برگزیده های پرشین تولز

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
سلام
فایده جم توی cointiply چیه دقیقا من نفهمیدم :|
قبلا شما بخش بازی ماینیینگ سایت باید هر یک ساعت چک میکردید تا میزان قدرت ماینینگ ساختمانهایی که خریداری کرده بودید پایین نیاد چون هر ساعت 2% از قدرت ماینینگ شما درصورت چک نکردن پایین میامد و اینطوری خیلی ها در طول شبانه روز 20% از دست میدادند . الان یه واحد جم رو به سایت اضافه کردند که کار سوخت رسانی ساختمانهای شما رو میکنه و اگر جم کافی جمع آوری کرده باشید دیگه درصد قدرت ماینینگ شما در 24 ساعت پایین نمیاد هزینه اون 2% کاهش ساعتی رو با جم پرداخت میکنید تا همیشه حداکثر قدرت باشید یا اگر به حداکثر قدرت ماینینگ نرسیدید میتونید با جم های جمع شده قدرت ماینینگتون رو به 200% برسونید . بابت هر 1% افزایش قدرت ماینینگ 101 جم از شما میگیره . اصل کارش اینه .

شما اگر تو بخش بازی ماینینگ فعال باشید به دردتون میخوره در غیر اینصورت استفاده ای نداره براتون و فقط میتونید با جمع آوریش اونو برای فروش بذارید و بجاش کوین بگیرید

Last edited:

Web Man

Registered User
لایک‌ها
107
دستگاه های ماینینگ بخش ماینینگ گیم سایت cointiply چقدر در روز ( یا در ساعت ) ماین میکنن؟؟ از کجا میشه فهمید؟

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
دستگاه های ماینینگ بخش ماینینگ گیم سایت cointiply چقدر در روز ( یا در ساعت ) ماین میکنن؟؟ از کجا میشه فهمید؟
بستگی به میزان power شما داره . هر 34 پاوری که شما خریداری کنی 1 کوین میده( با ارتقاء دستگاه ها ). یعنی ساعتی 1 کوین و روزانه 24 کوین . این سایت چون امکان واریز جهت ارتقاء نداره درنتیجه کمی زمان بره تا شما ماینینگ رو به ساعتی 10-20 کوین برسونید و اتفاقا نکته مثبت سایت هم همینه که کسی نمیتونه واریز کنه و یک روزه راه 100 روز رو بره .
با انجام آفر میتونید هزینه ارتقاء و خرید دستگاه ها رو تهیه کنید

شما تازه عضو شدید ؟ یعنی از طریق لینک معرف من یا قبلا عضو بودید ؟

Last edited:

Web Man

Registered User
لایک‌ها
107
بستگی به میزان power شما داره . هر 34 پاوری که شما خریداری کنی 1 کوین میده( با ارتقاء دستگاه ها ). یعنی ساعتی 1 کوین و روزانه 24 کوین . این سایت چون امکان واریز جهت ارتقاء نداره درنتیجه کمی زمان بره تا شما ماینینگ رو به ساعتی 10-20 کوین برسونید و اتفاقا نکته مثبت سایت هم همینه که کسی نمیتونه واریز کنه و یک روزه راه 100 روز رو بره .
با انجام آفر میتونید هزینه ارتقاء و خرید دستگاه ها رو تهیه کنید

شما تازه عضو شدید ؟ یعنی از طریق لینک معرف من یا قبلا عضو بودید ؟
بله تازه عضو شدم
با لینک شما
یوزر من richturk

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
سایت FREECoinZ برداشت 20 ساتوشی هر 1 دقیقه

این سایت تازه راه افتاده و فعاله .. تا خالی نشده استفاده کنید :D

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
سلام دوستان یک سایتی رو به شما معرفی میکنم
کی میخوایم یاد بگیریم به دیگران احترام بزاریم معلوم نیس:general210: وسط تاپیک دیگران اومدی تبلیغات میکنی عزیز خب تاپیک خودتو بزن :D

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
COINTIPLY
Up to 100.000 Coins Per Claim

