برگزیده های پرشین تولز

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
سایت : CryptSoft
برداشت 30 ساتوشی هر 30 یا 60 دقیقه (بستگی به شرایط سایت) بصورت نامحدود

این سایت هیچ کوتاه کننده لینک و تبلیغات اضافه نداره

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
16 - سایت CrazyBTC :
با اسکریپت جدید شروع به کار کرده . بخش های کسب درآمد مختلف وجود داره و میزان برداشت از بخش های مختلف سایت رو بالا برده و حداقل واریز رو از 10000 ساتوشی به 5000 ساتوشی کاهش داده تا کاربرها فعال تر باشن
1 - برداشت بصورت faucet هر 15 دقیقه 15 ساتوشی
2 - برداشت بخش بازی بصورت رول بین 15 تا 1000 ساتوشی هر 60 دقیقه
3 - برداشت بخش بازی snake تا 135 ساتوشی در روز
4 - امکان چند برابر کردن موجودی با بخش بازی Hi-lo
حداقل برداشت ازسایت 5000 ساتوشی

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
برداشت از سایت سورفینگ Adbtc

------------------------------------------------------------
faucethub.io.png

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
سایت دوم crazynetwork راه اندازی شد

-----------------------------------------------

16- مجموعه سایت های CrazyNetwork :
Crazybitcoin

با اسکریپت جدید شروع به کار کرده . بخش های کسب درآمد مختلف وجود داره
1 - برداشت بصورت faucet هر 15 دقیقه تا 150 ساتوشی
2 - برداشت بخش بازی بصورت رول تا 1000 ساتوشی هر 60 دقیقه
3 - برداشت بخش بازی snake تا 1350 ساتوشی در روز

CrazyDogecoin
1 - برداشت بصورت faucet هر 15 دقیقه
2 - برداشت بخش بازی بصورت رول تا 50 داج کوین هر 60 دقیقه
3 - برداشت بخش بازی snake
حداقل برداشت ازسایت 20 داج کوین

در این سایت ها احتیاج به یک عضویت ساده دارید

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
استخراج کوین به 60 عدد در ساعت به عبارتی روزانه 2300 ساتوشی بدون هیچ گونه سرمایه گذاری تنها روزانه با کمی فعالیت در سایت

Untitled.png

COINTIPLY
Up to 100.000 Coins Per Claim

بزرگترین و معتبرترین سایت faucet با امکانات فراوان جهت کسب درآمد بیشتر کاربرها . برداشت ساعتی faucet ، مشاهده آگهی ، ویدئو، انجام آفر ، انجام بازی و ماین بیت کوین و ... که بابت هر یک به شما مبلغی پرداخت میشه وبا توجه به میزان فعالیت شما مبالغ بیشتری نیز دریافت میکنید . صاحبان این سایت گروه mexicantarget همان صاحبان faucethub هستند. این سایت بخش های متنوع زیادی داره که میتونید به راحتی روزانه حتی 10 تا 20 هزار ساتوشی کسب درآمد داشته باشید . پرداخت این سایت بصورت مستقیم به کیف پول شما یا به سایت faucethub هستش و بصورت بیت کوین یا داج کوین به شما پرداخت میشه .

عضویت در سایت

این سایت بالاترین پرداختی رو بین سایت های فعال در این زمینه داره و به زودی امکانات جدید بیشتری برای درآمدزایی کاربران به سایت اضافه میکنه . شما اگر روزانه کمی وقت بذارید میتونید درآمد خوبی از این سایت داشته باشید درحال حاظر خود من تنها روزانه با 1 الی 2 ساعت فعالیت در این سایت حدود 8 الی 9 هزار ساتوشی میتونم درآمد داشته باشم

دوستانی که با لینک من در سایت عضو شدن به من خبر بدن تا اگر راهنمایی خواستن درخدمتشون باشم

