برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد از تلگرام با افزایش بازدید

key_vay360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
این پست در تاریخ 17 مهر 98 بروزرسانی شد

بهترین و متفاوت ترین ربات افزایش بازدید و کسب درآمد با قابلیت هایی که در هیچ ربات مشابه نمیتونید پیدا کنید.
فقط کافیه امتحان کنید
فقط کاربران ایرانی میتوانند در ربات فعالیت کنند.

کسب درآمد با بازدیدساز‍
مشاهده تبلیغات: ابتدا در ربات بازدیدساز عضو شوید و سپس پس از تأیید شماره موبایل که حتما باید شماره ایران باشد. (فقط برای این است که واقعی بودن کاربر تایید شود و هیچگونه کدی برای شما ارسال نمیشود و بعد از تأیید شماره از دیتاسنتر ما حذف خواهد شد.) سپس گزینه جمع آوری اعتبار رایگان را کلیک کرده وارد کانال تبلیغات میشوید زیر هر تبلیغ ثبت بازدید را میزنید و اعتبار آن را دریافت کنید با هر ثبت بازدید ۵۰ درصد آن که مقدارش براساس نوع پنل کاربری متفاوت است در حساب جایزه یا حساب پورسانت ذخیره میشود که میتوانید از منو جایزه آن ها را خرج کنید.
❗️ نکته: در این ربات دو حساب کاربری وجود دارد:
1- حساب تبلیغاتی فقط برای ثبت تبلیغات
2- حساب پورسانت برای گرفتن جوایز

تعرفه ثبت بازدید توسط کاربر
پنل برنزی
100 سکه جهت ثبت تبلیغ برای دریافت بازدید واقعی در ربات
50 تومان به حساب پورسانت برای دریافت جوایز نقدی و غیر نقدی اضافه خواهد شد

پنل یاقوتی
180 سکه جهت ثبت تبلیغ برای دریافت بازدید واقعی در ربات
90 تومان به حساب پورسانت برای دریافت جوایز نقدی و غیر نقدی اضافه خواهد شد.

گرفتن زیرمجموعه: از قسمت زیرمجموعه گیری لینک اختصاصی خود را دریافت کنید و آن را در اختیار دوستانتان قرار دهید.
زمانی که هر یک از دوستان شما بر روی لینک کلیک کرده و شماره خود را تایید کنند و حداقل ۱۰ تبلیغ مشاهده کنند جایزه اولیه آن را که مبلغ ۱۰۰۰ تومان می‌باشد را دریافت میکنید و بعد از آن اگر زیرمجموعه شما در ربات فعالیت کند هم برای مشاهده تبلیغات ۱۰ تا ۲۰ درصد و هم برای خرید هایشان ۵ تا ۱۰ درصد پورسانت دریافت میکنید.
❗️نکته: فقط زیرمجموعه هایی که شماره ایرانی خود را در ربات تایید کنند فعال حساب میشوند.

فروش ممبر،بازدید فیک، لایک،فالوور اینستا،شماره مجازی و....
در قسمت جایزه ها ما بازدید فیک تا ۱۰۰ هزار و لایک تا ۲۰ هزار و فالوور، لایک، ویو اینستا میفروشیم که شما با اعتبار خود میتوانید این خدمات را از ما دریافت کنید و به دیگران بفروشید.

درج آگهی خرید و فروش در لینک کانال نیازمندی ها در تلگرام: کانال نیازمندی ها به عنوان اسپانسر مالی ما را حمایت میکنند و میتوانید با فعالسازی قابلیت درج آگهی از طریق ربات بازدیدساز آگهی خرید یا فروش خود را در این کانال درج کنید و کالا یا خدمات خود را به دیگران بفروشید یا خدمات یا کالای مورد نیاز خود را از این کانال تهیه کنید و از دیگر کاربران خریداری کنید.

✅جهت آشنایی با امکانات و خدمات بازدیدساز میتوانید مطالب کانال اطلاع رسانی را مطالعه کنید و یا با عضویت در گروه آموزش و پشتیبانی سوالات خود را از ما بپرسید.
همچنین از طریق پیوی میتوانید با در ارتباط باشید

کانال اطلاع‌رسانی امکانات و خدمات

گروه پشتیبانی در تلگرام
‍♂ارتباط با مدیریت از طریق تلگرام

09201570398
09904796958

Last edited:

key_vay360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
با عضویت در ربات و کانال وابسته به ربات عکس از پرداختی ها قرار داده خواهد شد

mojtaba0912

Registered User
لایک‌ها
23
در ربات هیچ روشی برای کسب درامد وجود نداشت، گویا تازه کار رو شروع کردن و نتونستن تبلیغاتی بگیرن

