برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد ماهی 100 دلار با لایک کردن ویدئوهای یوتیوب ؟

Sadrapadra

Registered User
لایک‌ها
422
سلام دوستان یک نفر توی مجازی میگفت یه سایتی هست که اشتراک صد دلاری میخری سالیانه و روزی سه تا ویدئو توی یوتیوب برات میفرسته و باید لایکش کنی و ماهی صد دلار واست داره و از طریق ارز دیجیتال پولت رو میدن میخاستم ببینم کسی اطلاعی راجع بهش داره و همچین چیزی وجود داره و واقعیه ؟

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
با روزی دیدن و لایک کردن سه ویدیو، اگه ماهی 1 دلار هم بده، باید بهش شک کرد؛ چه برسه به ماهی 100 دلار!
اون خرید اشتراکش هم تایید صددرصدی بر اینه که پرداختی نخواهد داشت!
آخه کاربر میخواد براش کار انجام بده، دیگه خرید حق اشتراک معنایی نداره! مثل اینکه کسی بخواد بره در محلی کار کنه، بهش بگن، بابت اینکه میخوای بیایی اینجا کار کنی، اولش باید 5 میلیون به کارفرما پول بدی! عجب!

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
سلام دوستان یک نفر توی مجازی میگفت یه سایتی هست که اشتراک صد دلاری میخری سالیانه و روزی سه تا ویدئو توی یوتیوب برات میفرسته و باید لایکش کنی و ماهی صد دلار واست داره و از طریق ارز دیجیتال پولت رو میدن میخاستم ببینم کسی اطلاعی راجع بهش داره و همچین چیزی وجود داره و واقعیه ؟

درود
کاملا واقعیت داره . من خودم الان چهار ماهه دارم توش فعالیت میکنم . البته سه تا ویدئو نیست بیشتره . اگر بتونی تا روزی 10 تا ویدئو هم پلی کنی که بیشتر میتونی درامد کسب کنی . ویدئوها هم بالای یک ساعت زمان دارن چون قراره از مدت پلی شدنشون درامد کسب کنی نه تعدادشون .

راستی من میتونم برات با 85 دلار اکانت بسازم با کد دعوت بیخودی اشتراک صد دلاری نخر . شماره کارتمو تو پیغام خصوصی برات میفرستم معادل 85 دلار بریز به کارتم برات اکانت میسازم یوزر پسوردشو میدم بهت .

حالا که قراره پول بدی چرا به غریبه . تو که پنج ساله تو پی تی هستی بزا آشنا(بچه های پرشین تولز) بالا بکشه .

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
خب این 100 دلار اول را دقیقا برای چی میگیرن
خودتون دیگه بهتر میدونید! اون صد دلار برای اینه که وقتی تعداد شرکت کننده ها و مبالغ صد دلاری جمع آوری شده به نسبت درآمد کوتاه مدت پرداختی (اگه پرداختی وجود داشته باشه)، بیشتر شد؛ یهو یه شبه سایت تعطیل بشه!

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
خب این 100 دلار اول را دقیقا برای چی میگیرن

برای تشکیل پرونده و ثبت مشخصات تو سیستم . من قبلنا وقتی با یه چیزی شوخی میکردم سریع متوجه میشدن ولی الان همه حرفمو جدی گرفتن .
همیشه منطق داشته باشین . با منطق همه چی سادست . بدون منطق سرتون کلاه میره .

من پسر داییم یکی دوسال پیش بهم میگفت مصطفی بیا بریم بورس . یه پولی میزاری اونوقت یه عده بهت سیگنال میدن و تو اون سهامارو میخری و پولت بعد شیش ماه 10 برابر میشه . من خیلی ساده بهش گفتم اگر راهی باشه که بشه به این راحتی پولو ده برابر کرد مطمئن باش کسی به تو اون راهو نمیگه و تشویقت نمیکنه بری همکارش بشی . یه مثالم براش زدم که میری از بانک وام 10 میلیاردی میگیری و بعد شیش ماه بوسیله بورس پولتو میکنی 100 میلیارد و 10 میلیارد بانکو پس میدیو با اون 90 میلیارد میری عشقو حال . یا همین چرتو پرتارو بادران هم تو مخ نوجوونا و جوونای بدبخت میکنه که تو اگه بتونی زیرشاخه جذب کنی بعد یک سال بار خودتو بستی و ماهی 50 تومن درامد ثابت داری . وقتی هم طرف یک سال سگ دو زد و کلی شامپوی ناموس وان و چیزای دیگه براشون تو فامیل و به بقالی های محل میفروشه خسته میشه میره دنبال بقیه زندگیش .