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
در موذد افر ها و دیئن ویدیو میتونید اموزش تصویری یا فیلم بزارید؟

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
در موذد افر ها و دیئن ویدیو میتونید اموزش تصویری یا فیلم بزارید؟
متاسفانه بالای 90% آفرها با ای پی ایران کار نمی کنند و یا اگر کار کنند بسیار محدود تسک قرار میدن . دیدن ویدئو هم شامل همین داستانه و حتی با پرا-کسی هم نمیشه دورشون زد . درحال حاظر اگر شما دسترسی به یه پرا-کسی یا وی - پی -ان شخصی دارید (یعنی از این مجانی ها که n میلیون بهش وصل میشن نباشه ) ترجیحا کشور آمر-یکا میتونید در بخش آفر سایت minute staff و theorem reach تسک بزنید . فقط دقت کنید که زبانتون باید خوب باشه که بتونید تسک ها رو درست بزنید واگر نه flag میشید و اجازه فعالیت بهتون دیگه نمی دن .
Minute staff : به نوعی ppc هست بابت بازدید از سایت یا انجام بعضی درخواست ها در سایت ها به شما کوین میده . اگر تو این سایت شما تا 30 هزار کوین درست تسک بزنید فعال باشید و warning نگیرید و از عضویتتون هم بیش از 1 ماه گذشته باشه بخش تسک های کاربران وفادار به سایت loyalty user هم برای شما فعال میشه . که بابت انجام هر تسک که 1-2 دقیقه نمیگره 153 کوین نزدیک 250 ساتوشی میده و تقریبا روزی نزدیک به 5-6 هزار کوین فقط میشه از همین minute staff درآورد که میشه حدود 10 هزار ساتوشی .

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
سند برداشت بصورت تست از سایت CrazyBitcon
Untitled.png
جالبیش اینه که حتی این رقم رو بصورت مستقیم به کیف پول اصلی واریز میکنه نه faucethub !

=================================
16- مجموعه سایت های CrazyNetwork :

Crazybitcoin
با اسکریپت جدید شروع به کار کرده . بخش های کسب درآمد مختلف وجود داره
2 - برداشت بخش بازی بصورت رول تا 1000 ساتوشی هر 60 دقیقه

CrazyDogecoin
2 - برداشت بخش بازی بصورت رول تا 50 داج کوین هر 60 دقیقه
حداقل برداشت ازسایت 20 داج کوین

...

ninimaster

Registered User
لایک‌ها
174
بهترین روش برداشت بیت کوین برداشت از چند سیستم هست
یعنی روش مولتی لول که با هر جذب محموعه درصدی از فعالیت رو دریافت کنید

این مرورگر کریپتو رو ازش راضین همه و برداشت میده هرچند که کم هست اما واقعی هست و اگر مجموعه جمع کنی خروجی خوبی بهتون میده

اینجارو ببینید

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
15 - سایت FREECoinZ برداشت 20 ساتوشی هر 1 دقیقه

این سایت ، سایت خوبیه ... بعد از 1 ماه هنوز فعاله و زمان برداشت رو هم تغییر نداده . پیشنهاد میکنم استفاده کنید تا موجودی داره .

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
15 - سایت FREECoinZ برداشت 20 ساتوشی هر 1 دقیقه

این سایت ، سایت خوبیه ... بعد از 1 ماه هنوز فعاله و زمان برداشت رو هم تغییر نداده . پیشنهاد میکنم استفاده کنید تا موجودی داره .

