برگزیده های پرشین تولز

کسانی که دبی زندگی می کنن!!!

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
داش میلاد اصل کار در زمینه فروش محصولات حرفه ای گیم از برندهای معتبر جهان است... نظیر موس و موس پد و هدست و کی برد و غیره ...

میخواهیم در دوبی و سایر شهرهای عربی فعالیت کنیم، بنابراین اگه کسی پایه باشه، علاقه داشته باشه و بتونه همکاری کنه ما دستشو به گرمی می فشاریم ( یا یه همچین چیزی! )

اطلاعات بیشتر میخواهی تلفن تماس بده تا بهت زنگ بزنم...

itnlive

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از دوستان ساکن دبی سوالی دارم من به دبی به تهران در رفت امد هستم تا به حال هم گواهینامه نگرفتم چون تو ایران بهش احتیاج نداشتم حالا سوال اینه که اینجا برم گواهینامه بگیرم بعد به بین المللی تبدیلش کنم یا اونجا اقدام کنم کدوم راحت تره و سریع تر انجام میشه

taher007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از milad_21 :
والله شما اگر داری دانشگاه علم و صنعت تهران درس می خونی اصلاً فکر اینجا رو از سرت بیرون کن!! اصلاً حرفشم یعنی نزن!! دانشگاه هاش در برابر دانشگاه های دولتی ایران مفت نمی ارزه از لحاظ سطح علمی!! فقط یک دانشگاه خیلی خوب داره که بازم در برابر علم و صنعت هیچه! مردم میان اینجا ثبت نام می کنن، بعد کلی پول میدن و انتقالی می گیرن میرن ایران، شما ول نکن اونجا رو بیا اینجا!!
کلاً اینجوری بهت بگم، دبی از دور خوبه! برای 1 هفته تفریح بهترین جای دنیاست!! ولی برای موندن و اینا، فایده نداره!! ماشالله گرونی هم که داره بیداد می کنه!!

ایول به مرامت... خوشم اومد از صداقتی که نشون دادی :specool:

s_m_alhakim

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان
من از دبي ميخواستم يك موبايل بخرم ولي نميدونم از كجا , جند روز ديكه ميخوام بيام دبي اكه ميشه راهنماييم كنيد.
موبايلي كه ميخوام بخرم يا بهتره بكم POCKET PC اسمش هست O2 XDA ATOM حتما اسمش رو شنيديد.
از كجاهاي دبي ميتونم بخرم ؟
ايا كسي هست كه از دبي بخره بفرسته ايران و بابت اون هزينه بگيره؟
ممنون ميشم راهنماييم كنيد .

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از itnlive :
من از دوستان ساکن دبی سوالی دارم من به دبی به تهران در رفت امد هستم تا به حال هم گواهینامه نگرفتم چون تو ایران بهش احتیاج نداشتم حالا سوال اینه که اینجا برم گواهینامه بگیرم بعد به بین المللی تبدیلش کنم یا اونجا اقدام کنم کدوم راحت تره و سریع تر انجام میشه
دوست عزیز، شما آیا اقامت دبی دارید یا خیر؟
اگر نه که نمی تونین اینجا گواهینامه بگیرین! باید ایران گواهینامه بگیرین و بعد بین المللی و اینجا استفاده کنی!
ولی اگر اقامت دارید که می تونین اینجا گواهینامه بگیرین! فقط این نکته رو بگم که به نظر من ایران بگیرین خیلی بهتره! چون اینجا هم هزینه هاش خیلی زیاده، هم خیلی طول می کشه و کلاس زیاد باید برید!
شما اگر گواهینامه ایران رو داشته باشید، می تونین اونو ترجمه کنید و بعد اینجا فقط یه امتحان بدین! ولی اگر گواهینامه ایران نداشته باشید، همه اون کلاس ها اجباریه و هزینه اش ......
108.gif

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از s_m_alhakim :
سلام دوستان
من از دبي ميخواستم يك موبايل بخرم ولي نميدونم از كجا , جند روز ديكه ميخوام بيام دبي اكه ميشه راهنماييم كنيد.
موبايلي كه ميخوام بخرم يا بهتره بكم POCKET PC اسمش هست O2 XDA ATOM حتما اسمش رو شنيديد.
از كجاهاي دبي ميتونم بخرم ؟
ايا كسي هست كه از دبي بخره بفرسته ايران و بابت اون هزينه بگيره؟
ممنون ميشم راهنماييم كنيد .
شما دبی هستید؟
من متاسفانه اینجا اسم این موبایل رو نشنیدم!
ولی شما می تونین برین توی همه shopping mall ها، مثل city center و غیره! برای وسایل کامپیوتری هم می تونین برین Computer Plaza !