بزرگترین و معتبرترین سایت faucet با امکانات فراوان جهت کسب درآمد بیشتر کاربرها . برداشت ساعتی faucet ، مشاهده آگهی ، ویدئو، انجام آفر ، انجام بازی و ماین بیت کوین و ... که بابت هر یک به شما مبلغی پرداخت میشه وبا توجه به میزان فعالیت شما مبالغ بیشتری نیز دریافت میکنید . صاحبان این سایت گروه mexicantarget همان صاحبان faucethub هستند. این سایت بخش های متنوع زیادی داره که میتونید به راحتی روزانه حتی 10 تا 20 هزار ساتوشی کسب درآمد داشته باشید . پرداخت این سایت بصورت مستقیم به کیف پول شما یا به سایت faucethub هستش و بصورت بیت کوین یا داج کوین به شما پرداخت میشه .

عضویت در سایت

این سایت بالاترین پرداختی رو بین سایت های فعال در این زمینه داره و به زودی امکانات جدید بیشتری برای درآمدزایی کاربران به سایت اضافه میکنه . با کمی وقت و فعالیت مستمر در این سایت شما میتونید روزانه تا 30.000 ساتوشی هم درآمد داشته باشید . دوستانی که با لینک من در سایت عضو شدن به من خبر بدن تا اگر راهنمایی خواستن درخدمتشون باشم .

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
ارتقاء دستگاه ها در بخش ماینینگ سایت COINTIPLY به استخراج 40 کوین در ساعت برابر با 100 ساتوشی و 2400 ساتوشی در 24 ساعت بدون هیچ سرمایه گذاری و استفاده سخت افزاری سیستم .

Cointiply Bitcoin Faucet - Earn Free Bitcoin - Beta.png

عضویت در سایت

این سایت بالاترین پرداختی رو بین سایت های فعال در این زمینه داره و به زودی امکانات جدید بیشتری برای درآمدزایی کاربران به سایت اضافه میکنه

دوستانی که با لینک من در سایت عضو شدن به من خبر بدن تا اگر راهنمایی خواستن درخدمتشون باشم

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
لیست بروز رسانی شد

15 - سایت FREECoinZ برداشت 20 ساتوشی هر 1 دقیقه
به لیست اضافه شد . فعلا که بدون مشکل داره پرداخت میکنه

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
لطفا اموزش قسمت Mining Game رو بفرمایید

من یه بیلدینگ خریدم و آپگریدش کردم به لول 34
اینم تصویرش:
pkov_1.jpg

این الان روزی چند coin میتونه در بیاره؟کار خاصی لازمه بکنم؟

Last edited:

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
لطفا اموزش قسمت Mining Game رو بفرمایید

من یه بیلدینگ خریدم و آپگریدش کردم به لول 34
اینم تصویرش:
pkov_1.jpg

این الان روزی چند coin میتونه در بیاره؟کار خاصی لازمه بکنم؟

بستگی به بیلدینگی که خریدین هم داره دوست عزیز ... هر 34 پاور برای شما ساعتی 1 کوین تولید میکنه . شما باید در بخش mine stats میزان پاور کلی رو ببینید چقدر هستش و Your mines efficiency شما باید حداقل به 100% رسیده باشه تا تولید کوین شما شروع بشه . به عکس بالا که من گذاشتم دقت کنید می بینید
1 - ضریب تولیدتون رو حتما به 200% برسونید . اینطوری بابت تولید هر کوین نصف پرداخت میکنید . یعنی هزینه 17 پاور رو میدید بجای 34 پاور .
2 - برای اینکه به 200% برسید باید Gem جمع آوری کنید . هرزمانی که بخش faucet رول میزنید بخش ماین هم حتما چک بزنید تا gem مجانی بگیرید یا در بخش تنظیمات جم حالت درآمد از سایت رو به Gem mode تغییر بدید اینطوری تمام درآمد از سایت (مثل faucet و آفر و ... ) به جم محاسبه میشه . بعدش ضریب تولید رو باهاش بالا ببرید .هر 101 جم 1% ضریب تولید رو بالا میبره .

