برگزیده های پرشین تولز

کسانی که در مورد مودم DSl ,adslاطلاعات دارند لطف کنن جواب بدید.

mohgold

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
لطف کنیددر مورد قیمت و مشخصات فنی و علمی مودمهای ADSl, dsl توضیح بدید چند مکان مناسب برای خرید مودم ای دی اس ال بفرمائید .ممنون از لطفتون

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
به نقل از mohgold :
سلام
لطف کنیددر مورد قیمت و مشخصات فنی و علمی مودمهای ADSl, dsl توضیح بدید چند مکان مناسب برای خرید مودم ای دی اس ال بفرمائید .ممنون از لطفتون
دوست عزیز به نظر من بهترین راه در مورد قیمتها و مشخصات مراجعه به سایتهای شرکتهای ارائه کننده هستش مثل tstonline.com
http://parsonline.com/polfarsi/index.htm
sepanta.com

mohgold

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از mozaso0 :
دوست عزیز به نظر من بهترین راه در مورد قیمتها و مشخصات مراجعه به سایتهای شرکتهای ارائه کننده هستش مثل tstonline.com
http://parsonline.com/polfarsi/index.htm
sepanta.com
سلام
ممنونم از اینکه لطف کردید جواب دادید
منظورم خرید مودم و اطلاعات در مورد مارک . کیفیت . مشخصات فنی مودم و محل فروش درتهران
لطفا در مورد مودم کاملا راهنمایی نمایید.

mohgold

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از mohgold :
سلام
ممنونم از اینکه لطف کردید جواب دادید
منظورم خرید مودم و اطلاعات در مورد مارک . کیفیت . مشخصات فنی مودم و محل فروش درتهران
لطفا در مورد مودم کاملا راهنمایی نمایید.
یعنی کسی نیست اطلاعاتی دراین مورد داشته باشه جواب بده

ARH

Registered User
لایک‌ها
4
بودنش كه هست :) اما ... ؟؟

mohgold

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ARH :
بودنش كه هست :) اما ... ؟؟
یعنی کسی نیست اطلاعاتی دراین مورد داشته باشه جواب بده
اگه کسی هست لطف کنه جواب بده
ممنون از لطفتون

gizmo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز هر شرکتی که قرار داد ببندی خودش مودمو برات میاره و ازت ودیه میگیره. اگه خواستی همونو میخری و اگه نخواستی مودمو بعد از اتمام مدت قراردادت میدی و پولتو پس میگیری.
اما نوعش. انواع مختلفی تو بازار وجود داره. مثلا سپنتا زیمنس میده که هم USB داره و هم Ethernet . در کل همشون در یک سطح از نظر کیفیت هستند فقط بعضیهاشون فقط یک نوع در گاه ارتباطی دارند و بعضیهاشون دو نوعشو دارند. قیمت مودم زیمنسی که سپنتا میده 50 تومنه. من البته قیمت ندارم ولی میگن تو بازار هم تقربا همینه. البته اینو بگم که پارس ان لاین داره همین مودمو (USB & Ethernet) میده 75 تومن!

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
به نظر من مارک paradyne اکسترنال بخر. محشره. البته اصل آمریکا رو بخر.

Haamed

Registered User
لایک‌ها
8
من مقداری اطلاعات جانبی دارم

DSL یا DIGITAL SUBSCRIBER LINE

یک فناوری برای انتقال اطلاعات با پهنای باند بالا برای منازل و شرکتهای کوچک روی خط تلفن معمولی

است. DSL انواع مختلفی از جمله ADSL - HDSL - و RADSL دارد. اگر فاصله ما از مرکز مخابراتی که از آن

سرویس میگیریم کم باشد سرعت ممکن است به1/6 گیگا بایت در ثانیه هم برسد که در این موقع میتوان

صدا و تصویر و حتی تصاویر 3بعدی هم ارسال کرد . علاوه بر سرعت بالا مزیت دیگر DSL این است که

هنگام استفاده از آن خط تلفن اشغال نمی شود چرا که این فناوری قابلیت ارسال صدا و دیتا را بطور

همزمان روی یک خط تلفن دارد.

یکی از مشتقات ADSL< DSL نام دارد . ( ASYMMETRIC ) این فناوری الان توسط بعضی شرکتها و در

بعضی مناطق سرویس دهی میشود. که یک قران نمی ارزد. نا متقارن بودن این سرویس به این

معناست که پهنای باند دریافت و ارسال اطلاعات آن با هم فرق دارد . معمولا داده های ارسالی کمتر از

داده های دریافتی است بنابراین پهنای باند بیشتری برای در یافت و پهنای باند کمتری برای ارسال در نظر

گرفته شده است تا کارایی افزایش یابد.

korosh bozorg

Registered User
لایک‌ها
7
خب همان گونه که دوستمون گفتن مودم رو به صورت امانی همون شرکت تحویل میده
به من که fiberHome دادن

بالا