل lb6520 رو شما از ما می گیرید چون معادل ایرانی ندارد و 2300 می دهید در حالی که همین مدل را ما با قیمت 2200.000 تومان با گارانتی در این تاریخ درب منزل برای تهران تحویل می دهیم.
سپاسگذارم

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اینها احترام نیست.خر کردن مشتریه ........................:general404::general404::general404:
مردم عقل شعور دارند قبل از خرید مقایسه می کنند.
ما عرض نکردیم که چشم بسته و کسی هم چشم بسته خرید نمی کنه
با این اوصاف باز هم دیگران می تونند برند تو سایت www.banehmarket.com مقایسه کنند . اگه دیدند به نفعشونه خرید کنند.

9527

Registered User
لایک‌ها
104
پشت تی وی بنده هم زده Made In Kore لازمه الان عکس بندازم همراه با فاکتوره خرید...:general404:
بنده میگم وقتی قیمت مناسب تو شهره خودمون هست نیازی نیست از بانه خرید بشه اونم با قیمت بالاتر و هزینه حمل.الان فکر کنم واضح حرف زدم...به سلامت شما مرغت یک پا داره...

mkh2576

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
banehmarket.com محترم ، بنده یک تلویزیون سونی 42w828 میخوام .میشه لطف کنید بگید تا اهواز چند پام درمیاد؟ (البته باتخفیف ویژه;)) . تا همین جا کلی دعاتون کنم .

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
banehmarket.com محترم ، بنده یک تلویزیون سونی 42w828 میخوام .میشه لطف کنید بگید تا اهواز چند پام درمیاد؟ (البته باتخفیف ویژه;)) . تا همین جا کلی دعاتون کنم .
سلام
دوست عزیز قیمت که روی سایت هست.
هزینه حمل برای اهواز هم 190.000 تومان در این تاریخ 14/9/93 می توانیم برایتان ارسال کنیم.
تاریخ برای این است که در اینده ممکن است هزینه حمل تغیر کند.

ali1020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با درود دوست عزیز بانه مارکت قصد خرید از سایتون دارم چند تا سوال داشتم اسم کامل این مدلSAMSUNG LED 3D FULL HD 46H7000
چون دو مدل با پیش وند UA و UE تو اینترنت موجوده و تو سایتتون کامل مدل ننوشته.
مورد دوم زیر نویس فارسی ساپورت میکنه ؟
و مورد سوم تو سایت سامسونگ زده 800 هرتز سایت شما اشتباه تایپی زده 600 یا مدل شما 600 هست؟
ودر اخر هزینه و زمان ارسال به تهران .

Last edited:

ali1020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
10 روز هنوز جواب پرسش منو ندادید اینطوری قرار به ارسال باشه تا عید هم بدست من نمیرسه :general705: پشیمان شدم.

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
10 روز هنوز جواب پرسش منو ندادید اینطوری قرار به ارسال باشه تا عید هم بدست من نمیرسه :general705: پشیمان شدم.
سلام
بابت تاخیر در پاسخ گویی عذر خواهی می کنم اما می توانستید در سایت هم این سوال را بپرسید.
پیشوند ua است
زیر نویس فارسی هم قابل ساپورت است.
800 هرتز است.
12 تا 24 ساعت به دست شما خواهد رسید. برای اطلاع از هزینه حمل حتما باید تماس بگیرید. چون ممکن است سال دیگر این تاپیک خانده شود و هزینه ها تغیر کرده باشند./
متشکرم

amrrzykhh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
سلام، من قصد خرید یکی از این دو مدل تلویزیون LG فورکی اولترا اچ دی رو از سایتتون دارم:

LG LED SMART 4K 42UB820
LG LED 3D SMART 4K 49UB830

برای اتاق میخوام و حداکثر فاصله ای که میشه تو این اتاق از تلویزیون داشت حدود 3 متر هست... برای کارهای مختلف میخوام استفاده کنم، عمدتا وصل کردن کنسول PS4 ، تماشای مسابقات ورزشی با کیفیت FULLHD ، وصل کردن به کامپیوتر و پخش ویدیو 4K و شاید استفاده بعنوان مانیتور و 4K Gaming و...

چندتا سوال داشتم:

1- اولا میدونم برای گرفتن کیفیت بهتر در 4K نیاز به کابل HDMI ورژن 2 هست، آیا این ورژن کایل HDMI داخل جعبه و همراه این تلویزیونها وجود داره یا باید جدا تهیه کرد؟ و همچنین مثلا کابل HDMI کنسول PS4 یا کارت گرافیک که ورژنشون پایینتر از 2 هست رو میشه به این تلویزیون وصل کرد و راحت استفاده کرد؟ مشکلی از نظر افت کیفیت پیش نمیاد ؟

