برگزیده های پرشین تولز

کسب درامد از سایت معتبر btc-e از طریق خرید و فروش بیت کوین

elwray

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
19
سلام دوستان
من مدتیه که توی سایت btc-e کار می کنم که تا الان بسیار عالی بوده و من تونستم سرمایم رو چند برابر بکنم!!! مثلا قیمت لایت کوین حدود 7 برابر شده از 2 ماه پیش تا الان!!
نحوه کار هم بسیار ساده هست و با خرید و فروش سود خوبی بدست میاد
توی تایپیک ها این سایت رو ندیدم خواستم معرفی بکنم. دوستانی که با نمودار های شمعی( candlestick) اشنا هستند یا فارکس کار حرفه ای هستند خوشحال میشم بیایند تویه تایپیک و بتونیم از نظراتشون استفاده کنیم.
نمودار قیمت کریپتو ها هم که تویه https://bitcoinwisdom.com/markets
هست.

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
دوست من بنده علاقه دارم به ترید ولی میترسم واردش بشم اگر بتونید راهنمائی های انجام بدید که بنده وو دوستان هم بتونیم استفاده کنیم ممنون میشم

elwray

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
19
من خودم هم تجربه زیادی ندارم ولی کار با سایت ساده هست و حساب پرفکت مانی هم مورد قبوله شما میتونی با مشاهده نمودارها توی سایت bitcoinwisdom در قسمت btc-e خرید و فروشتون رو انجام بدین
من تحلیل نمودار ها رو دقیق نمیدونم ولی میشه تخمین هایی برای قیمت ها زد.

No1Back

Registered User
لایک‌ها
171
Price جلوی btc name چیه مثا دلارو زده 270 . 2 یعنی چی ؟

No1Back

Registered User
لایک‌ها
171
فهمیدم نمیخواد جواب بدی

elwray

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
19
بله اون قیمت بیت کوین به ارز های مختلف هست. شما برید توی قسمت markets و توی قسمت btc-e قیمت ارزهای مختلف رو با نمودارش ببینید. مثلا ltc/usd ppc/usd و غیره مثلا نمودار ltc/usd رو ببینید چقدر رشد داشته!!
من خودم از سایت btc-e استفاده می کنم که بسیار مطمئن و ایمن هست. ولی توی قسمت markets سایت های دیگه مثل bitstamp , btcchina و غیره هست

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
دوست من دوماهه تو این کاری تجربه ای بدست نیوردی؟پس چطور سود کردی؟
قبلنا تو انجمن پولفا چنین بحصی بود یه نفر بود تخمین قیمت میزد فوق العاده مثلن میگفت بخری یا بفروشید. عالی بود کارش.
و تا اونجائی هم که یادمه میگفت روز از هرکوین اگر بتونی خوب ترید کنی 5 تا 10 دلار درآمد داری

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
قیمت لایت کوین حدود 7 برابر شده
قیمت لایت کوین 43٪ از صبح کشید پایین
دوست من بنده علاقه دارم به ترید ولی میترسم واردش بشم
اگر بلد نیستی وارد نشو چون ضرر بدی میکنی
و تا اونجائی هم که یادمه میگفت روز از هرکوین اگر بتونی خوب ترید کنی 5 تا 10 دلار درآمد داری
توی این مارکت هفته‌ای زیر 2BTC سود نکنی یعنی داری وقتت رو تلف میکنی!

elwray

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
19
بله سود و ضرر با هم هست ولی قیمت ها بد جور رشد کرد من خودم حدود 2 ماه پیش با قیمت 1.3 دلار لایت کوین خریدم فکرشم نمی کردم به 8 دلار برسه . حتی سقوط هم بکنه فعلا ضرری در کار نیست و من فقط در نقاط تقاطع (صعودی)نمودار ها میخرم البته سعی می کنم اینطور باشه. در هر حال الان زمان خوبیه برای خرید لایت کوین و ppc
البته من تازه کار هستم و هدفم از این تایپیک بیشتر راهنمایی گرفتن از با تجربه ها هست.