تو وقتی 100 دلار بدی یه اکانت بسازی و بعدش روزی سه تا ویدئو ببینی 100 دلار بگیری یعنی 100 دلار درامد ماهانه با یه کار خیلی خیلی ساده .
خب حالا اگر 30 تا اکانت بسازی چی میشه ؟ میشه ماهی 100 میلیون تومن درامد با دیدن روزی 90 تا ویدئو . آیا لازمه حتما بشینی پشت نمایشگر و اون ویدئوهارو ببینی . نه لازم نیست . آیا میتونی اینکارو بسپری همسرت یا بچت انجام بده . بله میشه . خب پس چرا خود طرف بجای اینکه بره 100 تا سیستم زپرتی قدیمی DDR1 بخره بیاره روشون هزارتا از این اکانت نصب کنه و ماهی یک میلیارد دربیاره میاد به تو میگه بیا تو سایتمون اکانت بساز برای ثبت نام 100 دلار بده ؟

نتیجه گیری اخلاقی :
هر موقع دیدی یکی مثل این سایت دیدن ویدئو یا مثل بورس یا مثل بادران میگه بیا با یه کار خیلی ساده ماهی 100 میلیون درآمد داشته باش بهش بگو خبرت میکنم .

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
کلاهبرداری محض

درود
کاملا واقعیت داره . من خودم الان چهار ماهه دارم توش فعالیت میکنم . البته سه تا ویدئو نیست بیشتره . اگر بتونی تا روزی 10 تا ویدئو هم پلی کنی که بیشتر میتونی درامد کسب کنی . ویدئوها هم بالای یک ساعت زمان دارن چون قراره از مدت پلی شدنشون درامد کسب کنی نه تعدادشون .

راستی من میتونم براتون با 85 دلار اکانت بسازم با کد دعوت بیخودی اشتراک صد دلاری نخرید . شماره کارتمو تو پیغام خصوصی براتون میفرستم معادل 85 دلار بریزید به کارتم براتون اکانت میسازم یوزر پسوردشو میدم بهتون .

mohammad.hoseini12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
درود

راستی من میتونم براتون با 85 دلار اکانت بسازم با کد دعوت بیخودی اشتراک صد دلاری نخرید . شماره کارتمو تو پیغام خصوصی براتون میفرستم معادل 85 دلار بریزید به کارتم براتون اکانت میسازم یوزر پسوردشو میدم بهتون .
دوست عزیز ؛ اگه با این کارها و با سه کلیک بشه پول درود این هم همچین مبالغی ، اونوقت زنو مرد پیرو جون کشاورزو صنعت گر میشینن کلیک میکنن دیگه چه کاریه کار کنی ؛ بشین کلیک کن پول دربیار ؛ نه زحمت میخواد و نه تلاش. اونوقت نصف پاساژ علاالدین مغازه هاشونو میبندن میرن کلیک میکنن دیگه چه کاری چرا اینقدر سرمایه و وقت بذارن و سرکله بزنن با مشتری ؛ ده تا اکانت باز میکنن میلیارد میشن.
این موضوع به هیچ وجه با علم اقتصاد همخونی نداره. ممکنه بصورت مقطعی برای شما سود داشته مطمئن باشید همیشگی نیس و به زمانش میبنده و میره
تمامی این موارد رو با فرض اینکه شما آدم خوبی هستید و با تبلیغ سایت خودتون ذی نفع نیستید نوشتم. امیدوارم همه ما حداقل روزی ۳ دقیقه بشینیم و به اول و آخر عملکردمون فکر کنیم.

