برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد دلاری بدون سرمایه‌گذاری اولیه

alimoradiM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
bannerB.png

کسب درآمد دلاری بدون سرمایه‌گذاری اولیه در سایت moneycorp.cash

سلام دوستان. این سایت (که فک کنم روسی باشه) روی دلار سرمایه‌گذاری میکنه و سیستم‌های پرداختش هم پاییر و پرفکت‌مانی هست.

روش کار هم به این شکل هست که بعد از ثبت‌نام شما 15 تا گلد میگیرید و با اون میتونید از داخل سایت کارگر بخرید. این کارگرا برای شما سکه دیجیتال میارند به مرور زمان و شما با تبدیل اونا به گلد و بعدش تبدیل گلد به پول واقعی به برداشت می‌رسید که من خودم تست کردم و برداشت داره. (برداشتی‌های سایتم میتونید تو خود سایت چک کنید)

20% امتیاز گلد خرید به ازای هر زیرمجموعه میده.

بونس هر 10 دقیقه، یک ساعت و روزانه داره.

از همه مهمتر اگر می‌خواهید تو سایت پول بریزید و کارگرای قوی‌تر بخرید پول واریزی دو برابر میشه و کلی امتیازات دیگه داره.

توصیه مهم: اگه میخواهید پول بریزید حتماً با مبلغ کم مثلاً 15 دلار شروع کنید که یه کوسه مجانی هم به شما میده.

توضیحات بیشتر تو خود سایت هست.

لینک ثبت‌نام

latari

Registered User
لایک‌ها
86
هفته ای یه بار میشه در آمد کارگرها رو بازیافت کرد درسته

alimoradiM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بعد از ثبت نام سایت به شما 15 تا گلد میده که با اونا میتونید کارگر بخرید. منتها با این روش خیلی طول میکشه که بتونید از سایت برداشت بزنید (یک ماه شاید). بهتره یه مبلغ کم مثلاً 15 یا 30 (بهتره از 30 بیشتر نریزید برای شروع) از طریق PerfectMoney یا Payeer واریز کنید. چون با این کار دو سه تا کارگر کوسه رایگان میگیرید.
اگه اکانت پاییر یا پرفکت مانی ندارید میتونید از صرافی های آنلاین براحتی تهیه کنید.

alimoradiM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مشکل فنی بوده ظاهراً.
امروز سایت 10 تا گلد به خاطر مشکل فنی داد. یسسس

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
سلام
هنوز پرداخت داره؟