2- حتی تو سایت اصلی خود LG هم Response Time این تلویزیونها رو ذکر نکرده ولی یه معیاری بعنوان UCI معرفی کرده ( Ultra Clarity Index ) که نشون میده این تلویزیونها برای گیمینگ و کلا صحنه های اکشن و سریع خیلی مناسب هستند و زمان پاسخگویی خوبی دارند. شما خودتون این تلویزیونها رو برای گیمینگ با کنسول و PC پیشنهاد میکنین یا تجریه ی گیمینگ باهاشون داشتید؟

خودم شخصا اول میخواستم تلویزیون FULLHD بخرم ولی بعلت قیمت مناسب این دو مدل ( مخصوصا 42 اینچ ) و همچنین آینده نگری ترغیب شدم 4K بخرم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام، من قصد خرید یکی از این دو مدل تلویزیون LG فورکی اولترا اچ دی رو از سایتتون دارم:

LG LED SMART 4K 42UB820
LG LED 3D SMART 4K 49UB830

برای اتاق میخوام و حداکثر فاصله ای که میشه تو این اتاق از تلویزیون داشت حدود 3 متر هست... برای کارهای مختلف میخوام استفاده کنم، عمدتا وصل کردن کنسول PS4 ، تماشای مسابقات ورزشی با کیفیت FULLHD ، وصل کردن به کامپیوتر و پخش ویدیو 4K و شاید استفاده بعنوان مانیتور و 4K Gaming و...

چندتا سوال داشتم:

1- اولا میدونم برای گرفتن کیفیت بهتر در 4K نیاز به کابل HDMI ورژن 2 هست، آیا این ورژن کایل HDMI داخل جعبه و همراه این تلویزیونها وجود داره یا باید جدا تهیه کرد؟ و همچنین مثلا کابل HDMI کنسول PS4 یا کارت گرافیک که ورژنشون پایینتر از 2 هست رو میشه به این تلویزیون وصل کرد و راحت استفاده کرد؟ مشکلی از نظر افت کیفیت پیش نمیاد ؟

2- حتی تو سایت اصلی خود LG هم Response Time این تلویزیونها رو ذکر نکرده ولی یه معیاری بعنوان UCI معرفی کرده ( Ultra Clarity Index ) که نشون میده این تلویزیونها برای گیمینگ و کلا صحنه های اکشن و سریع خیلی مناسب هستند و زمان پاسخگویی خوبی دارند. شما خودتون این تلویزیونها رو برای گیمینگ با کنسول و PC پیشنهاد میکنین یا تجریه ی گیمینگ باهاشون داشتید؟

خودم شخصا اول میخواستم تلویزیون FULLHD بخرم ولی بعلت قیمت مناسب این دو مدل ( مخصوصا 42 اینچ ) و همچنین آینده نگری ترغیب شدم 4K بخرم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام
دوست گرامی کابل اچ دی ام ای اخرین ورژن را می توانید جداگانه همراه تلویزیون سفارش دهید.در فروشگاه ما موجود است
با توجه به اسکن تصویر و گرافیک بالای بازی های کامپیوتری و حرکت های سریع تلویزیون های فور کی پیشنهاد خوبی می تواند باشد 830 و 820 یکی سه بعدی و دیگری معمولی مدل های خوبی و با قیمت مناسبی هستند.
کسانی که برای گیمینگ این تلویزیون ها را استفاده کرده اند از کییت انها رازی بودند.
متشکرم

rmkarami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اگر میخواهید هم پولتان هدر برود هم اعصابتون خودتون و خانواده خراب شود و گرفتار کنید خودتون رو از بانه حتما خرید کنید مطمئن باشید هر کالایی که با برچسب بوش و الجی و سامسونگ بخرید یک کالای فوق العاده بیکیفیت و تقلبی و فیک مال خودتون کردین من ست جهیزیه بوش گرفتم یک یخچال دوقلو یه لباسشویی یک ظرفشویی و یک جاروبرقی متاسفانه همه تقلبی بودن
اگر خواستین با مستندات بهتون ثابت میکنم فروشگاه مربوطه وقتی بهش اعتراض کردم با کمال وقاحت میگه همینه اجناس تو بانه همه اینجوری هستند شما باید بدونی وقتی از بانه خرید میکنی این اجناس رو میخری

پاسخ

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
تجربه تلخ بنده از خرید بانه 1399/03/11

قبل از شرح واقعه , لازم چند مورد در نظر داشته باشید:
1- گول تعداد اعضای کانال تلگرام و تعداد فالور اینستاگرام را نخورید که همگی فیک هستند.
2- در حال حاضر هیچ جنسی از کردستان عراق وارد ایران نمی شود . از قبیل کولر تلویزیون و .... همگی از گناوه و تهران به بانه آورده می شوند.
3- دستگاه اورجینال و اصل به هیچ وجه نداریم . مطمن باشید اونی که می گه جنسم اورجینال است کلاه بردار است.
4- به هیچ وجه خرید آنلاین و غیر حضوری انجام ندهید که کلاهی بس بزرگتر سرتان رفته است. خرید فقط حضوری

