برگزیده های پرشین تولز

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
در زیر مجموعه ای از سایت های Faucet (برداشت قطره ای ارزهای دیجیتالی) متصل به سایت FaucetHub که نسبت به سایت های دیگه پرداختی بالاتر و پایدارتری دارند و قرار میدم .

افزونه های لازم :
در ابتدا بهتره از مرورگر کروم برای برداشت استفاده کنید چون با اسکریپت این نوع سایت ها سازگارتر و روان تر عمل میکنه .
>>> اگر از افزونه های بلاک کننده تبلیغات استفاده کنید سایت های Faucet دسترسی شما رو به سایت مسدود میکنند تا غیرفعالشون کنید ولی مشکل اصلی باز شدن دائم پنجره های پاپ اپ که واقعا آزار دهنده هستش . برای حل این مشکل از افزونه PoperBlocker در کروم استفاده کنید . در گوگل سرچ کنید راحت پیدا و نصبش کنید .

>>> در بعضی از این سایت ها از اسکریپت های مخفی برای Mining بدون اجازه کاربر استفاده میکنن . شما با نصب افزونه CryptoStop در مرورگر کروم میتونید اتصال این اسکریپت ها رو به سیستم خودتون مسدود کنید .

============================================​

آموزش تصویری نصب افزونه های لازم برای ساده تر شدن حل کپچا و ریکپچا در سایت های فاست و ...

آموزش نصب : لینک دانلود
رمز فایل : dvlsh

این پلاگین و اسکریپت ها فقط درحل کپچا و ریکپچا به شما کمک میکنه تا سریع تر انجام بدید . به هیچ عنوان بصورت خودکار حل نمی کنه ( دقت داشته باشید)

============================================

* این سایت ها با توجه ارزش بیت کوین میزان برداشتی رو کم و زیاد میکنند ولی به نسبت سایت های دیگه پایدار تر هستند و بروز رسانی خواهند شد
* برای برداشت از این سایت ها از پراکسی استفاده نکنید چون بغیر از مسدود شدن ای پی شما ممکنه حساب شما رو هم برای مدتی مسدود کنند . برای برداشت از سایت هایی که محدودیت در روز دارند میتونید با تغییر ای پی اصلی خودتون ( مثلا با ریست کردن مودم ) دوباره شروع به برداشت کنید .

COINTIPLY
Up to 100.000 Coins Per Claim

بزرگترین و معتبرترین سایت faucet با امکانات فراوان جهت کسب درآمد بیشتر کاربرها . برداشت ساعتی faucet ، مشاهده آگهی ، ویدئو، انجام آفر ، انجام بازی و ماین بیت کوین و ... که بابت هر یک به شما مبلغی پرداخت میشه وبا توجه به میزان فعالیت شما مبالغ بیشتری نیز دریافت میکنید . صاحبان این سایت گروه mexicantarget همان صاحبان faucethub هستند. این سایت بخش های متنوع زیادی داره که میتونید به راحتی روزانه حتی 10 تا 20 هزار ساتوشی کسب درآمد داشته باشید . پرداخت این سایت بصورت مستقیم به کیف پول شما یا به سایت faucethub هستش و بصورت بیت کوین یا داج کوین به شما پرداخت میشه .

عضویت در سایت

این سایت بالاترین پرداختی رو بین سایت های فعال در این زمینه داره و به زودی امکانات جدید بیشتری برای درآمدزایی کاربران به سایت اضافه میکنه . شما اگر روزانه کمی وقت بذارید میتونید درآمد خوبی از این سایت داشته باشید درحال حاظر خود من تنها روزانه با 1 الی 2 ساعت فعالیت در این سایت حدود 8 الی 9 هزار ساتوشی میتونم درآمد داشته باشم
دوستانی که با لینک من در سایت عضو شدن به من خبر بدن تا اگر راهنمایی خواستن درخدمتشون باشم

======================================================
1 - سایت : BtcForme

--------------------------------------------------
1- برداشت فاست هر 5 دقیقه 10 ساتوشی (بدون shortlink)
2- انجام بازی اسلات هر 1 ساعت و امکان برداشت بین 10 تا ... بستگی به شانس شما
3- امکان انجام آفرهای متنوع که این بخش یکی از مورد های خوب این سایته . درست مثل سایت cointiply میتونید با انجام آفر چند هزار ساتوشی درآمد داشته باشید
4- واریز به faucethub بصورت خودکار هفته ای یکبار(هر یکشنبه) انجام میشه برای حساب هایی که موجودیشون حداقل به 500 ساتوشی رسیده باشه

