برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد تضمینی بیتکوین از یک شبکه اجتماعی با همکاری بایننس✔️

sobab

Registered User
لایک‌ها
427
سلام خدمت دوستان
میخوام بهتون یه شبکه اجتماعی رو معرفی کنم که با همکاری بایننس راه اندازی شده که شما میتونید با خواندن و پست کردن بیت کوین رایگان دریافت کنید.
این شبکه روزانه 4 بیتکوین بین اعضاش تقسیم میکنه که هرچی شما امتیاز بیشتری داشته باشید بیت کوین بیشتری میگیرید.
با این نرخ دلار حتما این ایردراپ رو از دست ندید.
11ol_img_20180925_190300.png

لیک رو که باز کردید جیمیلتون رو بزنید که سینک بشه و بعدش لینک دانلود اپلیکیشن رو بهتون میده از اپ استور گوگل دانلودش کنید.
نرم افزارش رو که نصب کردید با جیمیلتون لاگین کنید و از نرم افزار استفاده کنید
بعد ثبت نام اتوماتیک منو فالو میکنید که منم فالو بک میدم تا بتونیم با خوندن پست های همدیگر امتیاز بگیریم.

Last edited:

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
این ایرانیا فکردن بیت کوین راحت بدست میاد همه رفتن سراغ ماینینگ و افزونه و ربات بیت کوین. این روشا همه اسکمه یا ارزش وقت گذاشتن ندارن. اینهمه سایت کلیکی خارجی بوده و هست بعضیاش بیت کوین هم میدادن با اگهی 0.001 دلار ولی برداشت بالای 2 دلار که بدون سرمایه گذاری یا زیرمجموعه فراوون تا موقع رسیدن به برداشت اسکم میشدن. بنظرم فقط میشه روی فاست ها مقدار کمی حساب کرد

sobab

Registered User
لایک‌ها
427
این ایرانیا فکردن بیت کوین راحت بدست میاد همه رفتن سراغ ماینینگ و افزونه و ربات بیت کوین. این روشا همه اسکمه یا ارزش وقت گذاشتن ندارن. اینهمه سایت کلیکی خارجی بوده و هست بعضیاش بیت کوین هم میدادن با اگهی 0.001 دلار ولی برداشت بالای 2 دلار که بدون سرمایه گذاری یا زیرمجموعه فراوون تا موقع رسیدن به برداشت اسکم میشدن. بنظرم فقط میشه روی فاست ها مقدار کمی حساب کرد
عزیز شما متن رو خوندید!
این یه اپ با همکاری صرافی بایننس هست که شبیه به اینستاگرامه و خیلی از صرافیها و خبرگزاریهای مرتبط با کریپتو توش پیج دارن.
از این نوع ایده ها تو دنیای کریپتو کم نیست مثل LBRY که با دیدن و اشتراک فیلم بهتون ارز خودشو میده
اینم یه ایردراپ محدوده که تا یکم اکتبر فرصت داره
اگه اسکم هم بود همینجا اعلام میکنم اگه هر پرداخت کرد سندشو میزارم.
با این وضع بی پولی اگه ده دلارم بشه ازش درآورد خودش نعمتیه
این ایرانیا حواسشون هست چیو معرفی کنن یا نکنن

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
دیگه از کوین پیمنت معروفتر نداریم که اونهمه ارز رو میشه توش نگه داشت، چند ماه قبل ایردراپ داشت و 11 دلار از 1 ارز بی خاصیت داده که هنوزم قابلیت برداشت یا تبدیل به ارز معتبر رو نداره : )

sobab

Registered User
لایک‌ها
427
دیگه از کوین پیمنت معروفتر نداریم که اونهمه ارز رو میشه توش نگه داشت، چند ماه قبل ایردراپ داشت و 11 دلار از 1 ارز بی خاصیت داده که هنوزم قابلیت برداشت یا تبدیل به ارز معتبر رو نداره : )
اصلا کوین پیمنت یه چیز دیگست!
حالا من این برنامه رو معرفی کردم هر کی دوست داشت نصبش میکنه
به نظرم هم معتبر میاد
چند روز آینده مشخص میشه برداشتی دارم یانه

idinkhabis

Registered User
لایک‌ها
96
سلام
منم چند روزیه فعالیت دارم توی این اپ
اما امتیاز رد خوردن پست هام به حساب پاورم اضافه نمیشه و فقط امتیاز رید زدن پست های دیگران که نهایتا 4000 هست برام میاد
برای شما هم همینطوره؟

sobab

Registered User
لایک‌ها
427
سلام
منم چند روزیه فعالیت دارم توی این اپ
اما امتیاز رد خوردن پست هام به حساب پاورم اضافه نمیشه و فقط امتیاز رید زدن پست های دیگران که نهایتا 4000 هست برام میاد
برای شما هم همینطوره؟
اگه طرفی که پست شما رو میخونه 5 تا پست اولی باشه که میخونه باشه بهتون امتیاز میده

bahman888

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام من امتیاز جمع میکنم ولی هیچی به والتم اضافه نشده نوشته صفر چکار کنم الان 14000 پاور دارم

bahman888

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
پس چرا هر چی جمع میکنم صفر میشه روز اول 4000 پاور جنع کردم روز بعد نوشت صفر این امتیازها در کدام قسمت برنامه جمع میشه وبه بیتکوین تبدیل میشه قسمت والت من نوشته صفر

bahman888

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ببین دوست من الان 4000 امتیاز کسب کردم امروز ولی هیچی به والتم اضافه نشده ببین منتظر جوابم Screenshot_2018-09-28-22-29-50.png Screenshot_2018-09-29-09-20-58.png

bahman888

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خوب دوست عزیز میشه والت خودت رو نشون بدی ببینم چجوریه من هر چی امتیاز جمع میکنم هیچی به wallet اضافه نمیشه چکار کنم

bahman888

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام قسمت عضو گیری برای من کار نمیکنه لطفا کمک کنید

bahman888

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ببینید این لینک زیر مجموعه گیری من خست یا نه درست لود نمبشه Screenshot_2018-09-29-15-30-53.png

bahman888

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام چندین نفر با لینک من عضو شدن ولی من هیچ 10000 پاور کسب نکردم چرا

بالا