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از milad_21 :
فعلاً شده اطلاع رسانی برای بقیه که می خوان بیان دبی و اینا!
292.gif

عجب !
286.gif

میشه تا همین الان یه امارکلی بدی ببینیم چند نفر اینجا هستند و کلا چی به چیه ؟ :blink:
خودم می خوام ببینمت تعریفت رو از سونی زیاد شنیدم
181.gif

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
خوب یه نگاه از صفحه 1 تا 5 بنداز معلوم میشه دیگه!
302.gif
من الان عجله دارم نمی تونم بشمارم!
سونی؟ تعریف من؟ عجیبه!
272.gif

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
منم دوست دارم بیام اونجا زندگی کنم. از دوستان چند تا سوال دارم
1- کار من برنامه نویسیه کامپیوتره. آیا برای حرفه کاری من در دبی موقعیت شغلی مناسب وجود داره ؟؟؟
2- در صورتیکه کار هست آیا درآمد مناسب داره و میشه با اون درآمد زندگی رو اداره کرد ( به نحو خوب و مطلووب )
3- اقامت گرفتن سخته یا آسون ؟؟
4- امارات کشور خوبی هست واسه زندگی کردن یا نه ؟؟

بقیه رو هم بعدا می پرسم.

MacMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mehrdad201 :
منم دوست دارم بیام اونجا زندگی کنم. از دوستان چند تا سوال دارم
1- کار من برنامه نویسیه کامپیوتره. آیا برای حرفه کاری من در دبی موقعیت شغلی مناسب وجود داره ؟؟؟
2- در صورتیکه کار هست آیا درآمد مناسب داره و میشه با اون درآمد زندگی رو اداره کرد ( به نحو خوب و مطلووب )
3- اقامت گرفتن سخته یا آسون ؟؟
4- امارات کشور خوبی هست واسه زندگی کردن یا نه ؟؟

بقیه رو هم بعدا می پرسم.

من مختصرا جوابتونو میدم تا بقیه بچه ها بیان بگن.

1 - این جونور های هندی که موقعیت مناسب شغلی رو از همه گرفتن . همشون هم خدای این کاران . ولی اگه سابقه خوب داشته باشی و پیگیر باشی شاید.

2 - بالای 4000 درهم و اصلا فکرشم نکن که بهت جایی حقوق بدن ، حالا یه خونه خیلییییییی معمولی هم اجاره کنی کمه کم ماهی 2500 درهم باید بدی . دیگه خودت حساب کن زنگی ملوب میشه کرد یا نه !

3 - قبلا راخت تر بود ، ولی الان شنیدم واسه ایرونی ها دارن سخت میگیرن .

4 - من شخصا اینجا رو دوست دارم ، اگه سرمایه خوب هم داشته باشی که دیگه عالیه . ولی هرکس یه سلیقه ای داره .

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
منظورت از سرمایه خوب چقدره ؟؟؟؟

بعد میشه شریکی هم کار کرد ؟؟؟ در ضمن اگه مثلا عموی زنم اونجا خونه داشته باشه و اونجا زندگی کنه ، تو حال و روز من تاثیری داره ؟؟

MacMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mehrdad201 :
منظورت از سرمایه خوب چقدره ؟؟؟؟

بعد میشه شریکی هم کار کرد ؟؟؟ در ضمن اگه مثلا عموی زنم اونجا خونه داشته باشه و اونجا زندگی کنه ، تو حال و روز من تاثیری داره ؟؟

سرمایه خوب در حدی یا بتونی خودت یه بیزینس اینجا بزنی ، یا ملک بخری!
شریکی هم میشه ..ولی خیلیییییییییییی ریسک داره ( ایرونی ها رو که خودت بهتر از من میشناسی !!!:blink: )
ولی اگه چند نفر که به هم اعتماد دارین! شریک بشین میتونین یه شرکت اینجا ثبت کنین . در واقع یه لایسنس در بیارین که از روش بتونین اقامت بگیرین . بعد یا توو همون شرکت کار کنین ؛ یا جای دیگه .
فکر کنم ارزون ترین لایسنس هم الکترونیک باشه که حدود 50000 درهم میشه .
دنبال اینم نباش که جایی که کار میکنین براتون اقامت در بیارن چون عمرااااااااا به ایرونی ها اقامت نمیدن ، مگر از طریق ثبت شرکت . حالا یا سوری یا واقعی .

MacMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستی داشتن یه آشنا یا فامیل هم قطعا بی تاثیر نیست :)

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
میشه بگی 50000 درهم چند تومن میشه ؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
مرسی از مک من برای جواب های مفیدش! (راستی شما اسمت چیه؟
26.gif
)

درضمن شرکتی که استخدام میشی هم برات می تونه ویزا بگیره، حتی برای ایرانی! ولی بستگی به شرکتش داره اولاً! یعنی از این در پیتی ها نباشه! یه شرکت درست و حسابی باشه! الان پدر خود من و قبلاً خواهرم استخدام شده بودن که ویزا براشون گرفته بودن!
دوماً اگه در منطقه آزاد مثل جبل علی باشه یا مثلاً اینترنت سیتی، راحت ویزا می گیرن برای ایرانی ها!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
واسه کسی که کامپیوتر کار می کنه کار مناسب میشه پیدا کرد و

در ضمن

چند دلار در ماه باید در بیاری که بتونی زندگی خوب و راحتی داشته باشی ؟؟

SohraB.B

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
منم دوبی هستم.
خیلی خوشال شدم این تاپیكو دیدم!و من سهراب 14 ساله در مطینه زندگی می كنم و مدرسه توحید میرم! و فكر كنم از همه كوچكترم !
به نطر من 13 هم اگه همه بتونیم بریم پارك جمیرا همدیگه رو ببینیم!خوبه!
نطرتون جیه؟؟

بالا