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
دوست عزیز ؛ اگه با این کارها و با سه کلیک بشه پول درود این هم همچین مبالغی ، اونوقت زنو مرد پیرو جون کشاورزو صنعت گر میشینن کلیک میکنن دیگه چه کاریه کار کنی ؛ بشین کلیک کن پول دربیار ؛ نه زحمت میخواد و نه تلاش. اونوقت نصف پاساژ علاالدین مغازه هاشونو میبندن میرن کلیک میکنن دیگه چه کاری چرا اینقدر سرمایه و وقت بذارن و سرکله بزنن با مشتری ؛ ده تا اکانت باز میکنن میلیارد میشن.
این موضوع به هیچ وجه با علم اقتصاد همخونی نداره. ممکنه بصورت مقطعی برای شما سود داشته مطمئن باشید همیشگی نیس و به زمانش میبنده و میره
تمامی این موارد رو با فرض اینکه شما آدم خوبی هستید و با تبلیغ سایت خودتون ذی نفع نیستید نوشتم. امیدوارم همه ما حداقل روزی ۳ دقیقه بشینیم و به اول و آخر عملکردمون فکر کنیم.

شب میخوای بخوابی دلار سه هزار تومنه صبح که پا میشی سیو سه هزار تومنه چه علم اقتصادی تو این شرایط اقتصادی علم میبینی . اصلا اقتصاد نداریم که بخواد علمی باشه یا غیرعلمی .

کارایی هست که حتی با راحتتر از سه کلیکم بشه پولو چند برابر کرد . سیب زمینی رو لب زمین از کشاورز میخری کیلو هزار تومن به مردم میدی کیلو سیزده هزار تومن . به کسی که اینکارو میکنه میگن دلال . ولی خب تفاوتش با اون سه تا کاری که گفتم(سایت دیدن ویدئو و بورس و بادران) اینه که اینجا نمیان دستت رو بگیرن بهت التماس کنن بگن تورو خدا بیا ماهی 100 میلیون درامد داشته باش . اینجا اگر بخوای وارد بشی مافیای سیب زمینی دستو پاتو قلم میکنه . حالا این فقط سیب زمینی بود . تو ببین مافیای هزاران قلم میوه و مواد غذایی دیگه چی هستن . یا بازار دارو . یا .... .

یا اصلا همین رمز ارزها . با این قیمت پایین برق ایران طرف دهتا گرافیک 3090 خریده به قیمت یک میلیارد و داره ازشون بعد یک سالو نیم درامد خالص کسب میکنه که مثلا میشه ماهی 80 میلیون تومن در حالی که 80 میلیون تومن حقوق ماهانه بیستا کارگر بدبخت که باید از شیش صبح تا دوازده شب جون بکنن .

و اینا چیزی نیستن که شما بتونی بگی پیرو جوون بزرگو کوچیک صنعتگرو کشاورزو بچه های پاساژ علائدین کارشونو تعطیل کنن بیان انجام بدن چون کار راحتیه . بالاخره یکی باید سیب زمینی بکاره که پول دلال چند برابر بشه یا مثلا یکی باید تو پالایشگاه و اداره برق سخت کار کنه با حقوق کم که ماینر تو سواحل آنتالیا آفتاب بگیره و ماهی 80 تومن درامد داشته باشه .

یه بحثای روحی روانی هم هست مثل اینکه الان تو بری به کشاورز یا باغدار بگی بیا با یه کار راحت ماهی 80 میلیون درآمد داشته باش میگه نه من باید عرق بریزم تا پولم حلال باشه که دیگه وارد اونا نمیشیم . طرز فکر و جهانبینی مردم باید عوض بشه . باید بدونن کجا زندگی میکنن و سیستمی که قراره واردش بشن چه ایرادی داره چه مزیتی داره .

من تو دیجیکالا هرکالای سوپرمارکتی ای که دلم بخواد با 40% تخفیف میتونم بخرم بدون اینکه لازم باشه صبر کنم تو شگفت انگیز قرار بگیره یا میزان درصد تخفیفش به چهل برسه یا اینکه اصلا دیجیکالا اون کالارو موجود داشته باشه . اونوقت شما بیا یه تاپیک تو فروم بزن در مورد دیجیکالا همه میان میگن بدترین سایت دنیاست دزده کلاهبرداره حروم خوره . نصف مردم ایران تو این مرحله ی استفاده از دیجیکالا گیر کردن که چرا پیک کالارو تا دم در آپارتمان میاره چرا تا دم در واحد نمیاره .

mohammad.hoseini12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
شب میخوای بخوابی دلار سه هزار تومنه صبح که پا میشی سیو سه هزار تومنه چه علم اقتصادی تو این شرایط اقتصادی علم میبینی . اصلا اقتصاد نداریم که بخواد علمی باشه یا غیرعلمی .

