برگزیده های پرشین تولز

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
سلام دوستان

در اینجا سایت ایرانی رو به شما معرفی میکنم که تازه آغاز به کار کرده و شما میتوانید با کوتاه کردن لینک و به نمایش گذاشتن آن درآمد خوبی کسب کنید. سایت TELEPOT سایتی برای کوتاه کردن لینک و کسب درآمد برای شما از این راه است. شما باید تنها آدرس لینکی را که خواهان کوتاه کردن آن هستید را در کادر کوتاه کننده لینک این سایت وارد کرده و لینک کوتاه شده آن را تحویل بگیرید و سپس این لینک را در معرض نمایش قرار دهید. به ازای هر کلیکی که بر روی این لینک میشود به شما مبلغی پرداخته میشود و از یک آی پی تا 5 بار میتوانید درآمد داشته باشید. این لینک را میتوانید در هر جایی که میتوانید مانند وبسایت و وبلاگ، شبکه های اجتماعی و راههای دیگری که خودتان بهتر میدانید، قرار دهید تا دیگران بر روی آن کلیک کنند و درآمد آن به حساب شما واریز شود. حداقل درآمد برای برداشت پول و واریز آن به حساب بانکیتان توسط سایت پانزده هزار تومان است. من خودم تازه آغاز به کار کردم و در صورت برداشت درآمد، رسید آن را در همبن تاپیک خواهم گزاشت.

برای ثبت نام و آغاز کار در سایت تله پات روی لینک زیر کلیک کنید:

ویژگیهای سایت تله پات در یک نگاه:

تِلِ پات (Telepot) سامانه کسب درآمد از کوتاه کردن لینک است.
این سامانه طوری طراحی شده است که تمام کاربران اینترنت بتوانند از آن کسب درآمد کنند.

همه می توانند از آن کسب درآمد کنند نیازی نیست حتما وبسایت داشته باشید.
نرخ کسب درآمد بالا (4 تومان برای هر بازدید موفق | 5 مرتبه شمارش هر آی پی | جمعا 20 تومان از هر آی پی).

کسب درآمد مادام العمر و همیشگی :
درآمد شما از لینکی که به اشتراک گذاشته اید همیشگی است.
درآمد حاصل از بازدید های موفق هر کلیک در هر روز به حساب شما افزوده می شود.

امکان افزودن زیر مجموعه :
5% پورسانت از جمع درآمد زیر مجموعه ها.
این مبلغ از حساب زیر مجموعه کم نمی شود و تل پات مبلغ پورسانت را به عنوان هدیه در پایان هر ماه به حساب شما واریز می کند.

کسب درآمد سریع و راحت.
با استفاده از اسکریپت، افزونه ی مرورگر و ربات تلگرام ، کوتاه کردن لینک در تل پات بسیار آسان است.

چهار روش برای کوتاه کردن لینک در تل پات وجود دارد که در زیر اشاره شده است، متناسب با نیاز خود هر یک از این متد ها را جهت کوتاه کردن لینک هایتان استفاده کنید.
1. پنل کاربری در سایت
2. افزونه مرورگر
3. ربات تلگرام
4. اسکریپت خودکار (مخصوص وبسایت ها)

پس از به اشتراک گذاری لینک برای هر بازدید موفق 4 تومان به حساب شما اضافه می شود.
به طور مثال اگر از مجموعه لینک هایی که به اشتراک گذاشته اید روزانه 5 هزار بازدید موفق داشته باشید ، درآمد ماهانه شما 600 هزار تومن خواهد بود.
لازم به ذکر است لینک ها تاریخ انقضا ندارند و تا همیشه می توانید از بازدید های موفق لینک ها درآمد داشته باشید.
همچنین هر تعداد زیر مجموعه بیشتری داشته باشید ، درآمد بیشتری هم از پورسانت زیر مجموعه هایتان کسب می کنید.

واریز درآمد کاربران هر روز انجام می شود.
درآمد شما به محض رسیدن به حد نصاب 15000 تومان به حساب بانکیتان واریز می شود.

Last edited:

Kambiz7

Registered User
لایک‌ها
56
چهار روش برای کوتاه کردن لینک در تل پات:
1. پنل کاربری در سایت
2. افزونه مرورگر
3. ربات تلگرام
4. اسکریپت خودکار (مخصوص وبسایت ها)

بالا