برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد تضمینی(بدون کلیک کردن و مجموعه گیری) بشتابید!!!

silver123

Registered User
لایک‌ها
12
دوستان اول از همه خدمت همه ی شما سلام عرض میکنم. هدف از ایجاد این تاپیک معرفی تنها روش کسب درآمد از اینترنت در ایران میباشد.

دوستان میدونم که الان ذهنیت بدی نسبت به موضوع دارید و با بی میلی این مطلب رو میخونید و با خودتون میگید اینم مثل بقیه... چون خودم هم این احساس رو تجربه کردم.اما از شما خواهش می کنم که این مطلبو درست و به دور از تمام ذهنیت منفی ای که پیدا کردید بخونید.منطقی فکر کنید وتصمیم بگیرید.

دوستان توجه کنید من هم یکی مثل شما هستم که چند ماه پیش خیلی اتفاقی به مطلبی برخورد کردم که در ابتدا برایم مثل اکثر روش های دروغین کسب درامد از اینترنت به آن شک کردم.البته این یه حرکت طبیعی انسان هاست.اما بعد از خوندن چند بخش از معرفی این روش به آن علاقه مند شدم.چون با بقیه تفاوت داشت.

این روش هیچ ربطی به سایت های کلیکی(کلیک بر روی تبلیغات) و زیرمجموعه گیری ندارد.همونطور که میدونید وب سایت های هرمی(زیرمجموعه گیری) و کلیکی اکثرا در خارج کشور قرار دارند و شما پس از مدتی کار با آنها و اتلاف هزینه اینترنت و تلفن و از همه مهم تر وقتتون ، وقتی که قصد وصول درآمدتون رو دارید با کمال تعجب میبینید که سایت حساب شما رو به علت تحریم بودن ایران میبنده و تموم درامد شما هم ضبط میشه!!

*تاکید میکنم شما اگه الان فرصت مطالعه ی کامل این مطلی رو ندارید این صفحه رو ذخیره و با فرصت بخونید.چون این میتونه زندگی کاری آینده ی شما رو متحول کنه*

من این روش رو به طور اتفاقی پیدا کردم و بعد از چند ماه تحقیق(با توجه به این که مبلغ زیادی هم نبود اما چون نمیخواسم بی خودی پولم رو از دست بدم) بسته آموزشی CN3 رو خریداری کردم. و الانم از اینکه این ریسک رو کردم احساس رضایت میکنم چون دارم با تلاش و پشتکار خودم (و نه انتظار برای عضو شدن دیگران) موفق به کسب درآمد شدم.

شما با خرید این بسته یک شغل دریافت می کنید.هر چقدر مطالب را بیشتر جدی بگیرید و زودتر دست به کار شوید زود تر هم به درامد میرسید.

حالا میخوام به شکل مختصر شما رو با روش های آموزشی این سی دی آشنا کنم:

1.آموزش ساخت فروشگاه الکترنیک:یک فرصت استثنایی برای فروش محصولاتتان.حتی اگه خودتون هم چیزی برای فروش نداشته باشین باز هم راه هی دیگه ای وجود داره!

2.استفاده از فارکس:مطمعن ترین بورس موجود در اینترنت ور اروپا

3.بازار یابی برای شرکت(ارزان ترین و کم دردسر ترین روش)

آموزش در این سی دی به این شکل است که اگه شما کمترین دانش هم در زمینه ی اینترنت داشته باشید میتونید باهاش کار کنید و برای خودتون کسب درآمد کنید.

شما فقط 3 قدم تا کسب در آمد فاصله دارید:

1.خواندن دقیق اطلاعات مربوط به سایت در اینجا

2.خرید بسته آموزشی" سی ان تری"

3.اجرای دقیق دستور عمل های آن

آینده ی شما به باور و تلاش خودتون بستگی داره.تو این دنیا هیچکس جز خودتون نمیتونه به خودتون کمک کنه.باور کنید.

برای ثبت نام به این آدرس برید:
کسب درآمد تضمینی

silver123

Registered User
لایک‌ها
12
كسب درآمد از اينترنت

ماهيانه 500 هزار تومان

بدون نياز به ايگولد و ساير بانكهاي اينترنتي

واريز درآمد شما به حساب بانكي شما در ايران (سيبا – سپهر)

بدون نياز به كاركردن با سايتهاي كسب درآمد – پي تي سي – وبمستر و حتي نرم افزارهاي كسب درآمد

با روزانه 4-2 ساعت كار

براي اولين بار در اينترنت

درآمد ثابت ماهيانه به دست آوريد...

اینجا رو کلیک کنید...

Last edited:

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
اه این cn3 هم مارو کشت بسه بابا اینجا همه یه دوره رفتن تو چاه و اومدن بیرون دیگه کسی نمیره تو ین کارا

siavashbin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
شما خسته نشدید.یعنی هنوزم کسی هست که این اشغالا رو بخره. :eek:

فروشگاه............:blink:

فارکس............:eek:

بازاریابی............:wacko:

:f34r::f34r::f34r::f34r::f34r:

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
تا خون در رگ اینها هست از این تاپیک ها هم هست!

O-(-<

Registered User
لایک‌ها
0
نمیشه خونشو خشک کرد؟!!!!!!!!!!!!!!!

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وقت طلف کردنه!
فقط نئوباکس!

بالا