key_vay360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
در ربات هیچ روشی برای کسب درامد وجود نداشت، گویا تازه کار رو شروع کردن و نتونستن تبلیغاتی بگیرن
توضیحات داده شده که کاربر با مشاهده تبلیغات در ربات سکه جمع می‌کنه که اعتبار بدست میاره در آپدیت قبلی ربات کاربر بصورت دستی درخواست تبدیل سکه رو میداد و ما به حساب بانکی که معرفی میکرد پرداخت میکردیم الان در آپدیتی که تا چند روز دیگه آماده میشه درخواست تبدیل بصورت خودکار در ربات ثبت میشه و همچنین شارژ خودکار هم اضافه شده و کلی امکانت جدید که باعث راحت شدن فعالیت در ربات برای کاربره

mojtaba0912

Registered User
لایک‌ها
23
توضیحات داده شده که کاربر با مشاهده تبلیغات در ربات سکه جمع می‌کنه که اعتبار بدست میاره در آپدیت قبلی ربات کاربر بصورت دستی درخواست تبدیل سکه رو میداد و ما به حساب بانکی که معرفی میکرد پرداخت میکردیم الان در آپدیتی که تا چند روز دیگه آماده میشه درخواست تبدیل بصورت خودکار در ربات ثبت میشه و همچنین شارژ خودکار هم اضافه شده و کلی امکانت جدید که باعث راحت شدن فعالیت در ربات برای کاربره
متوجه شدم، منظورم اینه که تبلیغ زیادی برای مشاهده نبود به مروز زمان تبلیغات و تبلیغات دهنده ها بیشتر میشه

key_vay360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
پرداخت های ربات شروع شده و کاربران میتوانند با مشاهده تبلیغات اعتبار کسب کنند و سپس بصورت خودکار برای تبدیل به شارژ درخواست خود را ثبت کنند و بعد از چند دقیقه خطشان شارژ خواهد شد و همچنین میتوانند برای برداشت نقدی هم درخواست خود را ثبت کنند که از یک ساعت تا 3 روز زمان واریز وجه به طول خواهد انجامید

‍سامانه افزایش بازدید رایگان تک بازدید

افزایش بازدید پست های تلگرامی و تبلیغات رایگان
کسب درآمد با مشاهده تبلیغات و ثبت بازدید
دریافت پورسانت از فعالیت زیرمجموعه
بهترین ربات افزایش بازدید و کسب درآمد

✅تک ادز,مشاور و مجری آموزش کسب درآمد و تبلیغات هدفمند در شبکه های اجتماعی

http://telegram.me/TakBazdidBot?start=127672374

sadata8088

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
در این سه سال چهار سالی که از آمدن تلگرام می گذرد خیلی با تلگرام درگیر بودم و همیشه دنبال راههایی برای افزایش ممبر برای کانال بودم.از تمام دوستانم که در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت می کنند تا صاحبان کانالهای بزرگ و خبری می پرسیدم که چگونه ممبرهای خود را افزایش می دهند و از چه روشهایی برای افزایش ممبر استفاده می کنند؟دهها ربات و برنامه را برای اینکار تهیه کردم و حسابی هزینه کردم.تمام روشهای درآمد زا از طریق تلگرام را مورد بررسی قرار دادم و همه آنها را یکی یکی تست کردم و بعضا به نتایج خارق العاده ای دست پیدا کردم و متوجه شدم اصولا چگونه می توان در تلگرام درآمد داشت و همه این شعارها و تبلیغاتهایی که در مورد درآمد از تلگرام و افزایش ممبر می بینید بعضا همه واقعی نیستند و یا خرید ممبر فیک هیچ کمکی برای درآمد بیشتر شما نمی کند و هیچوقت این راه را امتحان نکنید.برای اینکه دوره رایگان کسب درآمد از تلگرام رو قدم به قدم دریافت کنید کافیست به لینک زیر مراجعه نمایید:
http://yon.ir/erfanizade

arash66_2m

Registered User
لایک‌ها
9
سلام من حدود ۷۰۰۰ تا شماره تلفن دارم تو تلگرام. چطوری میتونم اینا رو به گروه یا کانالم ادد کنم بدون مشکلی ؟ راه حل خوب کسی میدونه؟

key_vay360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام من حدود ۷۰۰۰ تا شماره تلفن دارم تو تلگرام. چطوری میتونم اینا رو به گروه یا کانالم ادد کنم بدون مشکلی ؟ راه حل خوب کسی میدونه؟
در حالت معمول شما فقط میتونید کانتک های خودتونو ادد کنید.

key_vay360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
این پست ویرایش شد لطفا بخونبد

رباتی که معرفی کردم بهترین ربات تلگرامه در زمینه تبلیغات و کسب درآمد و هیچ ربات مشابهی رو با امکانات این نمیتونید ببینید

این روبات رو خودم طراحی و برنامه نویسیشو انجام دادم و هر چند وقت هم قابلیت های جدیدی براش میزارم تا همینطور جز خاص ترین ربات های تلگرامی باقی بمونه

بالا