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
ممنون از توضیحاتتون
الان وضعیتم این شکلی شده:

cl0v_miner_game.jpg

زده 8 تا سکه ماین شده ولی تو Activiety نشون نمیده این 8 تا رو

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
ممنون از توضیحاتتون
الان وضعیتم این شکلی شده:

cl0v_miner_game.jpg

زده 8 تا سکه ماین شده ولی تو Activiety نشون نمیده این 8 تا رو

شما ساعتی 2 کوین ماین میکنید . در activity هم هر ساعت 2 کوین رو بهتون نشون میده .

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
همونطور که تو عکس زیر میبینید ساختماان من تا بحال 64 کوین ماین کرده:
iqzg_1.jpg

وبی وقتی تو قسمت Activity میرم هیچ اقری از این کوین ها نیت:

2qyq_2.jpg

ku67_3.jpg

قضیه چیه؟

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
همونطور که تو عکس زیر میبینید ساختماان من تا بحال 64 کوین ماین کرده:
iqzg_1.jpg

وبی وقتی تو قسمت Activity میرم هیچ اقری از این کوین ها نیت:

قضیه چیه؟

بخش activity ماین با بخش فعالیت در سایت جدا هستش . برای اینکه فقط فعالیت هایی که در بخش ماینینگ میکنید رو ببینید مثل : ماین کوین , هزینه جم و خرید و فروش جم و ... باید تو بخش ماین گزینه سوم your activity بزنید . اونجا مخصوص اتفاقاتیه که تو بخش ماین می افته .

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
ممنون از شما یعنی در نهایتا کوین های ماین شده به بالانس اضافه میشه؟

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
ممنون از شما یعنی در نهایتا کوین های ماین شده به بالانس اضافه میشه؟

اگه قرار بود اضافه نشه مگه بیکار بودیم این همه دستگاه ها رو ارتقاء بدیم :D
کوین ها به بالانس اضافه میشه ولی چون سایت بخش ماینینگ رو داره دائم ارتقا میده و امکاناتش رو بیشتر میکنه برا همین حساب کتاباش رو از بقیه سایت جدا کرده که راحت تر کاربرها بتونن چک کنن

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
لیست بروز رسانی شد
------------------------------------------------------------
16 - سایت CrazyBTC :
با اسکریپت جدید شروع به کار کرده . بخش های کسب درآمد مختلف وجود داره
1 - برداشت بصورت faucet هر 15 دقیقه 10 ساتوشی
2 - برداشت بخش بازی بصورت رول بین 10 تا 1000 ساتوشی هر 60 دقیقه
3 - برداشت بخش بازی snake تا 90 ساتوشی در روز
4 - امکان چند برابر کردن موجودی با بخش بازی Hi-lo
حداقل برداشت ازسایت 10000 ساتوشی

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
سند برداشت از سایت
COINTIPLY
------------------------------------
coint.png

COINTIPLY
Up to 100.000 Coins Per Claim

بزرگترین و معتبرترین سایت faucet با امکانات فراوان جهت کسب درآمد بیشتر کاربرها . برداشت ساعتی faucet ، مشاهده آگهی ، ویدئو، انجام آفر ، انجام بازی و ماین بیت کوین و ... که بابت هر یک به شما مبلغی پرداخت میشه وبا توجه به میزان فعالیت شما مبالغ بیشتری نیز دریافت میکنید . صاحبان این سایت گروه mexicantarget همان صاحبان faucethub هستند. این سایت بخش های متنوع زیادی داره که میتونید به راحتی روزانه حتی 10 تا 20 هزار ساتوشی کسب درآمد داشته باشید . پرداخت این سایت بصورت مستقیم به کیف پول شما یا به سایت faucethub هستش و بصورت بیت کوین یا داج کوین به شما پرداخت میشه .

عضویت در سایت

این سایت بالاترین پرداختی رو بین سایت های فعال در این زمینه داره و به زودی امکانات جدید بیشتری برای درآمدزایی کاربران به سایت اضافه میکنه

دوستانی که با لینک من در سایت عضو شدن به من خبر بدن تا اگر راهنمایی خواستن درخدمتشون باشم

بالا