برای من هیچکدوم لینکایی که شما یا سایرین با کوتاه کننده لینک میذارن باز نمیشن. بنظرم اگه بخاین از کوتاه کننده لینک درامد داشته باشین یا میخاین لینک بدون معرف پخش نشه بازم حرفه ایهایی چون خودم! از خود فاست هاب یا سرچ لیست خوبها رو میتونن دربیارن و البته متاسفانه بعضی سایتهایی که مبلغ بالا میدن دیر لود میشن و مراحلشون طولانی تره

Last edited:

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
برای من هیچکدوم لینکایی که شما یا سایرین با کوتاه کننده لینک میذارن باز نمیشن. بنظرم اگه بخاین از کوتاه کننده لینک درامد داشته باشین یا میخاین لینک بدون معرف پخش نشه بازم حرفه ایهایی چون خودم! از خود فاست هاب یا سرچ لیست خوبها رو میتونن دربیارن و البته متاسفانه بعضی سایتهایی که مبلغ بالا میدن دیر لود میشن و مراحلشون طولانی تره

این کوتاه کننده bit.ly پولی نمیده بابت کلیک . هدف از کوتاه کردن لینک ها هم بخاطر گیر دادن بعضی از سایت ها به آدرس مستقیم مثل : ف.بوک و ... و اینکه بشه آمار کلیک های شده رو داشت .
تا الان هم همه لینک ها راحت باز میشه و مشکلی نداره . نمیدونم شما از چه اینترنتی استفاده میکنید ... و اینکه بقول خودت حرفه ای هایی مثل خودت ! دیگه چرا میاین اینارو چک می کنین !؟ همون فاست هاب رو چک کنین بهتره دیگه :D
اون سایت ها هم بخاطر اینکه N تا تبلیغ و پاپ آپ میذارن دیر لود میشن ... میتونی از پلاگین Web Boost تو کروم استفاده کنی . تبلیغا رو محدود میکنه بعنوان بلاکر هم شناسایی نمی کننش . :general601:

Last edited:

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
من چند روزه متاسفانه از اینترنت تری جی همراه اول استفاده میکنم که قطعی زیاد داره و سرعتم بیشتر ساعات کم شده! درضمن منکه چک نکردم همینطوری اتفاقی رو یک دوتاش زدم باز نشد. البته متاسفانه بیشتر کاربرای اینجا یا سایتهای دیگه با لینک عضو نمیشن ولی من اگه خودم الان سایت خوب نداشتم و لینکش رو بدون کوتاه کننده گذاشته بودین میزدم. فعلا چنتا سایت یافتم که بدون وقفه و بدون محدودیت تعداد کلیم در روز، میشه کوین ازش بدست اورد افسوس سرعتم کمه و امیدوارم اونا تغییر نکنن چون قبلنا که من فاست کار میکردم امثال فریبیت و بقیه هر یک ساعت یا 5 دقیقه به بالا بیت کوین یا تک و توک دوج میدادن و تعداد خوب هاش خیلی کم بود. الان انقدر کوین فاستی زیاد شده که وقت کم میارم : ) یک پاپ اپ بلاکر تو کروم نصب کردم ولی چون مرورگر اصلیم فایرفاکس بود به انگلیسی سرچ کردم اولین لینک افزونه منتشر شده توسط یک ایرانی بنام مجتبی بود که نصب نکردم!

Last edited:

