برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد از راندمایزر ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
اين يك سايت رندمايز هستش (البته نه اون رندمايزي كه توي ذهن شماست ) فقط كافيه 25 دلار بپردازيد و سايت درآمد شما را تا 5250 دلار تضمين ميكند حالا اگه خواستين از طريق لينك زير بريد تو سايت من كه اونجا آموزش كامل رو گذاشتم در ضمن كساني كه از طريق بنر وبلاگ من عضو بشن فوراٌ 3$ به ايگولدشان واريز خواهد شد.:)
توجه توجه : دوستاني كه از طريق وبلاگ ذكر شده ثبت نام ميكنند در اين تاپيك شماره ايگولدشون رو بدند تا من در همان روز 3 دلار به عنوان بنوس به حساب ايگولد اونها واريز كنم.
- سوالاتتون رو در مورد اين سايت در اين تاپيك مطرح كنيد.
در ضمن وبلاگ من اينه==>www.egold2.blogfa.com

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
سايت DollarRandomizer

سايتي پر درآمد وقابل اطمينان

براي كسب درآمد از اينترنت

مقدمه : شايد شما با سايت هاي زيادي (هايپ ، سورف ، PTS ، PTR و ...) كار كرده باشيد ، ولي همون طور كه مي دانيد بيشتر آنها Scam هستند و پيدا كردن يك سايت درست از بين اين همه سايت فريبكار خيلي سخت است .

ولي امروز يك سايت معرفي خواهم كرد كه ويژگي هاي برتري نسبت به سايت هاي هايپ و سورف و ... دارد .

معرفي سايت :

در اين سايت شما با معرفي نمودن ساير افراد به اين طرح پورسانت دريافت خواهيد نمود كه اين پورسانت را افراد زيرمجموعه شما مستقيما به شما پرداخت مي كنند و از اين رو برتري اين سايت نسبت به ساير سايت ها مشخص مي شود .

براي عضويت شما بايد مبلغ 25 دلار بابت ثبت نام پرداخت نماييد كه از اين 25 دلار ، 10 دلار را مستقيما به Owner (معرف شما) ، 8 دلار به Sponser خود و 7 دلار به يكي از دست اندركاران سايت به طور تصادفي پرداخت مي نماييد.

تبليغ صفحه شما را دست اندركاران اين سايت تا اينكه 25 نفر از طريق شما در اين سايت عضو شوند بر عهده خواهند گرفت . پس اين ضمانت وجود دارد كه شما مبلع 250 دلار را 100*100 به دست خواهيد آورد . چون 25 نفر كه از طريق صفحه شما به اين طرح ملحق مي شوند هر كدام 10 دلار به شما پرداخت مي نمايند و از آنجايي كه اين 25 نيز 25 نفر ديگر را خواهند آورد پس 625 نفر هر كدام 8 دلار به حساب شما به عنوان Sponser ‌پرداخت مي كنند كه 625*8 يعني 5000دلار به حساب شما ريخته مي شود كه با 250 دلار قبلي در مجموع 5250 دلار به دست مي آوريد .

اين طرح كاملا منطقي و عملي مي باشد و هيچ گونه كلاهبرداري در آن نمي باشد زيرا اعضا پول را مستقيما به حساب يكديگر واريز مي كنند . و اين سايت درآمد شما تا 5250 دلار را تضمين نموده است . :cool:

در ضمن به كساني كه از طريق من در اين سايت عضو شوند 4 دلار جايزه عضويت مي دهم .

براي ثبت نام از لينك زير استفاده كنيد :‌

http://www.DollarRandomizer.com

دوستانی كه هم به ۲۵ دلار نياز دارند می تونند با قيمت ۹۰۰ تومان از من خريداری كنند . برای خريد به من Email ‌بزنيد . mahyar386@

yahoo.com

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به دو نفر از دوستان 3 دلار بصورت پورسانت پرداخت شد

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
آقا مهيار اين سايت رو كه من در ابتداي همين صفحه معرفي كردم شما هم از طريق من عضو شديد و سه دلار بهتون جايزه دادم ولي اشكال نداره

mahyar2020

کاربر فعال
لایک‌ها
1
دوست عزيز مدير تاپيك من وشما رو ادغام كرده ، تازه هر كي از طرف من عضو بشه 8 دلار هم به شما مي رسه .

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از mahyar2020 :
دوست عزيز مدير تاپيك من وشما رو ادغام كرده ، تازه هر كي از طرف من عضو بشه 8 دلار هم به شما مي رسه .
من به خاطره پولش نگفتم البته گفتم كه اشكالي نداره من و شما نداريم:)

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اينطور كه من در بعضي از فروم هاي خارجي ديدم ، كاملا هم ضمانت وجود ندارد وبرخي ها ناراضي هستند وچيزي عايدشان نشده است. قبل از سرمايه گذاري در هر جا وپول دادن به هر برنامه اي بهتر است در مورد آن تحقيق كنيم.
واگر تعريفها را مي بينيم دنبال شكايتها هم بگرديم.

mahyar2020

کاربر فعال
لایک‌ها
1
دوست عزيز از كدام قسمت اين سايت ناراضي هستند ؟؟
اگر مي گويند كه سايت پولشون رو نمي ده كه كاملا غلط است چون تمام پرداخت هاي اين سايت مستقيم هست و من چون خودم تا الان 25 دلار خودم رو گرفتم اين حرف رو مي زنم . مثل سايت هاي هايپ نيستش كه مثلا بگيم امروز پرداختي نداشته .

در مورد گارانتي هم اون ها صفحه شخصي شما رو تا درآمد 5250 دلار گارانتي مي كنند . اين كه كاملا چيز منطقي به نظر مي رسه . (خودت يه نگاهي به مطالب سايت بنداز)

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

من فقط در مورد اين برنامه بررسي كردم. نه سو ء غرض دارم ونه با آن دشمنم.خودتان اينجا را ببينيد: http://talkgold.com/forum/r30631-.htm

اين هم نظر سه نفر از آنها كه ناراضي هستند :

i joined dollarrandomizer from 3 month ago, and still didn't gettin paid until now, im not sure about their program

مي گويد از سه ماه قبل تا حالا هيچ دريافت نكرده است.

Month ago I joined, got one referral but that was thanks to being a member of this forum, not because of DR itself. Since then, NOTHING. I still have a little banner on my ratingsite because in theory it COULD happen that there comes something back but to be honest to you: if you did not join in the past, don't do it now.

Jan

يك ماه قبل عضو شده است بدون هيچ دريافتي. مي گويد اگر قبلا عضو نشده ايد حالا هم اين كار را نكنيد.
------------------------------

still nothing

يعني : هنوز هيچي
-------------------------------------------------------------------

البته بعضي ديگر هم راضي هستند ولي من خودم وقتي در مورد برنامه اي تحقيق مي كنم به شكايات بيشتر توجه مي كنم.

موفق باشيد.

mahyar2020

کاربر فعال
لایک‌ها
1
دوست عزيز اين ها به اين علت هيچ پولي دريافت نكردند چون كه فكر كردند كه بايد مثل هايپ بشينند و منتظر بمونند تو حسابشون پول بياد!!
ولي اگه يكم خودشونو به زحمت مي انداختند در اين چند ماه مي تونستند تا يكي دو ميليون درآمد داشته باشند به قول اين ضرب المثل : هر كه فيل خواهد جور هندوستان كشد:lol:

حالا خودتون تصميم بگيريد من كه شخصاً اين سايت رو تا آخر اين سال ميلادي تضمين مي كنم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا