برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد از اپارات و نماشا و ... به چه شکل هست؟

sina 893

Registered User
لایک‌ها
200
سلام به همگی
دوستان من قصد دارم یه کانال بزنم. فرض می کنیم که اصلا توی یه بازه زمانی تخمینی مثلا تعداد کاربرا رسیدن به فلان هزار مقدار!!! الان درآمد به چه میزان هست و اصلا ارزش داره؟
سوال دوم اینکه تفاوت بین آپارات، نماشا و تماشا و غیره و غیره چیه و کدوم یکی بستر بهتری هست که توش محتوا تولید کنم؟ ممنون میشم از دوستان تا تجربیات شون رو به اشتراک بگذارند :)

Programmer Turk

Registered User
لایک‌ها
88
نظرات چند نفر رو من دیدم در اینستا و آپارات و ... خلاصه بگم ؛ آپارات ، هم موافق زیاد داره ، هم مخالف ! اگه بتونی مداوم ویدیو آپلود کنی ؛ چه بهتر ! زودتر به اون شرایطی که خود آپارات گفته میرسی .

تا وقتی که به اون شرایط خاص آپارات نرسیدی، نمیتونی درآمد داشته باشی ؛ ولی بعد از اون ؛ هر ماه ، درآمد ثابتی خواهی داشت که اول هر ماه به حسابت واریز میشه . ( مصداق بارز نابرده رنج ، گنج میسر نمی شود )

ولی میتونی شرایط شرکت در سیستم درآمدزایی آپارات رو تو این لینک بخونی .
توصیه خود منم اینه که نه تنها ویدیوی کپی نذاری . بلکه خودت ویلاگری انجام بدی . این کار رو بورسه الان ;)( ویلاگر = ویدیو بلاگر : کسی که مثل بلاگر ، محتوایی رو منتشر میکنه اما بصورت ویدئویی) در ضمن خوبی ویلاگری اینه که از هر سوژه ای که به ذهنت اومد میتونی ویدیو بسازی . محدودیت آنچنانی نداره .

همچنین ، هر چه کیفیت ویدیو بهتر باشه ، به همون اندازه ضریب پرداخت بالاتر میره .

در مورد سوال دومت واقعا نمیتونم جواب بدم چون توی تماشا و غیره فعالیتی نداشتم :)

sina 893

Registered User
لایک‌ها
200
نظرات چند نفر رو من دیدم در اینستا و آپارات و ... خلاصه بگم ؛ آپارات ، هم موافق زیاد داره ، هم مخالف ! اگه بتونی مداوم ویدیو آپلود کنی ؛ چه بهتر ! زودتر به اون شرایطی که خود آپارات گفته میرسی .

تا وقتی که به اون شرایط خاص آپارات نرسیدی، نمیتونی درآمد داشته باشی ؛ ولی بعد از اون ؛ هر ماه ، درآمد ثابتی خواهی داشت که اول هر ماه به حسابت واریز میشه . ( مصداق بارز نابرده رنج ، گنج میسر نمی شود )

ولی میتونی شرایط شرکت در سیستم درآمدزایی آپارات رو تو این لینک بخونی .
توصیه خود منم اینه که نه تنها ویدیوی کپی نذاری . بلکه خودت ویلاگری انجام بدی . این کار رو بورسه الان ;)( ویلاگر = ویدیو بلاگر : کسی که مثل بلاگر ، محتوایی رو منتشر میکنه اما بصورت ویدئویی) در ضمن خوبی ویلاگری اینه که از هر سوژه ای که به ذهنت اومد میتونی ویدیو بسازی . محدودیت آنچنانی نداره .

همچنین ، هر چه کیفیت ویدیو بهتر باشه ، به همون اندازه ضریب پرداخت بالاتر میره .

در مورد سوال دومت واقعا نمیتونم جواب بدم چون توی تماشا و غیره فعالیتی نداشتم :)
ممنون از جوابت
اما میخوام بیشتر در رابطه با این بدونم که تفاوت آپارات با بقیه سرویس ها چیه
ممنون ازت :)

بالا