کارایی هست که حتی با راحتتر از سه کلیکم بشه پولو چند برابر کرد . سیب زمینی رو لب زمین از کشاورز میخری کیلو هزار تومن به مردم میدی کیلو سیزده هزار تومن . به کسی که اینکارو میکنه میگن دلال . ولی خب تفاوتش با اون سه تا کاری که گفتم(سایت دیدن ویدئو و بورس و بادران) اینه که اینجا نمیان دستت رو بگیرن بهت التماس کنن بگن تورو خدا بیا ماهی 100 میلیون درامد داشته باش . اینجا اگر بخوای وارد بشی مافیای سیب زمینی دستو پاتو قلم میکنه . حالا این فقط سیب زمینی بود . تو ببین مافیای هزاران قلم میوه و مواد غذایی دیگه چی هستن . یا بازار دارو . یا .... .

یا اصلا همین رمز ارزها . با این قیمت پایین برق ایران طرف دهتا گرافیک 3090 خریده به قیمت یک میلیارد و داره ازشون بعد یک سالو نیم درامد خالص کسب میکنه که مثلا میشه ماهی 80 میلیون تومن در حالی که 80 میلیون تومن حقوق ماهانه بیستا کارگر بدبخت که باید از شیش صبح تا دوازده شب جون بکنن .

و اینا چیزی نیستن که شما بتونی بگی پیرو جوون بزرگو کوچیک صنعتگرو کشاورزو بچه های پاساژ علائدین کارشونو تعطیل کنن بیان انجام بدن چون کار راحتیه . بالاخره یکی باید سیب زمینی بکاره که پول دلال چند برابر بشه یا مثلا یکی باید تو پالایشگاه و اداره برق سخت کار کنه با حقوق کم که ماینر تو سواحل آنتالیا آفتاب بگیره و ماهی 80 تومن درامد داشته باشه .

یه بحثای روحی روانی هم هست مثل اینکه الان تو بری به کشاورز یا باغدار بگی بیا با یه کار راحت ماهی 80 میلیون درآمد داشته باش میگه نه من باید عرق بریزم تا پولم حلال باشه که دیگه وارد اونا نمیشیم . طرز فکر و جهانبینی مردم باید عوض بشه . باید بدونن کجا زندگی میکنن و سیستمی که قراره واردش بشن چه ایرادی داره چه مزیتی داره .

من تو دیجیکالا هرکالای سوپرمارکتی ای که دلم بخواد با 40% تخفیف میتونم بخرم بدون اینکه لازم باشه صبر کنم تو شگفت انگیز قرار بگیره یا میزان درصد تخفیفش به چهل برسه یا اینکه اصلا دیجیکالا اون کالارو موجود داشته باشه . اونوقت شما بیا یه تاپیک تو فروم بزن در مورد دیجیکالا همه میان میگن بدترین سایت دنیاست دزده کلاهبرداره حروم خوره . نصف مردم ایران تو این مرحله ی استفاده از دیجیکالا گیر کردن که چرا پیک کالارو تا دم در آپارتمان میاره چرا تا دم در واحد نمیاره .
شما یه سیستم جهانی رو که کسب درآمد خارجی داره رو دارید با تومن ایران مقایسه میکنید حرف من بُنیه ایه نه محدود به یه کشور. من میگم این کار با اقتصاد همخونی نداره نمیگم که با اقتصاد ایران همخونی نداره شما ایران رو از این لحاظ جدا از قاره های دیگه فرض کن چیزهایی تو ایران هست که تو هیچ جا نیست

همه حرف های شما در حال حاظر واقعیه اگر تا نوک بینی تون ببینید. تو روند کوتاه مدت خیلی چیزها هست که سود میده نمونش بهره های بانکی مابین سال های 91 تا 95 ولی آخرش دیدیم که چیزی مثل نشستن و خوردن خواب و خیاله. تو پروسه بلند مدت کاملاً قابل مشاهده بود که چند برابر همون سود بانکی از تک تک نفرات بیرون کشیده شد.

