برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد فوق العاده

nore

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام

Last edited:

pooya300

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
من زیرمجموعه شدم . در قسمت امتیازات من نوشته مجموع امتیاز6 . یعنی الان امتیاز من 15*6 میشه 90 هزارتومن؟

pooya300

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
به نظر شما با روری چند ساعت میشه در دو هفته 110 هزار درامد داشت؟

nore

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نظر شما با روری چند ساعت میشه در دو هفته 110 هزار درامد داشت؟
وقت زیادی از شما نمیگیره معمولا حدود نیم ساعت البته به سرعت عمل شما بستگی داره. توصیه بنده اینه که با توجه به مطالب خوبی که در سایت قرار داره، مطالب سایت رو هم مطالعه بفرمایید

pooya300

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
اشکال این روش اینه که مطالب سایت دیر اپدیت میشه و فوقش برای یک ماه میشه کسب درامد کرد. بعداز اون میزان درامد خیلی کم میشه

nore

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اشکال این روش اینه که مطالب سایت دیر اپدیت میشه و فوقش برای یک ماه میشه کسب درامد کرد. بعداز اون میزان درامد خیلی کم میشه
با مشاهده مطالب سایت میتونید تا دو ماه ار سایت درآمد داشته باشید بعدش میتونید با اشتراک گذاری مطالب تو شبکه های مجازی(خیلی مهم) و جذب زیرمجموعه و همچنین مشاهده مطالبی که به تازگی در سایت میذارند میتونید برای همیشه دآمد داشته باشید.

nore

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آموزشی

ویدیو هایی که وقتی باز می کنید پایینشون عکس مغز انسان داره وقتی روشون کلیک کنید دو یا سه تا سوال ازتون میپرسه که جواباشون توی ویدیو گفته شده.

1.png

nore

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
تسویه حساب جدید در تاریخ 15/12/95
Untitled.png

pooya300

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
تسویه حساب جدید در تاریخ 15/12/95
Untitled.png
خسته نباشن. فقط سه نفر تسویه کردن. من میگم بازی شون شروع شده. از کجا معلوم نفرات قر عه کشی شده از اقوام نباشن. البته به ضرر خودشون تموم میشه. دیگه کمتر کسی توش فعالیت میکنه. یارو بیاد این همه زحمت بکشه . بعد اقایون هر موقع دلشون خواست یه قرعه کشی الکی بذارن صد رحمت به سایتای کلیکی

Last edited:
بالا