شرح واقعه
به دلیل درگیری کاری ؛ بدون تحقیقات مکفی با کانال بازرگانی سهرابی آشنا شدم و اقدام به خرید کولر گازی کردم. خرید بنده اوجنرال 12 هزار بود به قیمت 7 میلیون . موقع خرید آنلاین هیچ فاکتور ارائه نکردن . طبق گفته فروشنده ارسال رایگان بود . 200 هزار تومان واریز نمودیم تا جنس را ارسال کنند. متاسفانه بعد از خرید, بنده به سایت دیوار تهران مراجعه کردم و اگهی های مربوط به فروش کولر گازی را مطالعه کردم و با چند فروشنده صحبت کردم . بعد این بود که متوجه شدم چه کلاهی سر بنده رفته است. دهها فروشنده بودن که همین مارک و همین مدل را به قیمت میانگین 5 میلیون تومان در خود تهران می فروختند! طی همین صحبت و تحقیقاتی که انجام دادم متوجه شدم همه جنس های بانه از تهران یا گناوه ارسال می شود و هیچکدام اصل نیستن.
به هر حال با تاخیر چنده روزه و تماس های مکرر جنس به دستم رسید . با توجه به اینکه قرار بود ارسال رایگان باشد راننده طلب 200 هزار تومان کرد! بنده هم به خاطر اینکه تو محل و مجمتع مسکونی جر و بحث و مشاجره نداشته باشم 200 تومن را پرداخت کردم.

روز بعد نصاب جهت نصب مراجعه نمودن و بعد از باز کردن کارتن اسپیلت متوجه شدیم که لوله های مسی داخل جعبه نیست! 120 هزار تومان هم بدین شکل به ما قالب شد.

گول نصب رایگان را هم نخورید که این هزینه نصب را روی ادواتی که براتون نصب می کنند , دریافت می کنند

یک رویداد تلخ از شهر بانه و یک شهروند کرد - من عمرا از بانه و به اسم بانه خرید بکنم

wsxwsxw

Registered User
لایک‌ها
123
سلام
در مورد خرید tv خدمت دوستان عرض کنم
اگر اطلاعات کافی از تست قسمتهای مختلف برای تحویل یک tv خریداری شده از شهرهای مرزی رو ندارید هیچ وقت اقدام به خرید نکنید چون بعضی تلوزیونهااسیبای فیزیکی روی پنل دستگاه هست که بدون تجربه نمیشه متوجهشون شد این اسیبها بعد از مدتی بصورت هاله ها یا مات شدگی موضعی دیده میشه و باعث پایین اومدن کیفیت یا از بین رفتن پنل میشه
در مورد خرید لوازم خونگی اعم از کولر یا باقی لوازم مثلا مایکروویو
اینها بعلت تولید در کشورهای مختلف بعضی قابلیتها رو که در نمونه اصلی کشور سازنده وجود داره رو ندارن مثلا بعضی نمونه های مایکروویو در سایت فروشنده و در منو توضیهات نوشته شده که مایکروویو مورد نظر دارای منوی مثلااروپایی هست یادارای کانوکشن یا جوجه گردانه ولی وقتی تحویل گرفتین متوجه میشید که کارایی که سایت اصلی یا سایت فروشنده ادعا کردن در این دستگاهها موجود نیست علتش هم میتونه این باشه که کشورهایی که این محصولات رو تولید میکنن برای فروش بیشتر و یا پایین اوردن قیمت این قابلیتارو حذف کردن
به نظر بنده اگر خواستید خرید کنید حتما تمامی قسمتهای یک محصول خریداری شده رو چک کنید و تحویل بگیرید تا بعدا به مشکل نخورید

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
جنس های صوتی و تصویری بانه اغلب مرجوعی کشورهای دیگه هست.
گول نخورید بیشترشون کلاه بردارن.

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام و ارادت دوست عزیز این همه مشتری داریم از ما خرید می کنند و از اصالت کالا هم رازی هستند
baneeh.com هم سایت بانه است و ضمانت اصالت کالا میده
پس فرمایش شما منطقی نیست

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام
من تا یکی دوماه دیگه قراره تلویزیون و لباسشویی و یخچال رو بخرم من ساکن مشهد هستم
مد نظرم اینه که بیام تهران خرید.
سوال داشتم تهران جایی هست همین جنس های بانه رو بفروشن؟ حالا پول باربری و غیره رو هم روش بکشن.
تنها علت خرید من از بانه با بررسی هایی که انجام دادم اینه که صرف خرید از بانه اینه که جنس اصلی و مدل هایی که تو ایران نیست رو میشه خرید.
مشهد که اصلا نمونه هایی که تو بانه هست و نمیشه پیدا کرد مخصوصا تی وی
بچه هایی که تجربه خرید دارن بنظرتون از کجا خرید کنم؟
واسه خرید این سه قلم خوبه برم بانه. یا از تهران بگیرم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
به نظرم آنلان خریدتون رو انجام بدید
خرید لوازم خانگی

بالا