خود شغل دلالی هم ریسک خاص خودشو داره فکر نکنید دلال هیچ وقت هیچ مسئولیتی نداره و راحته. جنس درست خریدن ، پخش صحیح ، مشتری مداری و اینکه بار بین راه براش اتفاقی نیفته حداقل از ریسک هایی هست که به ذهن من میاد نمیشه بگید که کار راحت تر از سه تا کلیک. شما کاری راحت تر و بدون تخصص تر از سه تا کلیک پیدا نمیکنید. درسته که دلال پروری کار خوبی نیست ولی خواستم بدونید که بلخره پست ترین کار مثل دلالی هم مشکلات خاص خودشو داره و همون دلال سرمایه ش رو بیاره همچین سیستم هایی و 10 نفر رو استخدام کنه که براش کلیک کنن خیلی به صرفه تر تموم میشه براش. تک تک مافیایی که میفرمایید کلیک کردن خیلی به صرفه تره نسبت به استرس کارشون. دیگه میخوام بگم دزد رو اگه یکی بگه "این در ، این کلید ، صاحب خونه هم یه سال دیگه میاد خونه پلیس هم نمیاد آدمم نمیاد زیر فرش 10 میلیارد پوله در ساده ترین حالت برو وردار" هم راحت تر از سه تا کلیک نیس. شما هیچی رو پیدا نمیکنی که آسون تر از کلیک باشه.

سیستم ارز دیجیتال هم الان سود میده ولی اینها هیچ با علم اقتصاد همخونی نداره. اینکه بشین کلیک کن پول دربیار ، اینکه بشین بزن تو برق پول در بیار و... تو کوتاه مدت جواب میده و در بلند مدت تاثیر عکس میده و احتمال میدم شما هیچ کدوم اینها رو قبول ندارید و من هم اگه فرضاً تا ظهر بخوابم و یکی بیاد بگه این کار صحیح نیس ؛ 3 تا سهله 3.000 دلیل میارم که بهترین کاره و قضاوت ما با خوانندگان تاپیک هست

Last edited:

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
شما یه سیستم جهانی رو که کسب درآمد خارجی داره رو دارید با تومن ایران مقایسه میکنید حرف من بُنیه ایه نه محدود به یه کشور
همه حرف های شما در حال حاظر واقعیه اگر تا نوک بینی تون نبینید تو روند کوتاه مدت خیلی چیزها هست که سود میده نمونش بهره های بانکی مابین سال های 91 تا 95 ولی آخرش دیدیم که چیزی مثل نشستن و خوردن خواب و خیاله تو پروسه بلند مدت دیدیم که چند برابر همون سود بانکی از تک تک نفرات بیرون کشیده شد. سیستم ارز دیجیتال هم الان سود میده ولی اینها هیچ با علم اقتصاد همخونی نداره. اینکه بشین کلیک کن پول دربیار ، اینکه بشین بزن تو برق پول در بیار و... تو کوتاه مدت جواب میده و در بلند مدت تاثیر عکس میده و مطمئنم شما هیچ کدوم اینها رو قبول ندارید و من هم اگه فرضاً تا ظهر بخوابم و یکی بیاد بگه این کار صحیح نیس ؛ 3 تا سهله 3.000 دلیل میارم که بهترین کاره و قضاوت ما با خوانندگان تاپیک هست

نیازی نیست خواننده های تاپیک قضاوت کنن

مطمئنم شما هیچ کدوم اینها رو قبول ندارید

چرا همشو قبول دارم . هرچی گفتین قبول دارم
حرفاتون همش درسته و ماین تا پنج سال دیگه جواب میده بعدش طبق پیش بینی شما با پیشونی میخوره زمین و دیگه هیچ سودی نداره

اونی هم که تو این پنج سال اندازه هزارتا کارگر درامد کسب کرده با خوشگذرونی تو کشور تایلند و زیر ماین گذاشتن گرافیکای 3090 بعد پنج سال گرافیکارو به قیمت روز میفروشه میره دنبال یه کار ساده دیگه که پنج سال بعد بوجود میاد بدون اینکه ضرری کرده باشه . متوجه نمیشم مشکل شما با ماین اتریوم چیه و چجوری قراره یه ماینر اتریوم تو بلند مدت ضرر کنه ؟