دقت کنید به هیچ عنوان از پراکسی برای کلایم یا آفر استفاده نکنید چون امکان مسدود شدن حساب هست

2 - سایت سورفینگ Adbtc :
این سایت بابت مشاهده اگهی به حساب شما ساتوشی واریز میکنه بدون هیچ تبلیغ و پاپ اپ مزاحمی شما میتونید تنها با سورف سایت ها بصورت خودکار یا دستی مبلغ خوبی رو جمع آوری کنید و به کیف پول شخصی یا faucethub واریز کنید یا ساتوشی های جمع شده رو به تبلیغات اختصاص بدید . همچنین امکان خرید رفرال فعال نیز در سایت وجود دارد . پیشنهاد میکنم این سایت رو از دست ندید چون کارکردن باهاش خیلی راحته .

3 - سایت : 0secbtc
برداشت 25 ساتوشی بصورت ثابت با حل shortlink
بدون محدودیت زمان و برداشت
واریز مستقیم به faucethub

4 - سایت Ckfaucet
برداشت 10 تا 15 ساتوشی بدون shortlink هر 1 دقیقه
محدودیت 150 برداشت در روز

5 - سایت : larvelFC
نیاز به عضویت ساده
حل shortlink و ptc
واریز بصورت بیت کوین - لایت کوین - داج کوین به حساب faucethub

6 - سایت : CointClub
نیاز به عضویت ساده
برداشت فاست هر 10 دقیقه
حل shortlink و ptc
واریز بصورت بیت کوین به حساب faucethub

7 - سایت : Treasurebits
برداشت 30 ساتوشی هر 5 دقیقه با حل shortlink

....

Last edited:

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
2 سایت جدید به لیست اضافه شد
13 - سایت BtcLF1 برداشت تا 20 ساتوشی بدون محدودیت زمانی ! ( تا الان)
14 - سایت BtcLF2 برداشت تا 20 ساتوشی بدون محدودیت زمانی ! ( تا الان)

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
1 سایت جدید به لیست اضافه شد

15 - سایت MulticoinF :
این سایت یکی از سایت های کامل و مطمئن Faucet متصل به faucethob هستش که به دو واحد بیت کوین و اتریوم پرداخت میکنه . به نوعی شبیه سایت freebitco ولی شما هر 30 دقیقه یکبار رول میزنید بین 20 تا 10000 ساتوشی با توجه به عددی که در رول بدست میاد برداشت میکنید . همچنین در بخش بازی سایت هم میتونید هر 60 دقیقه رول بزنید و 3 بلیط قرعه کشی در هر رول بعنوان جایزه بگیرید و در قرعه کشی هفتگی سایت شرکت کنید . حداقل برداشت در این سایت 40000 ساتوشی هست . یعنی در هربار برداشت به شما اجازه برداشت 40000 ساتوشی فیکس میده نه کمتر نه بیشتر و به حساب faucethob واریز میکنه .

سند برداشتی از سایت
multic.png

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282

16 - سایت BestbitF یرداشت تا 25 ساتوشی هر 5 دقیقه نامحدود

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
2 سایت به لیست اضافه شد

17 - سایت SpeedupF برداشت تا 50 ساتوشی (بستگی به میزان فعالیت شما) هر 10 دقیقه نامحدود
18 - سایت Faucetwhite برداشت تا 20 ساتوشی بدون محدودیت زمانی ! (تا الان)

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282

19 - سایت BtcFD برداشت تا 20 ساتوشی هر 5 دقیقه نامحدود

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282

20 - سایت سورفینگ Adbtc :
این سایت بابت مشاهده اگهی به حساب شما ساتوشی واریز میکنه بدون هیچ تبلیغ و پاپ اپ مزاحمی شما میتونید تنها با سورف سایت ها بصورت خودکار یا دستی مبلغ خوبی رو جمع آوری کنید و به کیف پول شخصی یا faucethub واریز کنید یا ساتوشی های جمع شده رو به تبلیغات اختصاص بدید . همچنین امکان خرید رفرال فعال نیز در سایت وجود دارد . پیشنهاد میکنم این سایت رو از دست ندید چون کارکردن باهاش خیلی راحته .

spiral

Registered User
لایک‌ها
347

15 - سایت MulticoinF :
این سایت یکی از سایت های کامل و مطمئن Faucet متصل به faucethob هستش که به دو واحد بیت کوین و اتریوم پرداخت میکنه . به نوعی شبیه سایت freebitco ولی شما هر 30 دقیقه یکبار رول میزنید بین 20 تا 10000 ساتوشی با توجه به عددی که در رول بدست میاد برداشت میکنید . همچنین در بخش بازی سایت هم میتونید هر 60 دقیقه رول بزنید و 3 بلیط قرعه کشی در هر رول بعنوان جایزه بگیرید و در قرعه کشی هفتگی سایت شرکت کنید . حداقل برداشت در این سایت 40000 ساتوشی هست . یعنی در هربار برداشت به شما اجازه برداشت 40000 ساتوشی فیکس میده نه کمتر نه بیشتر و به حساب faucethob واریز میکنه .