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
من چند روزه متاسفانه از اینترنت تری جی همراه اول استفاده میکنم که قطعی زیاد داره و سرعتم بیشتر ساعات کم شده! درضمن منکه چک نکردم همینطوری اتفاقی رو یک دوتاش زدم باز نشد. البته متاسفانه بیشتر کاربرای اینجا یا سایتهای دیگه با لینک عضو نمیشن ولی من اگه خودم الان سایت خوب نداشتم و لینکش رو بدون کوتاه کننده گذاشته بودین میزدم. فعلا چنتا سایت یافتم که بدون وقفه و بینهایت میشه کوین ازش بدست اورد افسوس سرعتم کمه و امیدوارم اونا تغییر نکنن چون قبلنا که من فاست کار میکردم امثال فریبیت و بقیه هر یک ساعت یا 5 دقیقه به بالا بیت کوین یا تک و توک دوج میدادن و تعداد خوب هاش خیلی کم بود. الان انقدر کوین فاستی زیاد شده که وقت کم میارم : ) یک پاپ اپ بلاکر تو کروم نصب کردم ولی چون مرورگر اصلیم فایرفاکس بود به انگلیسی سرچ کردم اولین لینک افزونه منتشر شده توسط یک ایرانی بنام مجتبی بود که نصب نکردم!
دقیقا یکی از دلایلش هم همون عضو نشدن با لینک معرفه ... bit.ly ادرس رو از چند مرحله امنیتی رد میکنه .. اینترنت ماها هم که مشالله یکی درمیون ریپ میزنه و با ssl مشکل داره . دارم لینک ها رو روی یه سایت داخلی کوتاه میکنم که راحت تر بشه .
ولی درکل اگه میخواین رو فاست کار کنین با کروم خیلی راحت تر از فایرفاکسه . اون پلاگین هایی که تو پست اول گذاشتم رو نصب کنید راحت میشه کار کرد .
این web boost هم که برای من خوب جواب داده مخصوصا روی این سایت های shortlink که 100 تا تبلیغ دارن . یه تصویر کلی از سایت میگیره و اضافی ها رو حذف میکنه . دفعه بعد که سایت باز بشه دیگه اجازه لود شدنشون رو نمیده

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
این افزونه ها چون قبلش مینویسه که به اطلاعات سیستم میتونه دسرسی داشته باشه و باید تایید کنیم کمی نگران کننده است! از طرفی این چند روز که این افزونه و فاست ها رو میرم ویندوز هم پیام میده لایسنس بزودی منقضی میشه و با روشهای رفع این مشکل هم درست نشد و احتمال میدم این افزونه اطلاعات سیستمو برملا کرده! : ) بنظرم بعضیاش با اینکه ممکنه تا 5 ساتوشی بیشتر بدن ولی ارزش نداره و ممکنه پره باگ باشه یا بعضی لینکهاش در فایر ایراد داشت. دارم سعی میکنم با کروم برم ولی بنظرم افزونه هم زیاد نصب باشه سرعت رو کم میکنه.

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
این افزونه ها چون قبلش مینویسه که به اطلاعات سیستم میتونه دسرسی داشته باشه و باید تایید کنیم کمی نگران کننده است! از طرفی این چند روز که این افزونه و فاست ها رو میرم ویندوز هم پیام میده لایسنس بزودی منقضی میشه و با روشهای رفع این مشکل هم درست نشد و احتمال میدم این افزونه اطلاعات سیستمو برملا کرده! : ) بنظرم بعضیاش با اینکه ممکنه تا 5 ساتوشی بیشتر بدن ولی ارزش نداره و ممکنه پره باگ باشه یا بعضی لینکهاش در فایر ایراد داشت. دارم سعی میکنم با کروم برم ولی بنظرم افزونه هم زیاد نصب باشه سرعت رو کم میکنه.
نه بابا لایسنس ویندوز ربطی به این سایت ها نداره . شما اگه نگران دسترسی این پلاگین هایی که کلا نباید اصلا بری سراغ اینترنت که !:D
پلاگین سرعت رو کم نمیکنه البته اگه سیستم قدیمی باشه چرا . 99% این سایت های فاست درآمدشون از همون کوتاه کننده لینکه . برای همین نمیشه به همشون اعتماد کرد . خیلی ها میان 1 هفته ای کله میشن , خیلی ها هم اون سایت های shortlink پولشون و میخورن . ولی درکل این سایت هایی که تو لیست گذاشتم مطمئن تر از بقیه هستن و زمان زیادیه فعال هستن . ممکنه موجودیشون تموم بشه ولی سایت رو تعطیل نمی کنن . بعد یه مدت دوباره شارژ میکنن .