شما میگین چون بانک تو سال 91 تا 95 فلان کارو کرد کرد پس کلا کار راحت برا پول دراوردن تو بلند مدت نداریم . حرفتون درست نیست . چیو دارید به چی ربط میدین ؟ طرف چهل ساله بساز بندازه و میلیاردی درآمد داره . یارو پنجاه ساله کارش دلالی و هرسال میلیردی درآمد داره . کی گفته قراره رمز ارزا پنج سال دیگه نابود بشه ؟ از کجا معلوم بهتر نشه ؟ اصلا فرض کنیم نابود بشه مگه ماینر ضرر میکنه وقتی تو پنج سال چند میلیارد سود کرده و گرافیکاشو به قیمت روز میفروشه ؟ حالا اگه میخواهید منتظر باشین ببینید بقیه یوزرا چی قضاوت میکنن بین منو شما مشکلی نیست منتظر باشین .

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,547

حرفاتون همش درسته و ماین تا پنج سال دیگه جواب میده بعدش طبق پیش بینی شما با پیشونی میخوره زمین و دیگه هیچ سودی نداره

اونی هم که تو این پنج سال اندازه هزارتا کارگر درامد کسب کرده با خوشگذرونی تو کشور تایلند و زیر ماین گذاشتن گرافیکای 3090 بعد پنج سال گرافیکارو به قیمت روز میفروشه میره دنبال یه کار ساده دیگه که پنج سال بعد بوجود میاد بدون اینکه ضرری کرده باشه . متوجه نمیشم مشکل شما با ماین اتریوم چیه و چجوری قراره یه ماینر اتریوم تو بلند مدت ضرر کنه ؟

شما میگین چون بانک تو سال 91 تا 95 فلان کارو کرد کرد پس کلا کار راحت برا پول دراوردن تو بلند مدت نداریم . حرفتون درست نیست . چیو دارید به چی ربط میدین ؟ طرف چهل ساله بساز بندازه و میلیاردی درآمد داره . یارو پنجاه ساله کارش دلالی و هرسال میلیردی درآمد داره . کی گفته قراره رمز ارزا پنج سال دیگه نابود بشه ؟ از کجا معلوم بهتر نشه ؟ اصلا فرض کنیم نابود بشه مگه ماینر ضرر میکنه وقتی تو پنج سال چند میلیارد سود کرده و گرافیکاشو به قیمت روز میفروشه ؟ حالا اگه میخواهید منتظر باشین ببینید بقیه یوزرا چی قضاوت میکنن بین منو شما مشکلی نیست منتظر باشین .

سوال من اینه که چرا شما این کارهایی که میگی راحتن و درآمد عالی دارن، خودتون انجام نمیدین ؟ شما که بلدی، پول خوب در بیار، بعدش به جای آفتاب گرفتن توی ساحل به بقیه مردم کمک کن

mohammad.hoseini12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20

ببخشید من نمیدونستم شما آنلاینید و برای همین برای کاملتر شدن موضوع رو کامل تر کرده بودم که بهتر متوجه بشید.
خواننده های تاپیک باید بیان بخونن ، آموزش ببین و اتفاقاً نظر بدن و حتی قضاوت کنن چه اشکالی داره. یاد گرفتن دسته جمعی ما از یه موضوع بهتر از اینه که دو نفر بشینن و با هم مذاکره کنن. اینجا صندلی داغ که نیس منم نمیخوام چیزی رو به شما یا کس دیگه ثابت کنم فقط چیزایی که میدونم رو میگم و از دونسته های شما تا جایی که مفیده استفاده میکنم

من سیستم سود کلیکخوری ندارم که تعصبی نظر بدم ؛ همونطور که سیستم ماینینگ ندارم که تعصبی نظر بدم. شاید منم یه ماشین قرضاً 207 داشتم تعصبی نظر میدادم ولی هیچ کدوم اینا رو ندارم. اصلا حرف سر ماینو ماینینگ نبوده و به اینجا کشیده شد ؛ اما ماین که میفرمایید ۵ سال ، آبا و اجداد منو شما هم نمیتونن بگن ماین ۵ سال جواب میده یا یکسال یا ۱۰ سال یا چقدر.

