برگزیده های پرشین تولز

کسب بیت کوین رایگان بین 0.00001 تا 0.000098 با این سایت

deaddarkness

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
با سلام خدمت دوستان عزیز .

بنده یه سایتی دارم که از طریقش میشه درامد خوبی کسب کرد مثلا در این سایت بعد از عضویت و تایید ایمیل 25 تا الماس بهتون میده که شما ازش استفاده میکنین یعنی یه جعبه ای هست باید بازش بکنین هر بار فقط 1 الماس ازتون کم میشه بعد از استفاده از جعبه واسه کسب درامد یه بخشی هم داره که هر ساعت 5 تا الماس رایگان واسه استفاده میده در کل بخش های دیگه هم واسه کسب الماس داره که وقتی خودتون ثبت نام کردین توش متوجه میشین و البته واسه اپگرد جعبه هم باید XP به دست اورد خب میگین چطوری از طریق جعبه شانس بهتون مثلا مقداری XP میده کمی کمی اضافه میشه بعد خود به خود جعبه اپگرد میشه...
در این سایت به هیچ عنوان نیازی به سرمایه گذاری نیستش.
البته اینم بگم که یکی از دوسنان از این سایت برداشتی داشته در کل...

لینک ثبت نام : https://lootbits.io/?invite=144824

Last edited:

mobkilip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سلام منو الان زیر مجموعت میزنه؟
چون من به 7 نفر دادم کد زیر مجموعه گیریم رو فقط 4 نفرشون زیر مجموعه من شده بودن اما 7 نفرشون ثبت نام کردن و ایمیل هم فعال کردن.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995

deaddarkness

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام منو الان زیر مجموعت میزنه؟
چون من به 7 نفر دادم کد زیر مجموعه گیریم رو فقط 4 نفرشون زیر مجموعه من شده بودن اما 7 نفرشون ثبت نام کردن و ایمیل هم فعال کردن.
خب احتمالش هست از 7 نقر فقط 4 نفر زیر مجموعه ت شدن در کل...
یه چند تا ایرانی زیر مجموعم شدن نمیدونم تو کدومشونی نام کاربریت چیه که باهاش ثبت نام کردی ؟؟

Last edited:

deaddarkness

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
چطوری باهاش کار میکنن؟ ساعتی یک بار باید بهش سر بزنیم ، کد کپچا یا مورد دیگه ای داره؟
خیلی سادس تو اگر توضیحات پست اول رو بخونی متوجه میشی در کل فکر میکنم تو حتی وارد سایت هم نشدی یه نگاهی بندازی کار کردن با سایت سادس و نیاز به توضیح بیشتری نداره ...
موفق باشید.

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
با سلام خدمت دوستان عزیز .

بنده یه سایتی دارم که از طریقش میشه درامد خوبی کسب کرد مثلا در این سایت بعد از عضویت و تایید ایمیل 25 تا الماس بهتون میده که شما ازش استفاده میکنین یعنی یه جعبه ای هست باید بازش بکنین هر بار فقط 1 الماس ازتون کم میشه بعد از استفاده از جعبه واسه کسب درامد یه بخشی هم داره که هر ساعت 5 تا الماس رایگان واسه استفاده میده در کل بخش های دیگه هم واسه کسب الماس داره که وقتی خودتون ثبت نام کردین توش متوجه میشین و البته واسه اپگرد جعبه هم باید XP به دست اورد خب میگین چطوری از طریق جعبه شانس بهتون مثلا مقداری XP میده کمی کمی اضافه میشه بعد خود به خود جعبه اپگرد میشه...
در این سایت به هیچ عنوان نیازی به سرمایه گذاری نیستش.
البته اینم بگم که یکی از دوسنان از این سایت برداشتی داشته در کل...

لینک ثبت نام : https://lootbits.io/?invite=144824

سلام دوست عزیز شما قطعا خودتون برداشت نداشتین چون برای برداشت باید 5 میلیون ساتوشی جمع شده باشه که عقل سلیم میگه سایت اسکم هست
upload_2019-4-26_17-4-36.png

دوستتون برداشت داشته در کل یعنی چی؟ یا برداشت داشته یا نداشته اگه داشته اسکرین شات بزارید

mobkilip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
خب احتمالش هست از 7 نقر فقط 4 نفر زیر مجموعه ت شدن در کل...
یه چند تا ایرانی زیر مجموعم شدن نمیدونم تو کدومشونی نام کاربریت چیه که باهاش ثبت نام کردی ؟؟
نام کاربریم mobkilip هست که باهاش ثبت نام کردم
من الان 0.004 که معادل 20 دلار میشه در اوردم اما تا 0.04 بخواد برسه خیلی طول میکشه

deaddarkness

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام دوست عزیز شما قطعا خودتون برداشت نداشتین چون برای برداشت باید 5 میلیون ساتوشی جمع شده باشه که عقل سلیم میگه سایت اسکم هست
مشاهده پیوست 1124579

دوستتون برداشت داشته در کل یعنی چی؟ یا برداشت داشته یا نداشته اگه داشته اسکرین شات بزارید
با سلام خدمت شما دوست عزیز.
بله بنده برداشتی نداشتم در کل از این سایت ولی خب از اونجایی که سایتش جدیده احتمالا اسکم نیستش...
در رابطه با برداشت که از رفیقم شنیدم یکی از رفیق هاش برداشتی داشته از سایت دیگه بنده اطلاعات بیشتری ندارم که خدمتتون عرض بکنم متاسفانه...
موفق باشید.

Last edited:

deaddarkness

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
نام کاربریم mobkilip هست که باهاش ثبت نام کردم
من الان 0.004 که معادل 20 دلار میشه در اوردم اما تا 0.04 بخواد برسه خیلی طول میکشه
خیر متاسفانه این نام کاربری تو لیست زیر مجموعه هام نمیبینم البته ممکنه هم که بعضی زیر مجموعه ها رو حتی واسه بنده حساب نکرده باشن درکل
اره خب درک میکنم زمان میبره ولی خب هیچی غیرممکن نیستش...

mobkilip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
خیر متاسفانه این نام کاربری تو لیست زیر مجموعه هام نمیبینم البته ممکنه هم که بعضی زیر مجموعه ها رو حتی واسه بنده حساب نکرده باشن درکل
اره خب درک میکنم زمان میبره ولی خب هیچی غیرممکن نیستش...
کاره خاصی که لازم نیست کرد برای همین فعلا یکم روش کار میکنم .
الان موجودیم شده 0.01 بیت کویین باید 0.039 دیگه جم کنم ببینم اگر پرداختی داشته باشه شروع کنم به زیر مجموعه گیری راستی فهمیدم چرا زیر مجموعت نشدم با قند شکن ثبت نام کنی زیر مجموعه نمیشی منم قند شکنم روشن بوده

mobkilip

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21

mohammad reza001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام داداشی گلم یه سایت پیدا کردم خوب ساتوشی میده ساعتی ۳۶۰ تا بعدش می تونید تو همون سایت برید بلیط قرعه کشی بخرید ساعتی ۳۶ تا اینطوری که خوندم خود سایت بابت ساتوشی هم که توش دارید بهتون سود میده من از دیروز تا حالا ۱۲۰۰۰ تا ساتوشی گرفتم

https://free-bcash.com/?referer=273857

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
وقتی واردش میشه به cpu فشار میاره
به احتماد زیاد از سیستم کاربر ماین و سوءاستفاده میکنه

بالا