سند برداشتی از سایت
مشاهده پیوست 1078196
سلام
سایتش مطمئن هست؟چون 40 هزار ساتوشی خیلی طول میکشه تا جمع بشه و اگه پرداخت نکنه واقعا وقت آدم هدر رفته س

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
سلام
سایتش مطمئن هست؟چون 40 هزار ساتوشی خیلی طول میکشه تا جمع بشه و اگه پرداخت نکنه واقعا وقت آدم هدر رفته س

بله مطمئنه ... من 2 بار ازش برداشت داشتم و واریز کرده . یکم زمان میبره ولی مطمئنه ... من خودم از بخش بازی hi/lo role هم بعضی اوقات برای افزایش موجودی استفاده میکنم البته وقتی موجودی بالا هستش میشه دو سه هزار ساتوشی برنده شد ولی ریسکه دیگه درضمن از raffle های جمع شده هم میشه تو قرعه کشی هفتگی شرکت کرد . اما در کل سایت مطمئنیه و واریز میکنه .

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282

21 - سایت Faucet4c برداشت تا 20 ساتوشی هر 5 دقیقه نامحدود

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
22 - سایت Cryptodice :
این سایت تازه تاسیس هستش و از اسکریپت Overfeat استفاده میکنه . شما هر 5 دقیقه یک بار15 ساتوشی میتونید claim کنید و همچنین در بخش بازی هر 60 دقیقه یک بارهم میتونید رول بزنید و بسته به شانس بین 20 تا 8000 ساتوشی برنده بشید و 2 بلیط قرعه کشی در هر رول هم جایزه بگیرید و در قرعه کشی هفتگی شرکت کنید . حداقل برداشت از سایت 10000 ساتوشیه که به حساب faucethub شما واریز میکنه . چون تازه تاسیسه پشنهاد میکنم زودتر استفاده کنید .

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282

23 - سایت DailyFaucet برداشت 13 تا 30 ساتوشی هر 3 دقیقه نامحدود

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282

24 - سایت Free4claim برداشت تا 20 ساتوشی هر 5 دقیقه نامحدود

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282

25 - سایت Coins4C برداشت تا 20 ساتوشی هر 5 دقیقه نامحدود

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282

26 - سایت Gobits برداشت تا 35 ساتوشی بصورت رندوم هر 5 دقیقه (بدون shortlink) نامحدود

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282

27 - سایت CoinM برداشت تا 25 ساتوشی بدون محدودیت تعداد و زمان !
فقط ادمین سایت برای اینکه کاربرها استراحتی بکنن و از جاشون یه تکونی بخورن هر چند ساعت یکبار برداشت رو برای یه مدت می بنده و دوباره باز میکنه ! :D

Last edited:

meysam4406

Registered User
لایک‌ها
152
سلام سوالی برام پیش آمده من تازه در سایت faucethub ثبت نام کردن این سایتهایی که شما گفتید یه جورایی آدرس والت بیت کوین میخواد آیا باید همان آدرس بیت کوینی که در faucethub در قسمت والت آدرس وارد کردم همان رو وارد کنم !!!

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
سلام سوالی برام پیش آمده من تازه در سایت faucethub ثبت نام کردن این سایتهایی که شما گفتید یه جورایی آدرس والت بیت کوین میخواد آیا باید همان آدرس بیت کوینی که در faucethub در قسمت والت آدرس وارد کردم همان رو وارد کنم !!!

سلام
بله . شما در faucethub بخش والت تمام ادرس هایی که دارید رو ثبت میکنید مثل بیت کوین .لایت کوین .داج کوین و .... سپس تو سایت هایی که قرار داده شده همان ادرس (بیت کوین) رو وارد کنید .سایت ها شما رو بعنوان یه کاربر faucethub شناسایی میکنن و برداشتی رو به کیف پولتون در faucethub واریز میکنن .

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
سایت شماره 3 بروز رسانی شد و یک سایت جدید جایگزین شد

3 - سایت Liptonfbit برداشت 10 ساتوشی هر 4 دقیقه نامحدود

بالا