اشکال شما اینه که یدونه "فلان کس" از "تایلند" رو بت کردید و گذاشتید جلوی خودتون. فلان کس فلان قدر سود کرده تضمینی نیس که شما هم همون کار رو الان بکنید و بگیره همونطور که مثلاً فلانی گرافیکای 3090 رو خریده و الان فروخته و سود کرده و فلان زمان ( نه تضمیناً 5 سال ) (شاید) بفروشه و سود کنه دلیل بر این نمیشه که هر کس بیاد اینکار رو کنه سود کنه. نقشه راه 5 سال گذشته روشن شده درست. هر فردی 5 سال پیش این کار رو اگه انجام میداد صد درصد الان سود آنچنانی ورداشته بود ولی دیگه نقشه رد شده که دیگه تحلیل نمیخواد. صحبت ما آینده هست. شما گذشته رو سند میکنید و آینده رو کپی همون جلو میبرید.

مطمئناً پول دروردن راحت پیش میاد ؛ ولی مطمئن باشید از چیزی که بشه راحت و با کلیک کردن پول درورد یا چیز مشابه حتی اگه زینه آبنومان یا ثبت نام اولیه هم نداشته باشن اصلاً با دودوتای اقتصاد نمیخونه. کسی که یه کار کرده و خورده تضمین ادامه نیس.

اینقدر فلانی های گذشته رو به خودتون ربط ندید. فلانی شاید کرده به وقتش گرفته. فلانی شاید شانس اورده گرفته. فلانی شاید تو اون کار بهره هوشی ش از شما بیشتر بوده کارش گرفته. اینا به موضوع تاپیک مرتبط نبود و من ناچاراً برای کامل شدن پست نوشتم.

من فقط اینو میدونم که چیزی مثل این کار که "کلیک کن و پول در بیار" "بسته رو بخر و یکشبه پولدار شو" "بزن تو برق و میلیاردر شو" با پایه های اقتصاد به هیچ وجه همخونی نداره. نه با سیستم اقتصادی ایران بلکه اقتصاد کل جهانی. الان چه کلیک کن باشه چه بزن تو برق باشه یا چیز دیگه ای باشه یا هر چیز دیگه. اینکه "کی گفته قراره رمز ارزا پنج سال دیگه نابود بشه ؟" مشخصاً شما گفتید. کسی تاریخ برای نابودی نمیگه اگه منظورتون منم، من میگم بلندمدت. حالا اینکه کوین های دیجیتالی ارزش بطنی دارند یانه جای خود که به موضوع تاپیک همخونی نداره.

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
اشکال شما اینه که یدونه "فلان کس" از "تایلند" رو بت کردید و گذاشتید جلوی خودتون. فلان کس فلان قدر سود کرده تضمینی نیس که شما هم همون کار رو الان بکنید و بگیره همونطور که مثلاً فلانی گرافیکای 3090 رو خریده و الان فروخته و سود کرده و فلان زمان ( نه تضمیناً 5 سال ) (شاید) بفروشه و سود کنه دلیل بر این نمیشه که هر کس بیاد اینکار رو کنه سود کنه. نقشه راه 5 سال گذشته روشن شده درست. هر فردی 5 سال پیش این کار رو اگه انجام میداد صد درصد الان سود آنچنانی ورداشته بود ولی دیگه نقشه رد شده که دیگه تحلیل نمیخواد.

چقدر شاید و تضمین تو این یه پاراگرافتون بود . این همه شاید و تضمین برا اینکه بگین ماین اتریوم یکی از پرخطرترین شغلای دنیاست و همون 5 سال پیشم طرف ریسک بزرگی کرده بود که ماین اتریومو شروع کرد !
اینجوری بخواهید نگاه کنید به موضوع بله حرف شما درسته و کار بدون زحمت و با درآمد بالا نداریم تو دنیا . من الان بگم خدا از آسمون پول میفرسته شما میگی چه تضمینی هست پول نره یه کهکشان دیگه یا از کجا معلوم جبرئیل بین راه ندزده پولارو .