شما poper blocker و web boost رو روی کروم نصب کن خیالت راحت :general601:

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
چون کپچاهاشون سخت و چند مرحله ای شده ممکنه دوباره برگردن ولی قبلا راحت جمع میشدن. بعنوان نمونه سایت بیتکوینی بعد از فریبیت بنام alien یعنی موجودات بیگانه یا فضایی بود که اونهم بعد رسیدن به مبلغی واریز میکرد ولی ظاهرا اونم اسکم شده با توجه به این سایت:
https://netbusinessrating.com/en/review-13005-bitcoinaliens

شما خاستی همین لینک 20 ساتوشی 1 دقیقه رو خصوصی بدین . البته شاید فقط یک روز برم چون اینا اغلب محدودیت کلیم تا 20 بار دارن.

Last edited:

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
چون کپچاهاشون سخت و چند مرحله ای شده ممکنه دوباره برگردن ولی قبلا راحت جمع میشدن. بعنوان نمونه سایت بیتکوینی بعد از فریبیت بنام alien یعنی موجودات بیگانه یا فضایی بود که اونهم بعد رسیدن به مبلغی واریز میکرد ولی ظاهرا اونم اسکم شده با توجه به این سایت:
https://netbusinessrating.com/en/review-13005-bitcoinaliens

شما خاستی همین لینک 20 ساتوشی 1 دقیقه رو خصوصی بدین . البته شاید فقط یک روز برم چون اینا اغلب محدودیت کلیم تا 20 بار دارن.

سایت هایی که تایمر پایین دارن 100% محدودیت برداشت در روز دارند . خود من زیاد دنبال سایت هایی که مستقیم به هاب واریز نمی کنند نمیرم چون کارشون حساب کتاب نداره و اکثرا اسکم میشن . فقط اونایی که درجا واریز میکنن به هاب خوبه .
من خودم تو این سایت ها بیشتر فعالیت میکنم
TreasB برداشت تا 30 ساتوشی هر 5 دقیقه
سایت سورفینگ Adbtc
سایت Ourfaucet برداشت 20 ساتوشی هر 4 دقیقه
سایت FREECoinZ برداشت 20 ساتوشی هر 1 دقیقه
ZetaBit برداشت تا 35 ساتوشی هر 30 دقیقه
بقیه رو در روز یه سلامی بهشون عرض میکنم ولی زیاد مزاحمشون نمیشم ! :D
برای حل کپچاها هم پلاگین هست که میشه سرعت رو بالا برد اگر خواستید خصوصی بهتون میگم :general601:

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
قبلا و الان فقط فاست مستقیم به کیف پول بیت کوین یا واسط میرم بعنوان نمونه یک فاست خوب واریز مستقیم به کیف پول واسط بود تو اسمش کلمه pink صورتی داشت و زمینه هم همون رنگ صورتی تیره بود (مشابه رنگ کوینتی پلای!) و ساعاتی از روز مقدار جایزه فاست رو بیشتر میکرد اون ساعات 1000 ساتوشی میداد. (که البته ارزش 1000 ساتوشی احتمالا 20 تک تومن بود).
یک سایت که از فاست هاب عضو شدم بنام crypt-soft که بعد دیدم شما هم معرفی کردین امروز نوشت موجودی تموم شده. هنوزم سریع موجودیشون تموم میشه. نمیدونم این سری mr رو میرین یا نه ولی برای دوج و بیت و .. داره معادل 0.001 دلار بدون وقفه و احتمالا از 30 تا بیشتر شد و محدودیت نداشت البته با سرعت کمتر نمیشه زیاد کلیم کرد.
سایت Ourfaucet که زمینه سیاه هست برای من مشکل داره و دوبار ریفرش کردم از 4 کلمه تست انتی ربات فقط دو تاش رو نشون میده! بقیه لینکای پست بالا رو بجز سایت سرف یبار رفتم امیدوارم معرف ثبت شده باشه و وقت کنم بیشتر برم!
زتابیت لیتوشی و دوج رو هم از لینک رفتم نوشت موجودی کافی نداره

Last edited:
بالا