Last edited:

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
بله سود و ضرر با هم هست ولی قیمت ها بد جور رشد کرد من خودم حدود 2 ماه پیش با قیمت 1.3 دلار لایت کوین خریدم فکرشم نمی کردم به 8 دلار برسه . حتی سقوط هم بکنه فعلا ضرری در کار نیست و من فقط در نقاط تقاطع (صعودی)نمودار ها میخرم البته سعی می کنم اینطور باشه. در هر حال الان زمان خوبیه برای خرید لایت کوین و ppc
البته من تازه کار هستم و هدفم از این تایپیک بیشتر راهنمایی گرفتن از با تجربه ها هست.
ما هم دلمون میخواد کسی تجربه داره در اختیارمون بذاره چون یه زمانی برای دارک کوین هم این اتفاق افتاد و ما دارک خریدیم بعد دو سه ماه ضزز 5-6 برابری متحمل شدیم

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
الان زمان خوبیه برای خرید لایت کوین
مطمئنی!
HlqcXO0.jpg

Herbert2020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
فقط altcoin
این هفته 0.1 بیت کوین از NYAN سود کردم :)

saeeds255

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
کسب درآمد توی این بازار به این آسونی ها هم نیست . علاوه بر پیش بینی قیمت ها باید صبر و کنترل قوی روی احساسات خودتون داشته باشید ، همونطوری که سود های کلان می کنید به همون اندازه احتمالش هست ضرر بکنید دوستانی که تجربه داشته باشن متوجه میشن چی میگم ضرر میتونه خیلی سنگین باشه . یه نمونه همین لایت کوین که چند روز قبل قیمتش به شدت افت کرد و خیلی ها سرمایه زیادی از دست دادند . (البته به نظر من موقتی هست)
بازار altcoin ها هم پر ریسک ترین بازار هست و حتی برای افراد با تجربه و حرفه ای که مدت زیادی توی این بازار هستند احتمالش خیلی خیلی کمه که توی این مدت علاوه بر سود ، ضرر سنگین نکرده باشند .

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
کسب درآمد توی این بازار به این آسونی ها هم نیست . علاوه بر پیش بینی قیمت ها باید صبر و کنترل قوی روی احساسات خودتون داشته باشید ، همونطوری که سود های کلان می کنید به همون اندازه احتمالش هست ضرر بکنید دوستانی که تجربه داشته باشن متوجه میشن چی میگم ضرر میتونه خیلی سنگین باشه . یه نمونه همین لایت کوین که چند روز قبل قیمتش به شدت افت کرد و خیلی ها سرمایه زیادی از دست دادند . (البته به نظر من موقتی هست)
بازار altcoin ها هم پر ریسک ترین بازار هست و حتی برای افراد با تجربه و حرفه ای که مدت زیادی توی این بازار هستند احتمالش خیلی خیلی کمه که توی این مدت علاوه بر سود ، ضرر سنگین نکرده باشند .
باور نمیکنی امروز به خودم گفتم ای کاش سعید این تایپیک رومیدید. سعید جان رو من خیلی قبول هرچی گفت گوش بدید.

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
باور نمیکنی امروز به خودم گفتم ای کاش سعید این تایپیک رومیدید. سعید جان رو من خیلی قبول هرچی گفت گوش بدید.

saeeds255

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
لطف داری داداش ، برای دوستایی مثل شما دلم تنگ شده بود ...
بعد از پولفا دیگه جایی نیست که بشه اینجور بحثا کرد .

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
واقعن نیاز داریم یه جایی جمع بشیم. شاید بشه یه گروه تو تلگرام درست کرد. چون تلگرام نسخه مسنجرکامپیوتر و نسخه وب داره.هرچند کار پر ریسکیه خودت که استادی سعید جان

saeeds255

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
واقعن نیاز داریم یه جایی جمع بشیم. شاید بشه یه گروه تو تلگرام درست کرد. چون تلگرام نسخه مسنجرکامپیوتر و نسخه وب داره.هرچند کار پر ریسکیه خودت که استادی سعید جان
آره فکر بدی نیست ولی باید به اندازه کافی عضو داشته باشه . یه سری افراد حرفه ای هم باید باشن تا بشه روی حرفشون حساب کرد

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
آره فکر بدی نیست ولی باید به اندازه کافی عضو داشته باشه . یه سری افراد حرفه ای هم باید باشن تا بشه روی حرفشون حساب کرد
آره الکی چت نکنیم فقط اونها باهم تبادل نظر کنن تو گروه. این افراد رو الان از کوجا پیدا کنیم

elwray

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
19
درود بر اقا سعید. شما چه پیش بینی ای برای قیمت لایت کوین داری؟ من شاید شانس اوردم چون یادمه اواخر فروردین قیمت حدود 1.3 دلار بود و خریدم اما نمیدونستم اینطور بالا میره و در نهایت بعد از خرید و فروش چند باره روی 7 دلار فروختم. ولی قیمت ها تا 8.5 دلار بالا رفت روز جمعه هم خونه نبودم وگرنه خرید می کردم و ضرر!! اما اگه قیمت ها به 3 دلار برسه باز هم میخرم.

بالا