یه ماین اتریوم دیگه . هر موقع کله پا شد اتریوم گرافیکارو میفروشی . تو بدترین حالت ممکن شیش ماه بعد شروع اتریوم از بین میره که خب تا اون موقع مابه التفاوت گرافیک نو و دست دومو درآوردی شایدم بیشتر . یه ضرب المثل هست که وقتی میخوان بگن یکاری راحته میگن "مثل آب خوردن میمونه" ولی از نظر شما بخواهیم به آب خوردن نگاه کنیم باید بگیم چه تضمینی هست آب آلوده نباشه .

فلانی شاید تو اون کار بهره هوشی ش از شما بیشتر بوده کارش گرفته.

اگه قرار بود ماین کردن اینجوری که شما گفتین انقدر خطرناک باشه و ریسک بالا داشته باشه که تو قسمت سخت افزارای کامپیوتری سایت دیوار نصف اگهی ها مربوط به ماینرهای پنجاه یا صد میلیونی نبود . بعید میدونم افرادی که این ماینرارو میخرن برتری هوشی خاصی نسبت به منو شما داشته باشن .خلاصه اینکه اگه از نظر شما ماین یه کار خیلی سخته با ریسک بالا مخصوص آدمهای باهوش و رمزارز هم بلند مدت دووم نمیاره و چند سال دیگه جمع میشه من حرفی ندارم حق با شماست .

Last edited:

mohammad.hoseini12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
چقدر شاید و تضمین تو این یه پاراگرافتون بود . این همه شاید و تضمین برا اینکه بگین ماین اتریوم یکی از پرخطرترین شغلای دنیاست و همون 5 سال پیشم طرف ریسک بزرگی کرده بود که ماین اتریومو شروع کرد !
اینجوری بخواهید نگاه کنید به موضوع بله حرف شما درسته و کار بدون زحمت و با درآمد بالا نداریم تو دنیا . من الان بگم خدا از آسمون پول میفرسته شما میگی چه تضمینی هست پول نره یه کهکشان دیگه یا از کجا معلوم جبرئیل بین راه ندزده پولارو .

یه ماین اتریوم دیگه . هر موقع کله پا شد اتریوم گرافیکارو میفروشی . تو بدترین حالت ممکن شیش ماه بعد شروع اتریوم از بین میره که خب تا اون موقع مابه التفاوت گرافیک نو و دست دومو درآوردی شایدم بیشتر . یه ضرب المثل هست که وقتی میخوان بگن یکاری راحته میگن "مثل آب خوردن میمونه" ولی از نظر شما بخواهیم به آب خوردن نگاه کنیم باید بگیم چه تضمینی هست آب آلوده نباشه .

اگه قرار بود ماین کردن اینجوری که شما گفتین انقدر خطرناک باشه و ریسک بالا داشته باشه که تو قسمت سخت افزارای کامپیوتری سایت دیوار نصف اگهی ها مربوط به ماینرهای پنجاه یا صد میلیونی نبود . بعید میدونم افرادی که این ماینرارو میخرن برتری هوشی خاصی نسبت به منو شما داشته باشن .خلاصه اگه از نظر شما ماین یه کار خیلی سخته با ریسک بالا و رمزارز هم بلند مدت دووم نمیاره و چند سال دیگه جمع میشه من حرفی ندارم حق با شماست .
حرف های من بیشتر واقع بینانه هست حداقل سعیم این هست که اینطور باشه و نزدیکتر به واقعیت باشه شما اگه میفرمایید من الان بگم خدا از آسمون پول میفرسته من نمیگم نره یه کهکشان دیگه یا دزدیده بشه من میگم اصلاً خدا از آسمون پول نمیفرسته که وسط راه یکی بدزده یا بره جیب یکی دیگه و برای اون پول باید تلاش کرد یه تلاش واقعی. تلاش برای کشف راه تلاش برای دلالی تلاش برای ایجاد شغل تلاش برای دزدی تلاش و نه بشین خونه کلیک کن پول دربیار. ته همه حرف های شما فقط به دلیل آوردن ختم میشه و زات آدم اینطور. من نمیگم شما بیت کوین بخرید یا نخرید این موارد کاملاً به شما بستگی داره و انشالله سود بالایی چه از کلیک کردن و چه از ماینینگ به دست بیارید من فقط دونسته های خودم رو به اشتراک گذاشتم و قصد ندارم بیشتر از این مزاحم بشم

بالا